Šta je novo?

Huawei P10 lite

Taj Carbon deluje bomba, koliko vidim nista mrtvog emuia na njemu :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
TWRP and other custom recoveries are not supported! Please ensure you have your device’s stock recovery installed tako piše ovde
 
Ne znam nisam vraćao do sad na stock. :D
Ma pitam, a znam odgovor. Cisto mi suludo kao oni traze da se bude na stock recovery sto je skroz nebuloza. Jer ako otkljucam bootloader i izgubim garanciju koji je problem da se to odradi sa twrp. Drndanje sa fastbootom na stock recovery je ogroman rizik za mene. Manji problem mi je da pobrisem slucajno sve ali da je u telefonu twrp. Al ajd ako tako strikno traze nek im je. Verovatno necu probati.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Evo šta piše pod pitanjem Can I flash OpenKirin ROMs with TWRP?
In short, no. We only support flashing the ROM via fastboot, as indicated in the installation guide. If you decide to ignore this advice and use TWRP to flash to ROM, keep in mind that should anything go wrong, we will not be able to support you. Period.
 
Au,ispade najveci problem svima,da se napravi dobar softver za ovaj fon :D Toliko je sa njime sve komplikovano i pipavo.Ipak je ovaj Kinez,po sistemu,nahrani kerove i nista ne diraj :D
 
Evo šta piše pod pitanjem Can I flash OpenKirin ROMs with TWRP?
In short, no. We only support flashing the ROM via fastboot, as indicated in the installation guide. If you decide to ignore this advice and use TWRP to flash to ROM, keep in mind that should anything go wrong, we will not be able to support you. Period.
Thnks. Ma opasna podrska, zjblo vek [emoji4] Sve u svemu vracanje je sa Hwota8 ako se ne uz..be frp pre toga il tako nesto pa moz se slikamo. Nit moz da se fleshuje twrp nit imamo servisni rom za emui 8.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel može preko ovoga sa xda foruma -Huawei P10 Lite-WAS-LX1C432B197 iz ove teme [COMPILATION] Firmware Flash-Huawei P10 Lite EMUI 5.1 All models?
 
Jel može preko ovoga sa xda foruma -Huawei P10 Lite-WAS-LX1C432B197 iz ove teme [COMPILATION] Firmware Flash-Huawei P10 Lite EMUI 5.1 All models?
Koje? Vracanje na stock?
To nikako, ima ga briknes, jer si na emui 8.
Mislim na Emui 8 si presao sa Hwota7. Logicno je sad da koristis samo Hwota8. Sa njim mozes koju hoces stock verziju na emui 8, a sa njim i vracas na koju hoces ns emui 5.
https://forum.xda-developers.com/p10-lite/development/hwota-huawei-p10-lite-t3776186

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako flesuje OEMinfo za EMUI 5,mislim da moze vracanje na stok,preko ove metode sa TWRP.
 
Znači moram preko firmware findera da skinem neku emui 5 verziju i onda klasično preko hwota8?
 
Znači moram preko firmware findera da skinem neku emui 5 verziju i onda klasično preko hwota8?
Da, samo repakuj ta tri fajla sa onim repack.bat pre nego ih vrstis na Sd u Hwota. Ali ne moras na emui 5. Mozes slobodno na b361 ili b362 rade super. Inace sktipta je sad ispravljena tako da ako gledas tutorijal nemoj da menjas imena recoverija. Ja sam morao jer je bila greska u skripti u pocetku kad je Rus postavio. Sad je ok.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ZA ove openkirin tonove, kažu da se vraća na stock samo flešovanjem stock system.img koji se izvuče iz UPDATE.APP.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sta znam b361 i b362 su tu negde. B362 ima samo dodat Volte koji nama ne znaci nista u Srbiji, a security patch je isti od juna 2018. Antuntu je meni oko 84000. Screenshot_20180624-133455.jpegIMG_20180624_133522.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Antutu na OpenKirin RR Romu


Screenshot_AnTuTu_Benchmark_20180624-115807.jpegScreenshot_Settings_20180624-134124.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Mislim da se neću skoro vraćati na EMUI, dobar mi je ovaj RR.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pa za Vip_ovce jos malo krece zvanicni b360. Sta je sa c432, zatajise....nesto samo izbacuju revizije...

Screenshot_20180625-211622.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Mislim da to ne znaci nista,i da nece dobiti Oreo pre C432.Mada,ko ce se vise setiti,sta smeraju ludi Kinezi.
 
Nazad
Vrh Dno