Šta je novo?

Huawei P10 lite

Jutros od 11 pa do sad. Od 14h mi je bio konstantno uključen prenos podataka pa do sad, velika jezgra su na schedutil a mala na powersave...
Morfuz v3
Screenshot_20180924-214216.jpegScreenshot_20180924-214223.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Dva dana žestokog korišćenja. Trebalo bi da napomenem da tamo piše da je Instagram uzeo 32% baterije a ekran 30%. Snapchat 12%. Tako da, i SOT zavisi od apliakcija koje koristite. Da sam chillovao po Firefox Focusu verovatno bi i SOT bio 6h. Muzika non stop bila puštena. Sve u svemu prezadovoljan sam ovim kernelom i buildom. U pozadini konstantno rade društvene mreže i još nekoliko aplikacija, tako i da su one zaslužne i za standby time. Kameru na Snapchatu i OpenCameru takođe koristio u velikim količinama. Zbog društvenog sloja u kome sam mora se tako [emoji1787][emoji1787][emoji1787]. Bilo bi zanimljivo dati nekom čoveku u početnim 40. da ga koristi. Lagano 3-4 dana u ovoj konfiguraciji sa Viberom non-stop. Screenshot_20180925-132048.jpeg
 
Dva dana žestokog korišćenja. Trebalo bi da napomenem da tamo piše da je Instagram uzeo 32% baterije a ekran 30%. Snapchat 12%. Tako da, i SOT zavisi od apliakcija koje koristite. Da sam chillovao po Firefox Focusu verovatno bi i SOT bio 6h. Muzika non stop bila puštena. Sve u svemu prezadovoljan sam ovim kernelom i buildom. U pozadini konstantno rade društvene mreže i još nekoliko aplikacija, tako i da su one zaslužne i za standby time. Kameru na Snapchatu i OpenCameru takođe koristio u velikim količinama. Zbog društvenog sloja u kome sam mora se tako [emoji1787][emoji1787][emoji1787]. Bilo bi zanimljivo dati nekom čoveku u početnim 40. da ga koristi. Lagano 3-4 dana u ovoj konfiguraciji sa Viberom non-stop. Pogledajte prilog 257681
Ja cekam da ispraznim na 20ak posto pa da okacim screen. Bice oko 5h za puna dva dana. Ovo bi bio rekord. Sto znaci ds za jedan dan ide 7h ko od sale. Ne menjamo ga do daljnjeg.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ja cekam da ispraznim na 20ak posto pa da okacim screen. Bice oko 5h za puna dva dana. Ovo bi bio rekord. Sto znaci ds za jedan dan ide 7h ko od sale. Ne menjamo ga do daljnjeg.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ma ja ga ne diram. Kažem ti da mi Instagram i Snap nisu ubili bateriju...
 
Jok, viber i poxivi u glavnom i yt

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Onda može da traje kolko ti volja. Ovaj Snap i Instashit ga jednostavno ubiju. A ako chillujem na neku drugu app traje koliko ti volja. Nego sa ovim društvenjacima može da izgura 4 ipo sata i to je više nego dobro. Jednostavno su te aplikacije crap.
 
Jok, viber i poxivi u glavnom i yt

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Da nismo izlozeni nekoj opasnosti sa ovim aprilskim security patchem [emoji28] instalirao sam b321 i jedna od one dve aplikacije za teme nema je da se skine uopste dok ona druga moze da se skine ali ne radi... [emoji3166]
 
Poslednja izmena:
Da nismo izlozeni nekoj opasnosti sa ovim aprilskim security patchem [emoji28] instalirao sam b321 i jedna od one dve aplikacije za teme nema je da se skine uopste dok ona druga moze da se skine ali ne radi... [emoji3166]
Instaliras appgalery i on ti povuce odmah naknoviji update za teme.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno