Šta je novo?

Huawei P10 lite

Brzo punjenje i 16gb vise. Mislim da ni ekran nije isti, primetno prijatniji na p10 lite.
 
Izgleda da pojedini nisu culi da Huawei nije pravio Honor 8 Lite samo u varijanti od 16 GB.
Boje na Honor 8 Lite-u su "toplije", ali se to moze promeniti u podesavanjima.
P10 Lite dolazi u paketu sa brzim punjacem, dok Honor 8 Lite ne, ali takodje podrzava brzo punjenje. Najbolje je za njega uzeti ugreen(brzi) punjac preko aliexpress-a.
 
Da ali Honor 8 lite je kod operatera samo u verziji sa 16gb ne sa većom memorijom

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Da li i kod vas ne može da se promeni rezolucija prednje kamere?
3838955d91a8b825cf443bf673703a43.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Isključi Portrait mode pre nego što udjes u podesavanja.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Da li je tacno da na ovom modelu ne moze da se podesi jacina tona notifikacija kod aplikacija, poruka, pozive sl.?
 
Da li je tacno da na ovom modelu ne moze da se podesi jacina tona notifikacija kod aplikacija, poruka, pozive sl.?
Naravno da se može podesiti jačina tona notifikacija, kao i na svakom Androidu, to ti je sistemska opcija.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Naravno da se mo

Da, da nego da li mogu npr da za glasovne pozive izaberem odredjenu jacinu toma, a za aplikacije(viber, whatsapp iskljucim ton za notifikacije) ? Negde sam procitao da koju god jacinu tona da izaberem to se primeni i na glasovne pozive, poruke ili notifikacije kod pojedinih aplikacija.
 
Kada pojačavaš pojačava ti se sve, a ti možeš da isključiš u svakoj app posebno notifikacije, ali mislim da ne možeš i jačinu da pojačavaš.

To mislim da ni na drugim ne može, kada sam prešao sa Samsunga nisam nikakve promene primetio što se toga tiče.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Kod mene jesu, posle celog dana baš aktivnog korišćenja, uveče mi ostane između 20-40 %.

Pisao sam i ja i još neki članovi par stranica pre, prelistaj malo pa ćeš naći sve informacije.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Evo posle par nedelja korišćenja, mogu reći da je telefon ispunio sva moja očekivanja. I baš mi se sviđa EMUI, čak i neke app koje dolaze sa njim. Baterija je vrh,nikad je ne punim do 100%, skinem ga sa punjača čim pozeleni lampica na 90%. SOT ni jednom nisam imao ispod 6 sati.
Zvuk u slušalica a bi mogao biti jači za nijansu, eto jedina zamerka.
 
Interesuje me da li ovaj telefon podržava flip cover futrolu. Imao sam asus zenfone max koji je podržavao i imao posebnu opciju flip cover da bi ta futrola radila. Isto tako sam video i na p10 da ima ta opcija i da radi flip cover na njemu. E sad na ovome ne vidim da ima tu opciju pa me zanima da li podržava flip cover futrolu

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Interesuje me da li ovaj telefon podržava flip cover futrolu. Imao sam asus zenfone max koji je podržavao i imao posebnu opciju flip cover da bi ta futrola radila. Isto tako sam video i na p10 da ima ta opcija i da radi flip cover na njemu. E sad na ovome ne vidim da ima tu opciju pa me zanima da li podržava flip cover futrolu

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
Meni se cini da sam video na nekom klipu ili oglasu da podržava i da se prodaje.

Posebne opcije nema doduše.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sad sve pregledah nema. I to na klipu nije p10 lite. Pitao sad i u jednom servisu mora da ima opciju u telefonu da bi radila

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Koliko sam video radi flip cover, ali mora originalni Huawei, pogledaj na eBay, nisu baš jeftini, mislim da neki prodaju i kod nas.
 
Koliko sam video radi flip cover, ali mora originalni Huawei, pogledaj na eBay, nisu baš jeftini, mislim da neki prodaju i kod nas.
Moguće ali kako ih podešavati ako nema opcija. Na asusu i s6 edge su imale opcije u telefonu za to

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Pretpostavljam da radi samo na jedan način, slično je i sa Asus tabletom koji imam. Radi samo sa originalnim Trans coverom, bez i jedne jedine opcije za podešavanje.
 
Moguće u svakom slučaju hvala na odgovoru

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Sad sam bio u Huawei radnji u Ušću, dobili su staklo, 1000 din, nije zakrivljeno, pokriva skoro ceo ekran, ali nije to, to.
Flip case je 3000 din. Ima funkciju notifikacija, javljanja, itd. Sama se aktivira. Sam case nema magnet.
 
Našao sam ovo na aliju, razmišljam se da poručim, nije skupo, zaštitilo bi staklo iza a opet ne bi bilo kao case nabudzeno. A i zanimljive su šare, doduše samo ovih carbon kao ima, ne i drugih varijanti.
eceb9bad7528f03552dc67a473cfa186.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Da dodam da Flip case izgleda odlično, hvata samo na ivicama telefon, ali sve stranice, sem one koja se preklapa, nisu zaštićene. Vide se lajsne i sve.
 
Ja kupio i mogu ti reći da je dobro. Problem mi je displej, ni jedno staklo ne leđi kako treba i sve ostaje po par milimetara da nije zalepljeno
 
Nazad
Vrh Dno