Šta je novo?

Huawei P10 lite

Pa deluje ok,staklo ko staklo, važno je da ne štrče ivice, da se ne bi skupljala prašina, u radu ne pravi probleme. Nema nikakv premaz, ostaju otisci. Pošto imam silikonska leđa, ivice silikona skoro se spajaju sa staklom pa sad deluje baš oklopljen [emoji3].
Za 100dinara, nema mane.
 
Poslednja izmena:
Uradi ponovno sastavljanje podataka o indeksu i problem resen.

Da napisao sam da je to već jedini način, barem za P9L. Ali samo dok ne pozoveš opet isti broj, osobu. Samo je privremeno. Posle ako želiš, moraš opet sastavljanje ili da tražiš kroz imenik... Glupost, ali *mjau**mjau**mjau*
 
Drugari da li vam svetli notif led za obavestenja na instagramu? Kod mene nema i ne znam kako da ukljucim, pa ne znam da li je do losih podesavanja ili je neki bug ili nesto trece?
 
Danas je Huawei meni licno potvrdio,da je samo proizvodjac koji jos uvek kaska za vodecim proizvodjacima.Odem kod druga,a on da se pohvali ;) Kupio powerbank koji podrzava brzo punjenje.Zakaci on svoj Note 5,pise Fast charging.Zakacim ja P10 Lite,pise charging.Probali sa 5 razlicitih USB kabla i uvek charging.Postoji powerbank koji moze brzo da napuni P10 Lite,ali mora na njemu da pise Huawei.Neverovatno koliko kopiraju Apple-ov iPhone.To su definitivno dokazali izlaskom modela P20 Lite.To me uzasno nervira.Cackao sam dosta modela razlicitih proizvodjaca i za mene licno Samsung je mama i tata.Definitivno prodajem P10 Lite i kupujem polovan Note 5 ili S6,S7 Edge.Pravi Huawei dobre uredjaje,ali dzaba sve,kada z....u stvar na ''sitnicama''.
 
Ja punim ponekad sa ženinim punjačem od LG-a, koji je takođe FC, na telefonu mi stoji samo charging tada, ali se ipak brže puni, tako da proveri još jednom koliko se brzo puni, bez obzira što ne piše FC.
A za kopiranje notch-a, *mjau**mjau**mjau*, nije Iphone X prvi sa tim.

Sent from my 3310
 
Probali mi sa ovim punjacem i USB kablom od P10 Lite na Note 5.Pise Fast charging i jos brze se puni baterija nego na P10 Lite.Njegov powerbank je napunio na izlazu 2.1 A,P10 Lite od 25-100% za vise od 3h.Nije problem ni do powerbank-a,ni do drugih fast charging punjaca,vec do Huawei-a.Neverovatno ogranicavaju svoje uredjaje.
 
Nakon update na b204 prepolovi se vreme trajanja baterije. Pa stvarno nisu normalni vise. Da izadje ovaj Elemental 3 i vise se ne vracam na stock do Emui 8.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pakao. Ista prica. Vidim nesto mi slaba baterija. Nije duplo al jedno 30 40 posto.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Cpu z mi na b204 pokazuje da 4 vecs jezgra rade na minimum 1805. To nije dobro, ovo je ogroman bug. Treba da bude na 1400. Greje se procesor. Radce sad servisni rom dok nije nesto izgorelo.
02d0eda0c6020f4103859fcaece02965.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni vise muka da pricam za bateriju i svaki novi update,ali moram.I kod mene na B199,baterija jos slabije drzi.Skinem sa punjaca fon i u roku od 5min pokaze 97%.Sta je tu je.Licno mislim da je za mene najbolji update,kada predjem na neki drugi model. ;) CPU-Z pokazuje isto i kod mene.Konstantno izmedju 1.8 i 2.1 GHz-a.Kinesko ludilo ;D
 
Poslednja izmena:
Sad uradih factory reset i proradise jezgra, vracaju na 1400 Mhz. Zato je vuklo i bateriju kad su konstantno cukali na 1800. Uzas. Ko da sam na custom romu posle svakog update da radim factory reset....Evo opet zakucase na 1800. Auuu. Vracam na servisni.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Meni vise muka da pricam za bateriju i svaki novi update,ali moram.I kod mene na B199,baterija jos slabije drzi.Skinem sa punjaca fon i u roku od 5min pokaze 97%.Sta je tu je.Licno mislim da je za mene najbolji update,kada predjem na neki drugi model. ;) CPU-Z pokazuje isto i kod mene.Konstantno izmedju 1.8 i 2.1 GHz-a.Kinesko ludilo ;D
Izgorece ploca, to nije dobro. Ja sam primetio malo pre dok sam telefoniro, ugreja mi uvo i odmah proverio. Not good.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Evo ja upravo pricam,ali ne primecujem da se greje.
 
I kod mene iste rezultate pokazuje, ali nit se greje nit nešto više baterije troši. A baš mi mrsko da ga sad vraćam na fabrička, ne znam šta da radim.
c1aa9996507fc8cea2e0ba20b54e4305.jpg
 
Ne pomaze factory reset. Ja sam upuco servisni b182 te ga ohladi malo i sad dizem full ota na b198 i to je to.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Cisto sumnjam da Kinezi ovo rade slucajno.Svaki novi update,umesto da bude bolji,sve gori.Iz nekog razloga srozavaju ovaj model.
 
