Šta je novo?

Samsung Galaxy A3 /A5 /A7 (2017)

Izasao neki apdejt za dual sim verziju
afe12f06f12eef2a5f5bc35ecd7855df.jpg
1e8145caeb3568592349393b7928f1e0.jpg


Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Eto i updejta na vipu. Napokon poboljsana selfie camera sa pa dodataka plus security updejt za januar.
RnKX6SQ.png
 
Da li neko ima problema sa Wi-Fi konekcijom na Samsung A5 (2017) modelu nakon novog Nougat updatea? Septembarski Nougat update je prosao dobro ali posle najnovijeg update fix-a Wi-Fi i dalje ne radi? Probao sam sve vrste reseta i fabricki i ista prica... Frustrirajuce...

Pozdrav, imam telefon nekoliko dana i jedina mana koju sam primetio je upravo ova. Dolazi do prekida u Wi-Fi konekciji, ima li rešenja ovog problema?
 
To je do tvog tel.Niko see ne zali na to realno

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Više ne primećujem da se Wi-Fi signal gubi, izgleda da se to dešavalo jer je bio uključen NFC, ako neko uoči sličnu situaciju neka napiše iskustvo.


Koje zaštitno staklo i futrolu preporučujete? Imam staklo do same ivice ekrana ali kada stavim Teracell silikonsku futrolu ona ga podiže od panela pa ne naleže lepo. Probao sam 2-3 različite futrole i sve ga podižu. Ne sviđa mi se varijanta sa staklom koje ne ide do same ivice ekrana.
 
Nillkin scrub obloga je za mene broj 1. Nije jeftina ali telefon sa njom lezi u ruci savrseno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bitno mi je da silikon ne diže zaštitno staklo koje ide do samih ivica ekrana. Pošto je ekran uz kraj blago zaobljen teško je pronaći usklađeno staklo i oblogu.
 
Ja nemam staklo, imam foliju koja ide od ivice do ivice i savrsena je. Monsterskin. Nijedna obloga ne utice na foliju, ne guzva je niti stvara mehurice. Za svaku pohvalu je.
 
Sta radite s tim tel??bacate sa 2.sprata? Dovoljna je obloga tj cover od cela 2-3 eur

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Svako svoj telefon cuva onako kako misli da treba. :)
Meni je navika da imam zastitu za ekran kao i neku silikonsku masku.
 
Svako svoj telefon cuva onako kako misli da treba. :)
Meni je navika da imam zastitu za ekran kao i neku silikonsku masku.

Ja preferiram klot telefon. Pravljen je da se tako koristi i nije on mene kupio, već ja njega. ,)
 
Tako je.ja imam cover manje vise uvek..folija mi samo "kvari" sliku na ekranu

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ja imam Nilkin masku, a staklo sam kupio, ali ga nisam stavio jer apsolutno nema potrebe, jedino ako telefon nosite po džepovima punih ključeva i bacate ga kako stignete, ali tu vam ništa ne može pomoći.
 
A7 2017..odnedavno,brzo napuni do npr 91% i onda to do 100% kilavi pola sata..ali ne uvek,sta moze biti?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Svašta se ovde može pročitati. Prvo su neki tvrdili kako je zadnja kamera na G3 bolja nego na A5, što je naučna fantastika. Fotke na ovom telefonu su negde u ravni sa S6 (koji takodje posedujem) Ostalima koji imaju zamerke posle apdejta, savetujem da sačekaju oficijalni update. Prednosti A5 2017 su izrada, dizajn, optimizacija, Samoled ekran sa always on, baterija i jako dobre kamere...
 
Stigao je neki update, nisam gledala detalje, manji neki verovatno.

Ja sam prezadovoljna telefonom u svakom segmentu i smislu...i za ovaj mogu slobodno prvi put da kazem, posle vise razlicitih brendova i modela u mojoj mob istoriji...bas ga volim :D

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima iskustva sa zamenom baterije kod modela A5, doduse iz 2016? Receno mi je u servisu da nece da menjaju jer jako lako puca displej.
 
Samo da pitam, jel ima A5 2017 duos koji ima i mesto za sd karticu nezavisno od slotova za micro sim...znači da rade dve kartice i da može mem da se proširi istovremeno?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Samo da pitam, jel ima A5 2017 duos koji ima i mesto za sd karticu nezavisno od slotova za micro sim...znači da rade dve kartice i da može mem da se proširi istovremeno?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Ima da..mnogo dobra stvar..moj je takav samo A7

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
@janka123 Nisam se dobro izrazio tj ostah nedorečen, znam da ima u svetu, ali me interesuje jel kod nas u srb ima da se kupi takav model (ili su svi takvi fabrički)?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Pa ja sam kupio kod nas..sto ne bi bilo?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Hvala za info

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Desava li se kome da se a5 2017 posle ovog posljednjeg aprilskog update restartuje s'vremena na vrijeme sam od sebe?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Ja nemam nikakvih problema.

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Memorijska kartica mi je pravila problem.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno