Šta je novo?

Prazan desktop na rigu

maxtheminer

Poštovan
Učlanjen(a)
13.08.2016
Poruke
129
Poena
70
Pozdrav, ako moze neko da mi kaze u cemu je problem bio bih mu veoma zahvalan. Klonirao sam hard sa jedne masine na drugu ( imaju istu plocu, kartice, procesor itd), i kada startujem tu masinu gde je kloniran hard ona se upali i samo sija plavo ( sto je pozadina samog riga ). Znaci vidi se mis ali se ne vidi ni taskbar ni programi... hvala unapred pozzz
 
Verovatno lose klonirano. Odradi nov sistem

Послато са HUAWEI P6-U06 уз помоћ Тапатока
 
Neznam cime si radeo clone,ako ti zatreba program javni da ti posaljem link.. Do sada nisam imao problema sto se clona tice..
 
Neznam cime si radeo clone,ako ti zatreba program javni da ti posaljem link.. Do sada nisam imao problema sto se clona tice..
Klonirao sam Macrium Reflectom ( workstation edition ), sad ne znam da li je do programa, ranije sam kloniro sa njim i nije pravio problem, ako ti nije tesko pusti link od tog programa sto ti koristis da vidimo da li ce raditi. Hvala punoo
 
A da nisi ti ubo monitor u pogrešnu karticu, pa gledaš sekundarni desktop koji je prazan...
 
Nema veze, to sam resio ali sada imam problem na drugoj masini, kada je upalim nece da startuje windows nego izbacuje neki EFI shell... u cemu tu moze da bude problem?
 
I stavio sam hard sa druge masine koja radi perfektno i skroz je ista ali pravi isti problem. Ne znam u cemu je problem.
 
Namesti da butuje sa hdd-a.
 
Mislim da si do sada mogao podici sistem 10 puta normalnim putem. To ti i preporucujem, sa tim klonom mozes uvijek imati problema. Nema veze sto je ista masina (mozda nisu iste verzije ploce...) ovo znam iz iskustva u firmi kada sam radio racunare preko klononova i klonirao diskove. Zna se desiti neka greska, ne podudaraju se drajveri, moze se svakakvih gresaka desiti pa je najpametnije da se uradi instalacija normalno preko cd-a ili usba

Sent from mTalk
 
Ok hvala

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da si do sada mogao podici sistem 10 puta normalnim putem. To ti i preporucujem, sa tim klonom mozes uvijek imati problema. Nema veze sto je ista masina (mozda nisu iste verzije ploce...) ovo znam iz iskustva u firmi kada sam radio racunare preko klononova i klonirao diskove. Zna se desiti neka greska, ne podudaraju se drajveri, moze se svakakvih gresaka desiti pa je najpametnije da se uradi instalacija normalno preko cd-a ili usba

Sent from mTalk
Hvala punoo

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam do sada Acronisom klonirao 250-300 računara. Nikada nijedan problem.
 
Pozdrav svima,da ne otvaram novu temu,prodao sam svoju staru maticnu plocu sutra mi stize asrock h81 pro btc da li moram da instaliram novi windows ili samo prikacim na asrock plocu hard disk i odmah mogu da rudarim?
 
Moraces novi Windows, pogotovo jer prelazis sa AMD na Intel, totalno razlicite arhitekture


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ok,tako sam i mislio samo sam hteo da neko potvrdi,hvala na pomoci Mikec :)))))
 
Nazad
Vrh Dno