Ne pomaze factory reset. Ja sam upuco servisni b182 te ga ohladi malo i sad dizem full ota na b198 i to je to.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Kako da se spriječi notifikacija o dostupnom update nakon b198? Povučem lijevo notifikaciju pa na podešavanje?
Def je slabija baterija...
Ja razmišljam i o Lineage što si okačio samo ne znam kakva je kamera?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
B198 radi ko sat. Nema nikakvih problema.
34ec7920edbacb4671c3211dd1c98723.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Kako da se spriječi notifikacija o dostupnom update nakon b198? Povučem lijevo notifikaciju pa na podešavanje?
Def je slabija baterija...
Ja razmišljam i o Lineage što si okačio samo ne znam kakva je kamera?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Pa nisam probao, ali kamera je vec je neko pisao Ok, ali nema one modove kao stock i sumnjam da selfi radi bolje. Sve ostalo sljaka. Mada bolje sacekaj Elemental 3 i to bi bilo to do Emui 8.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
A Gcam?
Nešto ću svakako mijenjati..

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel zna neko foru kako da se skine rom sa kineskog Huawei foruma, konkretno odavde...
http://club.huawei.com/thread-15014117-1-1.html
Pre sam skidao odavde za p8 lite ali sada se zaključali kinezi, ako neko zna foru.... Unapred zahvalan... Inace pitam ja King of mezi kako da skinem i dečko neće da kaže, inače nije on izmislio toplu vodu nego skine odavde i samo ga preradi malo... Kangvip romovi i nista vise ne treba... Izbaciš kineski bloatware prebaciš na eng i sve šljaka kao sat... Samo da ga skinemo nekako... [emoji2]

Sent from my hi6210sft using Tapatalk
 
Nemam nameru da se cimam vise oko ovog telefona.Vise sam na njemu puta uradio factory reset i wipe cache,nego na svim prethodnim telefonima zajedno.Ako hoce,neka i eksplodira.
 
Jel zna neko foru kako da se skine rom sa kineskog Huawei foruma, konkretno odavde...
http://club.huawei.com/thread-15014117-1-1.html
Pre sam skidao odavde za p8 lite ali sada se zaključali kinezi, ako neko zna foru.... Unapred zahvalan... Inace pitam ja King of mezi kako da skinem i dečko neće da kaže, inače nije on izmislio toplu vodu nego skine odavde i samo ga preradi malo... Kangvip romovi i nista vise ne treba... Izbaciš kineski bloatware prebaciš na eng i sve šljaka kao sat... Samo da ga skinemo nekako... [emoji2]

Sent from my hi6210sft using Tapatalk
Neka fora oko registracije, malo zeznuto. Jedino da se stavi nekako proxy za region Kine da bi mogao da se telefon registruje....

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ma ne diram ništa, kad već sve dobro radi. Ostajem na B204
 
B199 kod mene, isto ide na 1.8. Mada ne vidim sta je tu alarmantno? Dokle god nije konstantno na max ili blizu, ne brinem se.

Sent from my 3310
 
Pre je moglo bez ikakvog logovanja, samo se ostavi komentar kao gost a sad verovatno uveli da moraš da se ulogujes... E sad, ako neko zna foru kako da se pokaže link, bilo bi super... Inace je to verovatno link na Baidu, pa se preko one tempermonkey skripte u browseru skine pošto i tu ima neka začkoljica sa kinezima... A likovi kao što je ovaj mezi su "likovi"... Ne razumem sta ce mu to, da stoji par dana uploading files... Sad kao on sve nas drži za nos i sta očekuje, 1000 komentara, 1000 moljakanja... Svojevremeno sokoban, bugarin, lepo pitaš čoveka da kaže odakle skida rom kangvip i preradi ga... Kaze ti i ćuti i radi posao... A ovaj Latinos...Rekoh lik... I rom, kakav mu to rom... Ne radi 4g, baguje rom kad uključiš dugme za skrivanje navigacijskih tastera
.. Ne pojavljuju se sve ikonice dok ne podesim drawer... Funkcionalnost roma se prepisuje kinezima 100% a rom nije funkcionalan 100% zato što ga on sj..o za 5 %, te imamo 95% funkcionalan rom... Nesto me ne greje sunce da će sve to biti sređeno u v3, ali ako se baci pogled na tekst ispod "uploading files" najavljuje v4... Valjda ce biti do uskrsa pa da vaskrsne fon malo...[emoji23][emoji2]
Da je po jedan kb/s išao upload, do sad bi se uploadovalo to... [emoji3]
Sent from my hi6210sft using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sto se tice ikonica to samo promenis raspored ono 5x5 ili 5x6 i onda se pojave. Sitan bug koji se lako resi. A sto se tice ljudi koji to rade pa naravno da nece reci sve to. Dosta oni tu gube vremena dok poskidaju sve te zakrpe, patcheve i uz to kapne im neki dinar od donacija i tt. A to sto pise uploading vec nekolko dana verovarno je primetio bug u medjuvremenu i sad ceka da ili Kangvip ispravi ili da on to izburgija. Ja generalno imam sve patcheve za kamere, 4G, sem kangv. Ako nadjem javljam ti se pa da ga upakujemo.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Evo šta kaže Simple System Monitor, inače fenomenalna aplikacija slučajno sam je otkrio
dac3bdc883f4d9ddc4526fca9ce457b0.jpg
 
Nazad
Vrh Dno