Šta je novo?

Huawei P10 lite

Postoji li nacin da se fleshuje emui 8 preko ff a da ne izgubim garanciju?
 
Ma radi sve perfektno. Softver za kameru je bolji i selfi bolje obradjuje fotke. Citam da su uradili recovery nocheck za emui 8 pa ko zeli nazad moci ce uskoro, samo ne vidim zasto bi se vracali. Mislim da je ovo zvanicna verzija obzirom da je kineska b320 zvanicna, pa bi i b321 trebalo da je official.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Još samo da puste za nas lenjivce koji neće da se igraju flešovanja [emoji38]

Sent from my 3310
 

Prilozi

  • Screenshot_20180415-142423.jpg
    Screenshot_20180415-142423.jpg
    31.6 KB · Pregleda: 122
  • Screenshot_20180415-142414.jpg
    Screenshot_20180415-142414.jpg
    34.2 KB · Pregleda: 129
Poslednja izmena:
Odrađen debrand na dual inace je bio ss, u hi care stoji garancija 2 god od datuma kupovine i sad na emui 8, a i pre na 5 je pisalo isto...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
3 min posla sa multi tool-om i hwota sa xda. Ja odradio sa b206 na b231...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li si flesnuo oeminfo was lx1a ili was lx1 ili si samo greskom selwktovao firmware za lx1a?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Davno beše, ali sada vračćajući film ,čini mi se da sam flešnuo oeminfo od lx1a, jer kada sam juče hteo da skinem rom za oreo gledao sam u "about phone2 i stajalo je lx1a, pa sam tako i skinuo .

Šta mi je činiti?

Telefon je inače iz vipa i na oreo nema nikakvih problema za sada.
 
Davno beše, ali sada vračćajući film ,čini mi se da sam flešnuo oeminfo od lx1a, jer kada sam juče hteo da skinem rom za oreo gledao sam u "about phone2 i stajalo je lx1a, pa sam tako i skinuo .

Šta mi je činiti?

Telefon je inače iz vipa i na oreo nema nikakvih problema za sada.
Uf, teska misija. Trebalo bi da se uradi rollback do N do neke verxije lxa1 pa onda da se cacka i opet promeni i ubaci ispravan oeminfo za 3gb model pa onda upgrade do emui 8. Trenutno ne postoji rollback metoda ali bice za koji dan. Izasao je recovery nocheck za emui 8 ali treba da se napisu skripre da onaj update.bat to odradi dobro. Zvanucni rollback zaboravi jer ti je promenilo i verziju i ko zna sta jos od particija.
Cudi me da ti i radi signal i da nemas problema sa mrezom....
Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima rollback rom na FF, zr ne bi moglo da se zaključa bootloader i HWOTA metodom odradi rollback? ili nije baš tako jednostavno?

Nije mi problem ni da sačekam dok se ne pojavi neko rešenje.
 
Ima rollback rom na FF, zr ne bi moglo da se zaključa bootloader i HWOTA metodom odradi rollback? ili nije baš tako jednostavno?

Nije mi problem ni da sačekam dok se ne pojavi neko rešenje.
Pa taj rollback sa Ffindera proverava trenutni build a tebi ne pise b321 tako da ne znam kako ce odreagovati na to. Mozda prodje a mozds i izbaci verification fail i tolko...
Jedino da sacekas HWota8 metodu koja je slicna ovoj ali u obrnutom smeru. Bice evo kaze covek iz Mt teama.
Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Upravo instalirao EMUI 8 kod druga na DS modelu.Sve radi odlicno,takodje.On prezadovoljan,jer je ranije imao problema sa baterijom na EMUI 5.Mene jedino sto je malo iznerviralo je sto su zabranili da se iskljuci ona tastatura.Valjda Swifty bese.Ja je ne volim nikako.Mada i to se resilo instalacijom druge,ali ova i ne bi trebalo da radi u pozadini,a radi.Ma nista strasno.Prednju kameru ne mogu da prepoznam.Mnogo bolje slike sada pravi.Prezadovoljan sa EMUI 8.
 
Yeaaa, a evo nekih preliminarnih rezultata baterije koji su bukvalno duplo bolji od prethidnih na Emui 5. Ovo ce glat da drxi 8h sota za 1 dan ili recimo 4h za dva dana sto je za respekt. Od prilike kao i kod p10 plus.
Screenshot_20180415-184458.jpgScreenshot_20180415-184505.jpg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@djomla43,brate napokon.:D To je ono o cemu sam pricao celo vreme.Dobar uredjaj,osakacivan losim update-ima.EMUI 8 je za to najjaci dokaz ;)
 
Odradio i ja update na 8.0
Baterija je toliko bolja da ne mi se veruje, isto cini mi se da i fluidnije radi, jako je optimiziran oreo izgleda. I da zauzima 2gb manje memorije
Za sad toliko videcemo na dalje
 
Jel to neka beta ili je izasao full 8.0?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Odrađen root magiskom, OK sve zasad. Youtube vanced modul radi kako treba... Ad blocker takođe...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Dali sam ja toliki maler ili ne znam sta je.Sve je super bilo sa baterijom,ali od kako sam je napunio na 100%,skida je sada potpuno isto kao i dok je bio EMUI 5.Prebacio rezoluciju ekrana u HD,pogasio sve programe u pozadini.osvetljenje ekrana veoma slabo i td.Za 10 sati u stand by-u skinuo 4% baterije.Primetio sam,da i posle resetovanja ili iskljucivanja telefona,sve u vezi koriscenja baterije se resetuje.Ranije nije bilo tako.
 
Poslednja izmena:
Upravo sad zvao druga da pitam kako je kod njega.Kaze isti slucaj sa baterijom,ali ima problem sa Instagram-om.Samo sto se pokrene,pocne usporeno da radi i sam se iskljuci.djomla43,radujem se i sad.Sve u svemu EMUI 8 mnogo bolje radi kod mne nego bilo koji update na EMUI 5.Kamere neuporedive.
 
Au,ovde definitivno nesto nije u redu.Za 21min SOT-a ode 5% baterije.Sta se sad desi?:(
 
Huavejev cloud mi kaze da mi je telefon rutiran, pfoverim sa root checker kaze da nije..
 
Druze da li si zakljucao bootlosder nakon axuriranja? Ako nisi zato ti resetuje neka podesavanja nakon reboota.
Meni sasvim uredno sve radi i drzi lepo bateriju. Nemam ama bas ni jednu zamerku. Cak i multitasking radi bolje, vise drzi u pozadini.
Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno