Šta je novo?

Huawei P10 lite

Meni staklena ledja na telefonu potpuno izgrebana, a bio u silikoncu. Kad sam video nisam mogao da verujem da se od prasine sav izgrebao..... Ko da ga imam 100 god a ne mesec dva..... Kvalitet izrade katastrofa. Ovo jedino da mu se kupi kozna futrola da ga cuvam ko naocare i da ga briskam na 5 min. A ekran se masti sacuvaj boze, ko da jedem burek non stop....

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Kvalitet izrade je definitivno slaba strana ovog modela.
 
Ne slazem se, meni je extra

Ps. Operite ruke nekad


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Koje kaljeno staklo koristite? Stavljeno neko obično koje ne pokriva do kraja od prvog dana - vizuelno bzvz ali bolje išta nego ništa :D (ne znam koliko je ekran osjetljiv?)

Sad skinuh silikonsku futrolu i dalje čisto... Npr na P9 Lite je bilo dosta tačkica i pored silikona (plaža garant)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poredjenja radi, imao sam s7 edge 3 meseca i uvek je bio bez futrole i stakla i nigde nije bilo ni tačkice najmanje a ovaj za isto vreme kao da je korišćen umesto čekića na gradilištu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ne slazem se, meni je extra

Ps. Operite ruke nekad


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Evo ga to kvalitetno staklo, posle mesec dana u silikonu. Sta bi bilo da nije bio....
Govorim zato sto imam jos dva telefona koja nemaju ni jednu ogrebotinicu kao sto je telefon sa kog saljem poruku, u potpisu.

4a6a3ae351525376e1968a3d7b39d5fb.jpg
3c7461cc7bd029b0fd8d4c38c8711c28.jpg


Poslato sa Huawei P9 lite
 
Poslednja izmena:
Fotošop

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Aj

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ne vidim razloga da bi neko nesto lagao ovde..Stoga nema rwzloga ni a dokazivanjem...Ako ti je nesto upalo j masku..Neki sitni kamencici tipa s plaze..Ovo je bilo neizbezno

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
A evo ledja na mom p9 lite star skoro godinu dana. Ko juce iz radnje. To je kvalitet bajo.Sorry za kvalitet slike jer je radjen slabijom kamerom tj p10 lite kamerom.... logicno.
ce93ae202dd313427207658d7b139c77.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
E ne bih se slozio da je kamera slabija na p1ite od p9lite..I.Ao sam oba.I def je p9lite losiji..Tu nema rasorave.Senzor na p10lite je bolji

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
E ne bih se slozio da je kamera slabija na p1ite od p9lite..I.Ao sam oba.I def je p9lite losiji..Tu nema rasorave.Senzor na p10lite je bolji

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Slike govore, a vec sam i to kacio ranije u ovoj temi i to uporedne u istom trenurku u idtim uslovima. Moja je losija na p10l. Jedino da mi firma kupila laznjak od p10l u mtsu.....
U specifikaciji p9l je 13mpix sto i jeste a p10l 12mpix. Tako da je to to.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tebi je sve losije na p10 lite, mozda da probas p8 lite, verovatno je bolji od oba.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Tebi je sve losije na p10 lite, mozda da probas p8 lite, verovatno je bolji od oba.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
P8l 2017 ili Honor 8 lite je po kvalitetu isti ili malo bolji od p9l. I taj sam imao u rukama i nemam primedaba.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Imam oba,i ovaj sa koga pisem..ja sam uzeo mtsu isto...mozda imas prob sa cam..Ali kazem ti senzor na p10 lite je bolji.. Jedino sto je postproces malo agresivniji...Na p9lite senzor je pa meeh..Moze da izvuce nekad dobru fotku,ne kazem..Ali p10lite je tu def pobednik.. Da se razumemoibe kamere su koliko para toliko muzike.. I slezem se da p9lite jma bolju izradu..Po meni idealnu

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
P8l 2017 ili Honor 8 lite je po kvalitetu isti ili malo bolji od p9l. I taj sam imao u rukama i nemam primedaba.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
To ti pricam. Znas kako je tek dobar G300

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Na p10l su boje kod mene neprirodne sto moze biti softverski problem i deluju isprano. A ako spevifikacija kaze da p9l ima 13mpix nema razloga da i fotka na p9l ne bude ostrija nego sa p10l koji ima 12mpix.
Ovo sto se kao zalim, zalim se jer je p10l skuplji model pa ne ocekujem ovo od njegs. Ne kazem da je telwfon los. Ima neke naprednije postavke tipa wifi 5ghz, otg, fast charge, ziroskop za 360 video i tt. Takodje softverska podrska za p10l nije na zavidnom nivou i kasne dosta sa azuriranjima. Poslednje azuriranje je drasticno pokvarilo trajanje baterije kod dual sim verzije b184 a siguenosna zakrpa od septembra. P9l je dobio oktobarsku i evo krece novembarska sigurnisna zakrpa. Tako da necu vise pisati u ovoj temi niti ulaziti ovde u bespotrebne polemike. Moj sledeci telefon bice Honor 8 pro i naravno nemam nista protiv Huawei brenda [emoji41]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Druze megapixel nema nikakve veze sa ostrinom fotografije. Veci megalixel veca rezolucija kraj. Senzor je mnogo vise bitan nego megapixel. Inace P9l nema nikakve sanse sa p10l u brzini rada telefona
 
Druze megapixel nema nikakve veze sa ostrinom fotografije. Veci megalixel veca rezolucija kraj. Senzor je mnogo vise bitan nego megapixel. Inace P9l nema nikakve sanse sa p10l u brzini rada telefona
P9l i p10l imaju isti procesor samo je kod p10l overclockovan sto se odrazava te vise i greje od p9l. Ali neznatno brze i radi p10l, logicno, kad je pricesor isforsiran.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
P9l i p10l imaju isti pricesor samo je kod p10l overclockivan sto se odrazava te vise i greje od p9l. Ali neznatno brze i radi p10l, logicno, kad je pricesor isforsiran.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Ja ne osetim da greje, mozda vise nego p9l ali nikako da pregreva. Neznam koji model je tvoj p9l 2gb/16gb ili 3gb/32, ako je ovaj prvi nema diskusije.
 
P9L i P10L imaju drugačije urađena leđa, te je normalno da 10ka bude podložnija grebanju. Meni je od Maja meseca tel u case-u i nemam problema. Često skidam da brisem prasinu koja se zavuče. A poredjenje S7 egde i P10L kvalitet izrade je smešno.

Sent from my 3310
 
Evo ja mogu za honor 8 lite da kažem da mi izgleda kao prvog dana. Nema ni tačkice na sebi. U običnom silikonu je, a i po tri nedelje ga ne izvadim iz nje da ga očistim tako da bude silikon pun prašine.

Senzor kamere je bolji nego na P9l tako da kontam da kod P10l može biti samo još bolji, a i sam telefon nije isti ili malo bolji od P9l već je osetno bolji pa i tu bih očekivao malko više od P10l. :D

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Imam masku pozadi i nemam ogrebotina nikakvih. Na prednjem staklu, ekranu, nemam nikakvu zaštitu, telefon nosim u radnom odelu na poslu, džepovima imaju rajfešluse kao i dzep na jakni u kojoj ga nosim. Za sad ni jedna tačkica na ekranu ali ima par sitnih crtica, jedva primetnih [emoji41][emoji3]
 
Poslednja izmena:
Posedujem Lg G Flex 2 i razmisljam da ga zamenim za ovaj model...da li mislite da je to pametna odluka ili ne ? S obzirom da je flex stvarno jak telefon i ima jako lep izgled onako sveukupno gledano vredi li uloziti jos koji dinar i kupiti ovaj telefon. Inace mene ne interesuju apdejtovi zadovoljan sam i sa androidom m u potpunosti. Hvala unapred na pomoci.
 
P9L i P10L imaju drugačije urađena leđa, te je normalno da 10ka bude podložnija grebanju. Meni je od Maja meseca tel u case-u i nemam problema. Često skidam da brisem prasinu koja se zavuče. A poredjenje S7 egde i P10L kvalitet izrade je smešno.

Sent from my 3310
Naravno da nije smesno porediti. S7 edge, ako se dobro secam, ima gorila glass 4 i nije se grebao nimalo, mislis da Huawei nije mogao da stavi isto staklo? Ne secam se da je gorila glass flagship only staklo. Inace ovo staklo na p10lite se ne treba zvati staklo već plastika.

@mnj1047
Moja preporuka je da zadrzis taj telefon jos neko vreme i onda kad skupis nesto vise novca napravis pravi upgrade.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je neko pokušao da kalibrira bateriju na ovom modelu? Kod mene do 40% baterija teče normalno. Onda od 40 do 15% ubrzano. Na 10% se zakuca i opet sporije teče. Znam da većini programa za kalibraciju treba root. Ipak ne bih rutovao telefon samo zbog toga. Postoji li neka dobra aplikacija za kalibraciju a da ne zahteva rutovanje?
 
Posle 6 meseci koriscenja telefon je i dalje bez ijedne tackice na sebi, supruga ima futrolu na preklop a na ekranu nema nikakvu zastitu. Slikano sa p8 lite 2016
ab9d22d0c49cca6510c64d6866e79fce.jpg
f483d9673be832fab332d8ad5b770c42.jpg
d3755d0dab2418b024f331bb20d29960.jpg
848444d00bae8ac3f482778d1af1be19.jpg


Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Imam lg g3 od 3gb rama i razmisljao sam da menjam i kupim ovaj telefon. Da li se isplati prelaziti sa g3-jke na p10 lite? Igrice ne igram, kamera mi je bitna i da je baterija dobra...
Kakva je izrada telefona? Zena ima p9 lite i meni se svidja kako funkcionise ali bih pre uzeo p10 lite, vise mi se svidja izgled nego p9l i ipak je malo noviji pa sam bar 2 godine miran..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno