Šta je novo?

Huawei P10 lite

Mislim da nam uskoro stiže (C185) novembarski update sa GPU Turbo-om i ažuriranjima screen recordera. Na Frimware Finderu se pojavio još 6.11.2018. i ne pomeraju ga. Izgleda da samo čeka autentifikaciju i dolazi na OTA. Ići ću na get full upgrade package pa factory reset da bih rešio probleme sa očitavanjem nivoa baterije (bilo upaljeno automatsko apdejtovanje i skinuo oktobarski patch 120mb i totalno poremetio kalibraciju).

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

A za C738 se pojavio novembarski update ali ne stoji nigde u changelog-u da ce ubaciti GPU turbo, samo security update. Prosli oktobarski patch sam odradio full upgrade i mnogo mi bolje tel radi nego inace.
 
Apsolutno isti bagovi i kod druga na telefonu, kao i kod mene. Kod oba je C432 DS (376). Kaze covek, sta je ovo. Telefon od 20%, za nekih 2 minuta, ode na 9% pa 6% i onda se ugasio. Isti slucaj i kod mene. A sa kamerama posebna prica. Svaki apdejt donosi novu inovaciju [emoji3] Kod druga mnogo bolja prednja na telefonu, a kod mene zadnja kamera. Sta li ce biti kad stigne GPU Tuurbo. Bas me zanima [emoji3]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Apsolutno isti bagovi i kod druga na telefonu, kao i kod mene. Kod oba je C432 DS (376). Kaze covek, sta je ovo. Telefon od 20%, za nekih 2 minuta, ode na 9% pa 6% i onda se ugasio. Isti slucaj i kod mene. A sa kamerama posebna prica. Svaki apdejt donosi novu inovaciju [emoji3] Kod druga mnogo bolja prednja na telefonu, a kod mene zadnja kamera. Sta li ce biti kad stigne GPU Tuurbo. Bas me zanima [emoji3]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Hm. Ja nemam problema sa baterijom na 376. Do duse kod mene je servisni b376 pa nije za poredjenje ako ste isli klasican Ota sa manjom paket zakrpom.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Do duše kod mene je servisni b376, pa nije za poređenje ako ste išli klasičan Ota sa manjom paket zakrpom.
Neuporediva razlika. Meni je telefon poludeo od klasične 110mb oktobarske zakrpe. Ugasio mi se juče na 18% jer je pao za 2 minuta na 2%. Katastrofa. Kad hoćete da ažurirate ili na get full upgrade package + factory reset i cache wipe iz recoverya, ili servisni rom. Ovo maltretiranje se ne ispalti.


Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Da ne ureknem, ništa od toga što preporučuješ nisam radio na C185 i nisam do sada imao neke ozbiljne probleme. Jedino što me užasno nervira je forsiranje auto backlight na minimum pri slabom osvetljenju, a to je došlo sa prelaskom na Oreo.
 
Da ne ureknem, ništa od toga što preporučuješ nisam radio na C185 i nisam do sada imao neke ozbiljne probleme. Jedino što me užasno nervira je forsiranje auto backlight na minimum pri slabom osvetljenju, a to je došlo sa prelaskom na Oreo.
I ja sam na C185 i pobiše mi ažuriranja telefon [emoji52].

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Jel neko nosio u mts servis zbog lajsne ?
Meni otpala na dve strane da li spada u garanciju?
 
Danas sam se ceo dan igrao sa lančerima,inastalirao sam barem 5-6 a najviše sam gustirao Microsoft i Nova. Na kraju sam ostao na Nova Prime.
Jedina mana je što svi lančeri imaju problema sa nekim Huawei vidžetima za difolt aplikacije, tj neće da ih naprave.
Uz celodnevno instaliranje, deinstaliranje, maltretiranje meni je SOT izvukao 7:30h.
 
Jedino što me užasno nervira je forsiranje auto backlight na minimum pri slabom osvetljenju, a to je došlo sa prelaskom na Oreo.

i mene užasno nervira auto backlight da li će rešiti taj "problem" ili će nam ostaviti da setako patimo pri slabom osvetljenju, ako ugasim automatiku onda pri jakom svetlu treba da povećam osvetljenje ekrana ma igranka bez prestanka. Generalno sam zadovljan telefonom ali mi taj backlight ide na živac.
 
Bas me zanima ishod, meni na cosku malo spalo al me mrzi da nosim na servis za to. Takodje osvetljenje jes katastrofa, al navikao sam da pripomazem auto osvetljenju.

Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Odobren a ne stize Ota.... Nesto su opet sj....
Screenshot_20181117-070914.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Odobren a ne stize Ota.... Nesto su opet sj....
Našao sam način da vidimo kad dolazi OTA. Kliknete na onaj link (Huawei security bulletin) koji je u opisu Frimwarea na Frimware Findera, i vidite tamo datum kad izlazi. Meni za C185 na tom linku pisalo November 18. što znači da garant sutra će da bude approved. Ja sam na C185 imao samo jedan build do sada i izašao je još 6.11. i samo čeka da bude approved.


Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Našao sam način da vidimo kad dolazi OTA. Kliknete na onaj link (Huawei security bulletin) koji je u opisu Frimwarea na Frimware Findera, i vidite tamo datum kad izlazi. Meni za C185 na tom linku pisalo November 18. što znači da garant sutra će da bude approved. Ja sam na C185 imao samo jedan build do sada i izašao je još 6.11. i samo čeka da bude approved.


Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

Ne moras to da gledas.Za svaki pise da stize 18tog u mesecu.To nema veze sa vezom,jer ne salju apdejte na vreme.Za tekuci mesec.Evo meni pokazuje da ce 18tog novembra da mi stigne apdejt za novembar,a jos nije stigao ni za oktobar.Za oktobar je odobren,a nije 18ti.Tako da,ostaje samo da cekamo,pa kad stigne ;)
 
Poslednja izmena:
Ne moras to da gledas.Za svaki pise da stize 18tog u mesecu.To nema veze sa vezom,jer ne salju apdejte na vreme.Za tekuci mesec.Evo meni pokazuje da ce 18tog novembra da mi stigne apdejt za novembar,a jos nije stigao ni za oktobar.Za oktobar je odobren,a nije 18ti.Tako da,ostaje samo da cekamo,pa kad stigne ;)
Ako ti je approved, a ne stiže, nešto tu smrdi. Ja ozeboh čekajući Novembar sa GPU Turbo-om da bi konačno sredio bateriju [emoji52].

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ma haos ovde kod mene pokazuje na FFu.Sve promesano i ukomplikovano.
 
Sad mi pokazuje da je odobreno za model LX1A,a kad proverim ranije izbacene 378,ili pokaze da su obrisani,ili ih pokaze kao 373.Ma nemam nameru da se nerviram vise i cimam oko ove haos kompanije.Danas cu najverovatnije da ga vratim na C432 SS i to je kraj oko zamaranja sa ovim telefonom.
 
Poslednja izmena:
Sad mi pokazuje da je odobreno za model LX1A,a kad proverim ranije izbacene 378,ili pokaze da su obrisani,ili ih pokaze kao 373.Ma nemam nameru da se nerviram vise i cimam oko ove haos kompanije.Danas cu najverovatnije da ga vratim na C432 SS i to je kraj oko zamaranja sa ovim telefonom.
Kad već menjaš OEM Info, bolje opali C185 i overi ga oktobarskim servisnim.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno