Šta je novo?

Huawei P10 lite

Kod mene na vipu tek sad pustili b185 ako ovako nastave oreo ćemo videti 2020.
 
@Alexxx1,bootloader zakljucan odmah,bez ikakvih problema.40 min SOT trenutno,baterija na 84%.Bukvalno skine 1%,kada upalim ekran.Mozda treba jos neko punjenje baterije?Mislim da je zadnji update B203 koji je stigao preko OTA,ipak bolje radio nego EMUI 8.
 
Poslednja izmena:
@Alexxx1,bootloader zakljucan odmah,bez ikakvih problema.40 min SOT trenutno,baterija na 84%.Bukvalno skine 1%,kada upalim ekran.Mozda treba jos neko punjenje baterije?
Mislis ti si ga rucno zakljucao? Ne pise ti ono prilikom reboota your device is unlocked..... Jer automatski nece sam kad prelazis sa Emui 5 na 8 sa ovom Hwota metodom.
Ma nesto si mu instalirao. Koci ga neka aplikacija. Pogledsj i u Cpuz da vidis dal su jezgra zauzeta nesto....
Znam da je na p10 plus skoro bila zakrpa za FB mozda ga on zeza. Ja to ne koristim.
Ili si mu ubacio neku staru temu za Emui 5 koja ne pase bas za Emui 8 [emoji41]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Proveravao.Sve je ok.Sve zivo pogasio i nikakva promena.Trenutno nemam 10 aplikacija instaliranih u telefonu.Ranije bilo 1000 :)
Da rucno zakljucan bootloader.Da,ubacio sam temu od EMUI 5 i koristim Nova Launcher.Mislis da Tema zeza?
 
Poslednja izmena:
Proveravao.Sve je ok.Sve zivo pogasio i nikakva promena.Trenutno nemam 10 aplikacija instaliranih u telefonu.Ranije bilo 1000 :)
Da rucno zakljucan bootloader.Da,ubacio sam temu od EMUI 5 i koristim Nova Launcher.Mislis da Tema zeza?
Garant je tema.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
obrisao tu skinutu i postavio njegovu fabricku Dream.Izgleda da se stanje popravilo.Moram da probam neku drugu,jer me ova sa belom pozadinom ubija ;) Hvala na pomoci.Pratim sta se desava sad sa baterijom,pa cu videti.
 
Koliko je oreo sto ste flesovali daleko od finalne verzije?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
@Dovahpig,a koja je ovo verzija,sto smo mi flesovali?
 
Ala prste notifikacije sa xda P10 lite bricked, krenuli da flesuju a ne čitaju do kraja. RTFM [emoji38]

Sent from my 3310
 
@Alexxx1,ipak nije do teme.Pobrisao sve zivo,ali bateriju jede brzo i dalje.A i ja mnogo brzam stvari.Ne koristim posteno EMUI 8 ni 24h,tek izasao,tek treba da se sredjuje.Tako da ne tupim.Ovakav kakav je sada,odlican je ;)
 
Poslednja izmena:
Sad sam proverio jeste to. Reko so da si zakljucao tvoj znaci nema frke ako zaklucam
Slobodno kucaj fastboot oem relock tvojkod i uradice factory reset automatski i to je to. Kasnije samo udji u Developer i ukljuci Oem jer ce se iskljuciti kad zakljucas bootloader.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Koliko je oreo sto ste flesovali daleko od finalne verzije?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ja mislim da ce svi dobiti ovu verziju za jedno mesec dana jer je ovo zvanucna. A i ako izbace noviju imamo i HWOTA8 pa sad mozemo bez autorizacije da skacemo sa jedne na drugu verxiju i na emui 8 [emoji41]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Punjen sinoc oko ponoc
804d1c0bc4a3d7a9019082edc45b3ca6.jpg
 
Zavisi to od mnogo faktora i od korisnika....[emoji41]
9aaa7a4c9168b0e2c37920136c955750.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Covek napisao na XDA da bez problema moze i servisni ROM B182 i B183 i na EMUI 8.Malo me bune na HWOTA8 sto nudi prvo neke dve opcije,koje ne znam sta znace ;)
 
Evo ih pored mene Mini ST15i i Live with walkman WT19i.Rade kao singerice.Vise ih volim,nego sve telefone zajedno posle njih. :)
 
Ja još imam 6100, 3650, E52 svi rade, ali nisu upaljeni sto godina [emoji38]
Imam i neke Samsunge od pre sto godina. Ne znam rade li.

Sent from my 3310
 
Oprostite na noob pitanju, ali zašto je ovaj korak potreban/poželjan, šta se dobija time?
Ako je oem iskljucen u slucaju bilo kakvog brika pogotovo na Emui 8 skoro je nemoguce u kucnim uslovima oziveti telefon jer nece dozvoliti flashovanje bilo cega iz fastboot moda. To je po defaultu ukljuceno a po nekad prilikom nekih postpaka se iskljuci pa treba odmah ukljuciti po pokretanju telefona u developer opcijama.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno