Šta je novo?

Huawei P10 lite

6 sata SOT na Emui 8
Perverzija je kolko je celi fon bolji nego na 5
 
@Alexxx1
Da li bi meni ova metoda vraćanja na EMUI 5 pomogla da flešujem ispravan oeminfo(lx1 bez A) i zatim da se vratim na EMUI 8 pošto sam skroz zadovoljan kako radi?

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
Vrati se na emui 5 pomocu hwota8 pa onda mozes klasicni hwota7 ds odradis debrand. Iskreno ne znam ovaj Rus koji je oeminfo stavio u arhivi ali kontam da je ca dual sim c432. A ako se vrstis na emui 5 imas ovde ns nasem forumu komplet postpak vise ne znam na kojoj je strani.
Inace nikako nemoj da radis debrand sa hwota8 jer je tu u arhivi oeminfo za emui 8. Briknuces ga ako to krenes.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ok hvala, videću verovatno sledeći vikend da to odradim, nije mi problem i ako bude dual sim.

Ne znam kako sam se prešao i pogrešni oeminfo flešnuo uopšte.
 
Orvorio Huawei ID akaunt da stavim security na enabled i normalno uneses pass za akaunt i onda sledi cekor i polje gde treba da unesem telfonski broj. E tu je frka. Nema nijedne zemlje osim Kine sto valjda znaci da ovaj rom koji smo instalirali nije finalan
55c59789a9e55422209d7fed1079890c.jpg
Ja sad evo proveravam i ukljucio dvostruku proveru i regularno mi stigao kod. IMG_20180422_191539.jpg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
d59f3271e679e2cbe96d8b72b9100a23.jpg
 
Poslednja izmena:
Sad vidim da postoji opcija i za rollback u HiCare samo kada ce biti dostupna... Verovatno nakon regularnog ota. Screenshot_20180422-191037.jpgScreenshot_20180422-191030.jpg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Kako se ukljucuje ta zastita i na EMUI 5,ako nema Srbije?
 
Ma ni meni nece cloud, traži Hong Kong broj... svojevremeno se bio registrovao na kineski region sa P8 lite još pre 2 godine. Sad promenim region na srbija i neće opet [emoji23]... Za telefonsku autentifikaciju ne mogu da se macujem sa aplikacijama da premoste verifikaciju, kontakte koje sam imao sam eksportovao na pc u .vcf fajl i odradio import... Sad mi ni ne treba do ponovnog viđenja sa nekim kineskim romom neka ga na stand by cloud... [emoji3]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ne znam drugari. Ja isti nalog koristim i za p10 plus registrovan odavno za region EU i nemam problema.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
b95fd741342ad9bd408d627e952a6eb6.jpg

d34dc05f55dcc466617e62996ecc361d.jpg
 
Poslednja izmena:
Odradio log out i registrovao se drugim mejlom, radi sad sve ok.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jedan detalj eto ko nije znao u app gallery prebaci se na kineski region i onda može da se pristupi '' kineskom playstore'' i tamo nađu neke aplikacije koje se naplaćuju na g playstore. Npr, old school, neprevazidjeni i nenašminkani root Explorer... Koji god probam drugi, muka mi pripadne... Navika ili godine... I ima playerpro... Eto te 2 aplikacije za dž od mene.... Častim sve pa ko hoće... [emoji23] Posle se vrati na region na koji si registrovan i bude opet isto sve... [emoji41]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Dali nekome radi hiawejov page za unlock bootloadera? 3 dana kako mi kaze page not found 404
 
Ne radi. Pitaj podrsku na mail, pusti im imei i serijski broj i poslace ti. Mislim ove nase huawei support u Srbiji.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Aj da probam
Treba mi za drugi telefon zaglaven na logo a zaklucan bootloader i ne moze flash preko fastboota
 
Aj da probam
Treba mi za drugi telefon zaglaven na logo a zaklucan bootloader i ne moze flash preko fastboota
Ako je c432 probaj servisni. Garant prolazi. Sem ako nije zaglavljen na b204 ili b206.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam nekako da sredim fon, rollback na B197 je išao glatko sa HWOTA8, ali nisam uspeo da odradim debrand sa HWOTA7, pa sam odradio standardno uz flešovanje twrp i restore pravog oeminfo L21-C432 i na kraju dload metodom flešovao

servisni rom i sada radim update, mislim da ću ipak sačekati zvanični EMUI8.

TdbBwLP.jpg
 
Uspeo sam nekako da sredim fon, rollback na B197 je išao glatko sa HWOTA8, ali nisam uspeo da odradim debrand sa HWOTA7, pa sam odradio standardno uz flešovanje twrp i restore pravog oeminfo L21-C432 i na kraju dload metodom flešovao

servisni rom i sada radim update, mislim da ću ipak sačekati zvanični EMUI8.

Pogledajte prilog 250119
Ma bre to je taj b321 zvanicni. Sve sljaka perfekt. Evo jedan lik uradio relock na p10 na emui 8 i stizu mu redovno Ota. Nema razloga za brigu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ma nije me strah, nego mi je već dosta stalnog podešavanja ispočetka.

Ko zna možda se i predomislim ako se oduži.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ma nije me strah, nego mi je već dosta stalnog podešavanja ispočetka.

Ko zna možda se i predomislim ako se oduži.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Ma napravis backyp u HiSuite sacuvas sve apk i podesavanja, sacuvas multimediju na Sd, ja sacuvam i Hwthemes folder sa temama i kasnije sve vratim za 10ak minuta.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nisam izdržao na EMUI5, jako loše je radio fon laga koliko hoćeš, tako da sam se vratio na EMUI8 i ovo je druga pesma.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ljudi sta je pametno uraditi. Imam smart cover original i smeta zastitno staklo kada se zatvori. Da li skinuti staklo i staviti foliju? Da li neko ima ovu futrolu?
 
Stigao mi update 207. na telefon preko provajdera kakav je da li ima nekih bagova?

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno