Šta je novo?

Huawei P10 lite

Pozdrav drugari iz Makedonija, citam redovno ovu temu, al se nesecam dali neko je razbio display i dali je to narucivao sa AliExpressa, vidim da ih ima puno pa me zanima ako je neko narucivao da deli iskustvo, dali ima razlike sa originalnom displaya i onim koji je narucio.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Koja aplikcija za blokiranje reklama radi na P10 lite, bez root-a?
Ako moze neko link da ostavi.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Probaj sledeće aplikacije: AdGuard, AdClear, Blokada... Potraži ih na netu, van Google Prodavnice. Lično koristim AdGuard i završava posao. Poslednja verzija je v2.11.81

Sent from my Honor 8
 
Adguard zakon

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Mislio sam da samo iz Root može da se gase reklame tnx!
Probaj sledeće aplikacije: AdGuard, AdClear, Blokada... Potraži ih na netu, van Google Prodavnice. Lično koristim AdGuard i završava posao. Poslednja verzija je v2.11.81

Sent from my Honor 8

Sent from my 3310
 
Sad dal ici na B361.... Deluje da je zvanicna....
Screenshot_20180619-160131.jpeg

Poslato sa WAS-LX1C432B321 Emui 8.0
 
Pozdrav, citam stalno a pisem prvi put. Moze li mi neko bas detaljno objasniti kako da apdejtujem na android 8? Hvala svina
 
Aj da vidimo dal je optimizovaniji... IMG_20180619_180833.jpeg

Poslato sa WAS-LX1C432B321 Emui 8.0
 
Taman flesnuh b361 ono izadje b362. Poceli da ih izbacuju na pola sata. Sta li tolko menjaju.... Uzas

Poslato sa VKY-L29C432B370
 
Usavrsavaju ga Kinezi :D Izgleda da ce najbolja i najjaca verzija Orea biti na ovom telefonu :D
 
Sada kada si na B361,ne stize li ti apdejt preko OTA na B362?Kod mene sve odlicno radi na B209,ali me kopka da probam Oreo ponovo.Samo zbog tih stalnih prepravki i gluposti Kineza,nesto mi se i ne instalira.A septembar je jako daleko.Ne znam vise sta da radim :)
 
Poslednja izmena:
Sada kada si na B361,ne stize li ti apdejt preko OTA na B362?Kod mene sve odlicno radi na B209,ali me kopka da probam Oreo ponovo.Samo zbog tih stalnih prepravki i gluposti Kineza,nesto mi se i ne instalira.A septembar je jako daleko.Ne znam vise sta da radim :)
Pa neee, nema veze to dal sam na Emui 8 pa ce sad odmah stici novo axuriranje na b362. Mislim da nece biti autorizivan do jeseni. Nama sigurnisne zakrpe i ovako dosta kasne. Tako da... bez Hwota ima da se nacekate za regular Ota.

Poslato sa VKY-L29C432B370
 
Kako radi B361?
Ja na b362. [emoji6] Anuntu na b361 pokazuje oko 84800, a na b362 na 83000. Ispade b361 nesto malo bolji, ali videcemo. Za sad deluje b362 Ok. Lepo radi, ne greje, sigurnosna zakrpa odobrena od googla, prolazi Safety net. Po svemu trebalo bi da budu prve Ota 361 ili 362.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
OpenKirin je otvorio sajt za treble romove, podržan je i p10 lite.

https://openkirin.net/devices/

Još uvek nisu postavili uputstvo za instalaciju, valjda će danas.

Mislim da probam, ali sam na Morfuz romu uz twrp, a ovde treba stock recovery, kernel i ramdisk, tako da ću morati malo da se poigram.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
OpenKirin je otvorio sajt za treble romove, podržan je i p10 lite.

https://openkirin.net/devices/

Još uvek nisu postavili uputstvo za instalaciju, valjda će danas.

Mislim da probam, ali sam na Morfuz romu uz twrp, a ovde treba stock recovery, kernel i ramdisk, tako da ću morati malo da se poigram.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Hvala za info. Ovo ce biti zanimljivo
Pa vratis se na stock b361 ili b362 sa Hwota8, ako si na Morfuz za emui 8.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
A b361 lego lepo posle dva dana. Nema vise batery drain. Mora malo da legne sistem.
IMG-8dbc36a4dc24c65ab8e8b49f50d5fd19-V.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Uspeo sam da instalim LOS od OpenKirin grupe, nije loše, ima par bagova, i NFC ne radi, kažu da na Carbon romu radi.

Verovatno ću isprobati još i RR i Carbon, mada ovaj je stabilan za sada.Screenshot_Settings_20180623-062514.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Dejane jel radi ota na tom romu? Ili mora flash za svaki build?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Mora flash. Ota ide samo za stock. A sem Ota zvanicnog moze i sa Hwota probao sam i radi. Samo treba da ostane otkljucan bootloader. Logicno, jer cim se zakljuca ide lowlevel reset. Presao sa b361 na b362 i ostalo sve netaknuto od aplikacija, pin, google i sl.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Alexx jel ima na tom bildu ona turbo funkcija sto su najavili? Kontam da ce i turbo i osmicu da nam strpaju zajedno do septembra

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Alexx jel ima na tom bildu ona turbo funkcija sto su najavili? Kontam da ce i turbo i osmicu da nam strpaju zajedno do septembra

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Uf, rano je jos. Ali bicemo strpljivi do septembra [emoji6]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno