Šta je novo?

Huawei P10 lite

Jel curi posle to ulje ? Kako se ponaša kada dodje u dodir sa prašinom ?
Ne curi. Ma to se stavi bukvalno samo trunka ulja da popuni taj medjuprostor i da ga vakumira. Ne ulazi prašina. Evo meni stoji staklo tako već mesecima bez najmanjeg problema...

Przis jaja po ekranu, haha.
Možeš i šarana za svetog Nikolu ili prase za Božić... [emoji23] Završava posao to ulje, bez zezanja...

Sent from my Honor 8
 
Poslednja izmena:
Ne curi. Ma to se stavi bukvalno samo trunka ulja da popuni taj medjuprostor i da ga vakumira. Ne ulazi prašina. Evo meni stoji staklo tako već mesecima bez najmanjeg problema...

Sent from my Honor 8
Svaka cast druze. Kud nisi poslao ranije, silna stakla pobwcah, al eto i nesto korisno.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ta fora sa maslinovim uljem,licno je meni,cista iluzija.Sta ako pod pritiskom iscuri u dzepu?I kao sto kaze covek,ostavis malo fon na suncu i eto ga indukcioni reso za sekund :D
 
Poslednja izmena:
Možda ipak silikonsku foliju, nema potrebe naljuti [emoji3] vata na suvo.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
meni najobicnije staklo koje je malo suzeno po ivicama je samo evo posle 2 meseca leglo po ivicama, a inace sam isto imao vazduha na sve 4 ivice stakla.
Isti slucaj bio kod mene..U pocetku je bilo vazduga svuda..i onda samo nestalo..Nista ja dirao nisam..

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Što se mene tiče nek uradi svako kako hoće. Ja sam samo hteo da pomognem. E sad što je je nekome sve ovo čista sprdnja, njegov problem...Meni ništa niti curi, niti se topi, niti se prži na ulju. Bitno da sam rešio ovu glupost koja me mučila. Toliko od mene...

Sent from my Honor 8
 
Što se mene tiče nek uradi svako kako hoće. Ja sam samo hteo da pomognem. E sad što je je nekome sve ovo čista sprdnja, njegov problem...Meni ništa niti curi, niti se topi, niti se prži na ulju. Bitno da sam rešio ovu glupost koja me mučila. Toliko od mene...

Sent from my Honor 8
Opusti se bre, vec sam ti se zahvalio iznad. Naravno da nece iscureti, zakon spojenih sudova. Malo se i nasalimo, ali nije sprdnja. Da nije dosadna tema.
[emoji111]️[emoji108][emoji106]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Imam biljnog glicerina i maslinovog ulja, sta je bolje za ovo?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Znači, stavim na moj punjač ćerki u lumiu 640 i razlabavi mi priključak do te mere da maltene sam ispada iz telefona kad ga ubodem. A pre toga sam praktično morao da ga čupam[emoji48]
 
@mkgunner
Znam,brate.Koliko ce izaci,kada stigne do mene i koliko cu da cekam?
 
Jel brzo punjenje šteti bateriji kod P10 Lite ? Uključeno mi je brzo punjenje otkako sam kupio Lite 9 avgusta ove godine
 
Pitanjce gde ima lepih pozadina da se izabere pri čemu ne mislim da u pretraživaču ukucam ključnu reč i tako pretražujem razne sajtove. Ne bih ni da instaliram neku aplikaciju i da mi vrti pozadine nego bih da izaberem nekoliko i da sam menjam kad mi se hoće :) Da li zante za neki sajt sa lepim fotografijama tj može neka preporuka, najviše mi se sviđaju crno bele pozadine ...
 
Poslednja izmena:
stari dobri ZEDGE i dalje najbolji :) ranije sam koristio i Backgrounds HD aplikaciju
 
Poslednja izmena:
Jel brzo punjenje šteti bateriji kod P10 Lite ? Uključeno mi je brzo punjenje otkako sam kupio Lite 9 avgusta ove godine
Sto se baterija brze puni to se vise greje te joj se i smanjuje vek trajanja. Ako hoces maksimalno da produzis vek trajanja baterije onda iskjuci brzo punjenje i ukljucuj ga samo po potrebi.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
A to? Ma ok imam ženin punjač od H7l, 2A ali nema brzo punjenje i treba mu otprilike duplo više vremena da napuni. Nego mislio sam da ima negde u podešavanjima opcija da se isključi. Pa reko kad ga stavim preko noći da se puni da isključim brzo punjene.
 
A to? Ma ok imam ženin punjač od H7l, 2A ali nema brzo punjenje i treba mu otprilike duplo više vremena da napuni. Nego mislio sam da ima negde u podešavanjima opcija da se isključi. Pa reko kad ga stavim preko noći da se puni da isključim brzo punjene.
Nema to [emoji41]. Mada ja sam pa cuo da sa brzim punjenjem ides samo do 90%,ne do kraja. Od 90 do 100 % se baterija najvise zezne i narwvno ne prazniti ispod 20%. Kontam da nije dobro brzo punjenje ne bi stavili te punjace i te baterije...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sta se cimate oko brzog punjenja baterije.Fabricki je napravljena za brzo punjenje i ide brzi punjac.Sta mislite?Sa ovim od 1A ako se puni,trajace 10 godina.Oce,ali malo sutra.
 
Niko ne kaže da ce trajati 10 godina ali će definitivno trajati duže.
To najviše znači korisnicima koji uzimaju telefon na 2+ godine i nemaju priliku da menjaju telefon kad hoće.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
S obzirom da nikada nisam stavljao moj Lite na punjenje a da je imao ispod 20% kao i da ga menjam u drugoj polovini 2019 godine - ostaviću ga isključivo na brzom punjenju.
 
Nazad
Vrh Dno