Šta je novo?

Huawei P10 lite

Posle instalacije TWRP-a.fon usao u eRecovery,Sta sad?
 
Ne desava se nista jer je u eRecovery modu.Pise ovo
Download latest version and recovery
wipe data/factory reset
reboot
shutdown
 
Ne desava se nista jer je u eRecovery modu.Pise ovo
Download latest version and recovery
wipe data/factory reset
reboot
shutdown
Covece, idi na shutdown i drzi volume up power. Iscupaj usb da ne bude ukljucen dok drxis tipke.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Dal se isplati prelazak sa P10 Lite na mate 10 lite?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
I da i ne.
Prednosti Mejta su veći i bolji ekran, bolja kamera, bolji zvuk prilikom razgovora, odlično odrađen softver za prepoznavanje lica i po meni je dosta srećnije to rešenje sa aluminijumskim kućištem od staklenih leđa.
Mane M10L u odnosu na P10L nedostatak brzog punjenja, nedostatak 5GHz wifi (i ovaj na 2.4 radi lošije), kamera koja štrči iz kućišta i nešto veće dimenzije pa sad za letnji period ko ne nosi pederušu malo teže stane u džep.
Ostalo manje više isto, identičan softver, trajanje baterije slično, mislim i da će update na Oreo ako ga bude otprilike u isto vreme na oba modela.
Ja sam prešao pre nekoliko dana na Mejt pa pišem sve ovo iz ličnog iskustva.
Edit : zaboravio sam važnu stvar, barem u mom slučaju Mejt 4/64 GB naspram P10L 3/32GB.
 
Poslednja izmena:
Ma nude mi da obnovim ugovor, a ćerka kuka da joj dam telefon, a u vip-u nemaju ništa interesantno u tom cenovnom rangu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
@Alexxx1,hvala ti brate od sveg srca.Spasao si mi fon,od fizickih povreda :D Sve proslo ok.Flesnut i servisni ROM.Interesuje me samo za koliko vremena krecu apdejti.Kod mene jos nista.Hvala ti jos jednom.
 
@Alexxx1,hvala ti brate od sveg srca.Spasao si mi fon,od fizickih povreda :D Sve proslo ok.Flesnut i servisni ROM.Interesuje me samo za koliko vremena krecu apdejti.Kod mene jos nista.Hvala ti jos jednom.
Pa treba odmah da ti prijavi ili b184 ili b192 ako ti je ubacena sim kartica.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Upravo krenuli apdejti.Sve je ok.Hvala.U sustini,raditi sa HWOTA je veoma jednostavno.Mislim da za sve ovo nema trenutno lakse metode.
 
Poslednja izmena:
Orvorio Huawei ID akaunt da stavim security na enabled i normalno uneses pass za akaunt i onda sledi cekor i polje gde treba da unesem telfonski broj. E tu je frka. Nema nijedne zemlje osim Kine sto valjda znaci da ovaj rom koji smo instalirali nije finalan
55c59789a9e55422209d7fed1079890c.jpg
 
Nisam primetio, jer ja gasim tu dvostruku autentifikaciju za Huawei ID. Zato sam se prijavio bez problema i radio je cloud.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sad sam na 185, a danas mi je stigao 191. Da ga update-ujem?
Vidim zalite se da su novije verzije *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, pa da pitam...
 
Nisam primetio, jer ja gasim tu dvostruku autentifikaciju za Huawei ID. Zato sam se prijavio bez problema i radio je cloud.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Da tako radi. Slucajno sam i ja ovo primetio daleko od toga da je neki problem. Do sad samo to sam primetio da fali sve drugo je top
 
Evo ja sam se vratio na EMUI 5.Mogu samo da kazem da na apdejtu B203 kod mene telefon radi savrseno.Bolje nego na EMUI 8.Sa EMUI 8 mi samo nedostaje kvalitetnija kamera :)
 
Ja čim sam prešao sa vipa na global rom, ponudio mi je b206. Sve radi odlično, nemam zamerki.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni na b203 radi Okej baterija se drži isto ko i pre generalno ja ne vidim neke razlike između do juče b185 i ovog zadnjeg update-a. Možda sam ćorav ali meni se čini da je sve ko što je i bilo bem li ga...
 
Ma nisi ćorav, sve mu to dodje isto, obično čak i gore sa novim apdejt ima, neko pominje bolju kameru ja ne znam iskreno ne slikam nikad :)
 
Sve je relativno i individualno... Što reče davno još Julie Cezar: O ukusima se ne raspravlja... Percepcije su različite... Neko je čak i daltonista pa živi normalno...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Evo primetio sam bug, automatsko osvetljenje ekrana brljavi, kada je smanjeno svetlo u prostoriji osvetljenje zakuca na 0 ali osim toga nekako mi se čini da je uvek manjka lumena.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Ma to je do Huawei-jevog agresivnog automatskog osvetljenja koje nije dobro odrađeno, žalili su se i ljudi sa drugim modelima.Ja sam se navikao, mada mi 0 osvetljenje smeta u mraku...
Možda se popravi sa osmicom. Nisam čuo šta kažu o tome vlasnici P20/Lite/Pro.
Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jutros meni na Vip stigao b187 sa jedno 735MB gde navode da sadrži 2 patch-a....i emui updatovan na 5.1.1

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nemojte vi sa VIP-a,da gledate ove apdejte B207 ili B208.To su za C432.Kod vas je C738 i potpuno je sve u redu sa apdejtima i kod vas.
 
Meni stigla 3 update-a za redom.
Sad mi se ponovo javlja ono da se smanjuje media umesto ringtone, kad koristim volume up/down dugmad...
 
Nazad
Vrh Dno