Šta je novo?

Huawei P10 lite

Vratio se na regularni b366 medjutim jel neko proverabo ovo

IMG-6ef4b73663db32244cd6a0b29347f1bc-V.jpegScreenshot_20180814-215810.jpeg

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Tnks. Isto je na skoro svim uredjajima.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Da li postoji maska sa nekom zastitom/poklopcem za ulaz za sluske i punjac?

Ne znam kako da objasnim, recimo da ima neki gumeni deo koji izgleda kao poklopac od ulaza za sim i SD kartica, da mogu da zatvorim ulaz za sluske i punjac kad ih ne koristim... Al' sam objasnio, svaka mi cast [emoji23] Nadam se da neko razume sta mislim...
 
Jedina stvar koja me stvarno nervira na Oreu je, da posle prelaska na Oreo, telefon bukvalno nema vise brzo punjenje baterije. Iako pise brzo punjenje, puni se kao i svaki drugi telefon bez ove opcije. Evo gledam nesto ovaj Xiaomi Note 5.Mada i on Kinez. A Huawei mi vala ogadi Kineske telefone za ceo zivot. Gledam i Samsung Galaxy S8.400 evra u prodavnici sa 2 godine legalne garancije. Videcu sta ce biti [emoji6]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Evo kako mi je sinoc zabelezio accubatery punjenje baterije. Znaci od onih 90 do 100% moze da puni cak i dodatnih sat vremena.... Tako da i ne treba ni puniti do 100% jer onda u relanosti to nece biti efekat brzog punjenja....
IMG-54dc23e13a76ff57319679aeebd24444-V.jpeg

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Probao sam Siriuz 2.6 i super je. DETAILS OF THE SIRIUZ ROM 
Changelog SiriuZ 2.6 
- Base firmware P10 lite (August security patch). 
- MorfuzKernel 2.1 Permissive selinux. 
- Added GPU Turbo, extracted from Huawei P20 lite and Honor 9 lite. 
- Added support init.d. 
- Added busybox. 
- Huawei ID back. 
- Boot Profile for the Darknnes-Blu_Active kernel within init.d improves performance. 
- Changing the kernel audit application MTweaks. 
- Added Lent AR fun camera function. 
- Magisk 16.7. 
- Increase bitRate of photos and video, improve quality. 
- Application of return emails. 
- Youtube Mod Updated. 
- Screen capture by sliding three fingers. 
- New Gboard keyboard. Evo i ukratko kako izgleda
https://youtu.be/Dd_o_onHIGY

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Poslednja izmena:
Probao sam Siriuz 2.6 i super je. DETAILS OF THE SIRIUZ ROM 
Changelog SiriuZ 2.6 
- Base firmware P10 lite (August security patch). 
- MorfuzKernel 2.1 Permissive selinux. 
- Added GPU Turbo, extracted from Huawei P20 lite and Honor 9 lite. 
- Added support init.d. 
- Added busybox. 
- Huawei ID back. 
- Boot Profile for the Darknnes-Blu_Active kernel within init.d improves performance. 
- Changing the kernel audit application MTweaks. 
- Added Lent AR fun camera function. 
- Magisk 16.7. 
- Increase bitRate of photos and video, improve quality. 
- Application of return emails. 
- Youtube Mod Updated. 
- Screen capture by sliding three fingers. 
- New Gboard keyboard. Evo i ukratko kako izgleda
https://youtu.be/Dd_o_onHIGY

Poslato sa VKY-L29C432B371

Upravo gledam snimak i izgleda Alex da ces da me nateras da otkljucam bootloader i po prvi put uradim flash nekog custom ROM-a :)
 
Upravo gledam snimak i izgleda Alex da ces da me nateras da otkljucam bootloader i po prvi put uradim flash nekog custom ROM-a :)
Ni b370 nije los [emoji6]. B368 je imao ozbiljan bug sa Usb Otg pa su brzo uradili novu ispravku sa b370.IMG_20180819_173738.jpegIMG_20180819_173720.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Je li ostajes na Siriuz ili si se vratio na service ROM? Ja sam na single sim C738 i na. 362 verziji, na FF je 364 ali jos nije autorizovan. Da li vredi da se flashuje Siriuz? Svidja mi se do sada mnogo.
Ne znam kolko je pametno ako si na C738 da flesujes Sirius. On to radi mahom za njegov region Juzne Amer8ke i za nas C432. Mada pise da moze za sve. Sa Siriuza sam se vratio sa Hwota8, jer dosta je on tu menjao po particijama pa nisam smeo da rizikujem sa servisnim da zaključam bootloader, a ne prodje. Inace Ok je rom. Jediji bug mu je sa notifikacijama koje odmah sakrije... mada evo i na stock romu pa recimo tapatalk zeza, nece uvek notifikacije da izbaci. Sve ostalo na Siriuzu sljaka super. Meni se svideo zbog ikonica koje mogu da umanjim 6x6, face unlock radi bez greske, p20 pro kamera, Dolby atmos radi solidno. Al ako kombinujes Bt sluske ili ove sa kablom oce da zabaguje Dolby pa mora da se restartuje modul. Ima i ta podesavanja za Cpu koja koliko sam video dobro rade, podesena su da stede potrosnju baterije. Ako imas Hwota8 i se4visni pri ruci onda mozes da probas. Prvi boot systema na Siriuxu je usporen, sa lagovima kako oni kazu Deodexed rom. Rootovan je ali mora sa se ubaci modul Injector kroz Magisk i onda dobijes u fulu root status selin7x permissive. Nakon podesavanja reboyujes ga i onda radi super.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ne znam kolko je pametno ako si na C738 da flesujes Sirius. On to radi mahom za njegov region Juzne Amer8ke i za nas C432. Mada pise da moze za sve. Sa Siriuza sam se vratio sa Hwota8, jer dosta je on tu menjao po particijama pa nisam smeo da rizikujem sa servisnim da zaključam bootloader, a ne prodje. Inace Ok je rom. Jediji bug mu je sa notifikacijama koje odmah sakrije... mada evo i na stock romu pa recimo tapatalk zeza, nece uvek notifikacije da izbaci. Sve ostalo na Siriuzu sljaka super. Meni se svideo zbog ikonica koje mogu da umanjim 6x6, face unlock radi bez greske, p20 pro kamera, Dolby atmos radi solidno. Al ako kombinujes Bt sluske ili ove sa kablom oce da zabaguje Dolby pa mora da se restartuje modul. Ima i ta podesavanja za Cpu koja koliko sam video dobro rade, podesena su da stede potrosnju baterije. Ako imas Hwota8 i se4visni pri ruci onda mozes da probas. Prvi boot systema na Siriuxu je usporen, sa lagovima kako oni kazu Deodexed rom. Rootovan je ali mora sa se ubaci modul Injector kroz Magisk i onda dobijes u fulu root status selin7x permissive. Nakon podesavanja reboyujes ga i onda radi super.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Nisam skinuo jos servisni rom za C738 a sve ostalo imam spremno. U pravu si, sad kad si mi to rekao ne znam da li je pametno da flesujem. Uglavnom svideo mi se ROM mnogo pa cu videti da ga ubacim jednom.
 
Ne štancuju one koji idu OTA. Sve ostalo su beta verzija koje mogu da imaju poneki bag. Vi ih testirate.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Jel vam radi led notifikacija za tapatalk? Meni nece, a nije htelo ni na custom romu. Dok za viber, telegram, fb radi normalno.... Sve ukljuceno. Cuje se zvuk da je stigla notifikacija ali bez zute led diode....

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ne štancuju one koji idu OTA. Sve ostalo su beta verzija koje mogu da imaju poneki bag. Vi ih testirate.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
A OTA kao sve super nema greske ....sutra malo. Igras tiket od ota do ota i tipujes dal ce zexnuti kameru, bateriju, punjenje, ili nesto trece.
Sve si to zvanicne verzije i proverene. Nema na zvanicnom serveru beta, nego se ceka da dobiju google potpis i koja ce za koji model. A to sto neko u medjuvremenu testira je plus za Huawei. Treba da se zahvale testerima.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno