Šta je novo?

Huawei P10 lite

Ok. Reci mi koliko ti drzi baterija od kada je 100 %. Ja ga punim svako vece kada krenem da spavam. Ne dopunjavam ga. Koristim ga prilicno u toku dana. Ne ubedjujem se nego tako je kod mene. Juce sam dosao iz Crne gore 11 sata putovanja. Koristio sam ga neprekidno do granice sto znaci 5 sata i posle granice ga nisam koristio do kuce. Ostalo mi 66 % baterije. Ja nemam prototip nego to je solidno za telefon.

Pitanje za mene? Eno na screen shotu koliko je. Tu se vidi vreme i da nije dopunjavan zato sam i zakacio to. Ja punim telefon na dva dana, a sot bude od 5 do 6h. Pa nije to bas solidno, ali ako tebi zavrsava posao onda je to najbitnije. [emoji106]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
a2be4ffdc663954676a8d34b9cea564c.jpg

6af47c5b1a7cb7feef0149223deeae38.jpg

[emoji23] [emoji23] [emoji23]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Evi da se i ja pohvalim [emoji23]
c354be6b1f70d6d9b5420e8e9c50315e.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni na B371 losija baterija i ocajan spikerfon kad pricam. Bukvalno se isto cuje kad pojacam spikerfon na max i kad nije ukljucen a pojacano do kraja. Uzas.
 
Znaci za*mjau**mjau**mjau**mjau* si i mene sa cackanjem telefona [emoji23]
Meni radi super. Fleshuj kernel M 2.1 i napuni do 100%. Ako i dalje zeza reinstaliraj b321 opet ili probaj b376.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Evo ga napunio ga ponovo i nikad mi duže nije držao. Tek sad sam pročitao da posle te kalibracije treba da prođe nekoliko charging ciklusa dok ne "skonta" kapacitet kako treba. Baterija sad dosta bolje radi nego pre kalibracije, naročito na standby.
 
Sta kazete sad? [emoji3]
1e08268babe333743b4f0f75c33eb2c8.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Kako bese preko FF-a skidanje za nas koji nismo prckali oko bootloadera i sl.

Sent from my 3310
 
To, ranije je moglo, nisam znao da ne može. Tnx. [emoji4]

Sent from my 3310
 
To, ranije je moglo, nisam znao da ne može. Tnx. [emoji4]

Sent from my 3310
Ne radi Ff vise preko proxija ili Dns. Ranije je moglo bez otkljucavanja normalno da se isforsira u updater. Sada Ff sluzi samo da skines fajlove kasnije za hwota metodu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ne radi Ff vise preko proxija ili Dns. Ranije je moglo bez otkljucavanja normalno da se isforsira u updater. Sada Ff sluzi samo da skines fajlove kasnije za hwota metodu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Meni FF uopšte ne radi već skoro ceo mesec. I dalje mi ne radi. Crko je i on R.I.P. Sad će morati ono što si reko da se skine iz updatera pa sa sistemske particije da se čupaju fajlovi.
 
Hvala obojici [emoji4]
Dobro je da nisam udario download, mrzelo bi me da ga vracam u život [emoji23]

Sent from my 3310
 
Meni FF uopšte ne radi već skoro ceo mesec. I dalje mi ne radi. Crko je i on R.I.P. Sad će morati ono što si reko da se skine iz updatera pa sa sistemske particije da se čupaju fajlovi.
Meni radi super, mislim otvara i skida sve fajlove. Izgleda da zavisi od IP adrese. Ja sam na Sbb.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pa da, znam meni na poslu nece na mts IP adresu, a ovde iz stana na Sbb iz prve.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
A ne znam zašto, ranije je skroz ljudski radilo. Sad videh da mi je September patch approved za C185 a za C432 nije. Haos brt. Ne diram ja ovaj b321 za živu glavu. Ako dođe GPU Turbo (hoće li to biti uopšte?) ili Android 9 idem rebrand na C185 pa servisni i onda neka roka OTA.
 
Znači ti veliš popravili ga?
U sustini kod mene isto kao i ranije. Nije losa baterija. Nisu nista poravili, ali na srecu, nisu nista ni pokvarili. Kod mene FF radi odlicno preko MTSa. I preko rutera i preko Sim kartice.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Stigao Gpu turbo za c432 konacno
Screenshot_20181022-082637.jpegScreenshot_20181022-082634.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Još samo da puste nama običnim građanima [emoji23]

Sent from my 3310
 
Nazad
Vrh Dno