Šta je novo?

Huawei P10 lite

Koliko vidim samo ovi iz Evrope.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Zasto ne mogu da udjem samo na ovu temu na benchu sa tapatalka..... Jel neki problem il nesto drugo....
 
Zezalo i kod mene nekoloko dana.Sad radi.Izgleda da je do aplikacije.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja ne mogu na bench da se ulogujem preko tapatalka.
Par dana unazad izbacuje greške kad pisem na bilo kojoj temi.
 
Evo proradilo. Neki klik je verovatno bio u pitanju [emoji6]

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Kod mene danima ne radi, izlaze mi notifikacije za teme koje pratim, ali ne da mi a se logujem :trust:
 
Cudno. Dal je do tapatalka ili sajta..

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
kod mene i dalje ne radi benchmark forum preko tt? Drugi forumi koje pratim rade ok
 
Izgleda da je do sajta.Kako sve radi ok,samo Benchmark forum zeza.Izbacuje network gresku,a ti na mrezi.
 
isto kod mene, samo bench forum skoro pa uopste ne radi...
 
Kod mene nema problema.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni opet ne radi tapatalk za ovu temu. Vecina tema sa bencha radi, ali ne i ova. Ne kontam kako to selektivno neke hoce neke ne... A i ovako nema se sta ovde napisati vise. Podrska je zavrsena za vecinu modela.....
 
Evo verzija 8.3.2 radi bez problema.8.3.5 nesto zeza.Ja licno ne bih ni voleo da ovaj model dobije Android 9.Mada,nece ga zvanicno nikada ni dobiti.Voleo bih da probam taj njihov ArkOS.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Izašla nova verzija Tapatalk i radi bez problema, ažurirate tt na poslednju verziju

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ponovo radi bioskop [emoji23]
Elem, pre neki mesec TT je ubacio neke kin poene, kada kin-ujete 3 ili 5 (zabotavih) različita korisnika, dobijete TT add free mesec dana [emoji41]

Sent from my HRY-LX1T using Tapatalk
 
Poz.
Telefon mi upao u vodu slucajno
I ugasio se uso u boot menu morao sam da skinem sistem od 2 gb i podigo se sistem
Problem sto nece da puni ali prihvata komp?
imam garanciju u mts jos nekoliko dana
Da li ce uvaze?
Ili da nosim servis ili da kupim novi telefon ?
jer 100 evra polovan kosta..
ili se isplati da se popravlja?
 
Pokušaj, naravno ne pominji vodu, mada imaju markeri koji pokažu da je kvašen. U svakom slucaju ništa ne gubis. Ne znam da li si, ali je prvo trebalo dobro osusiti tel. pa onda sve ostalo.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ako ne uvaze
garanciju
Ne znam dal ima u njega voda
Da li se isplati da nosim u servis ili da kupim nov ili polovan neki huawei
 
Ne isplati se popravljati. Razmotri kupovinu novog. Preporuka za honor 8x ;)
 
Nista ne gubis da probas i jedno i drugo.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Uzeh malo da se zezam sa Light painting.Postavim fon na tripod,ukljucim kameru,kad vetar obori i fon i tripod u reku.Bio mozda fon nekih 5-10 sekundi u vodi.Drug bio blizu i izvadio fon iz vode sto je mogao brze.Da nije bio fon zakacen na tripod,ne bih ga ni nasao,jer se tripod zaglavio o kamen.Telefon je bio ukljucen jos uvek.Odmah sam ga ugasio,skinuo zastitnu masku i ostavio direktno na suncu nekih 5-10 minuta.Nisam mogao da izdrzim duze,da ga ne upalim :D Telefon se upalio i posle provere,radi sve normalno kao i pre.Jos uvek mi je cudno da voda nije usla ni kroz ulaz za punjac,ni na ulazu za slusalice.Ovaj put se fon izvukao :D
 
Poslednja izmena:
I posle kukas kako je Huawei loš [emoji2]
Kum imao iphone 7, koji je vodootporan, skljocnuo par slika u bazenu zveknuo mu ekran [emoji2]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ma gde los [emoji3] Losi ovi sto ga prave [emoji23] Drug koji je pravio snimke pod vodom sa Galaxy S10,kaze,da sam znao da je P10 lite vodootporan,ne bi dao onolike pare za S10 [emoji16]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Stigo mi telefon sa servisa sto bio upao u vodu pa nisu prihvatili
Eno ga puni se sve radi normalno cudno mi..
 
Ispade da je ovaj fon vodootporan [emoji3]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Kad bio upao vodu nije se hteo da se puni niti da radi otisak prsta brzo se praznila baterija
Sad puni sve radi kako treba cudno mi
Ali bio mesec dana u servis.
verovatno se osusio
ali mi cudno da radi telefon
 
Nazad
Vrh Dno