Šta je novo?

Sta raditi sa (malo) starijim tabletom?

ivanbass1

Čuven
Učlanjen(a)
25.04.2016
Poruke
11,114
Poena
765
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5700X, LC-CC-120
Matična ploča
AsRock X570S PG Riptide
RAM
Kingston 2x16GB 3400MHz CL14
GPU
AsRock Challenger Pro 6700 XT
Storage
Kingston A2000 1TB, Toshiba P300 3TB
Zvuk
HyperX Cloud II Wireless
PSU
Seasonic Core 650 GM
Kućište
NZXT S340 Elie
Monitor
AOC CQ32G1
Miš & tastatura
Logitech G502, HyperX Alloy
Ostale periferije
Mac Mini M1 16/512
Laptop
Macbook Pro M1 16/512
Tablet
Galaxy Tab S7
Mobilni telefon
XIaomi 12X
Pametni uređaji
-Galaxy Watch 3
-Mi Band 5
-Mi Band 4
-Mi Smart Humidifier
-Mi Air Purifier 2S
-Mi Air Purifier 3H
-Mi Mop Pro
Pristup internetu
  1. Optički internet
Tablet je Acer Iconia, trenutno na KitKat Androidu, nije dobio ni jedan update od kako ga imam, dobio sam ga odavno.

Nekad kad je na punjacu puni se, a ne pise da se puni baterija.

Ulaz za punjac je razdrndan, puni u svakom trenutku kad je bocnut, ali kao sto sam rekao ne pise da se puni baterija i razdrndan je u smislu da se mnogo lako pomera levo-desno, kao da nije lepo fiksiran.

Takodje sam imao problem da nece da se upali, slao na servis, rekli su mi da je sve u redu, ali samo da moram da ga punim sa njegovim punjacem.

Sta da radim sa ulazom za punjac, da ga ostavim ovako kako jeste?
Ne koristi se puno, zato ne bih flashovao custom rom-ove, ako postoje uopste, bitno je samo da radi..

P9 Lite TT
 
Meni se tako na Prestigio tabletu koji koristim samo za citanje pdf dokumenata razdrndao micro usb port, sve radi samo lose puni, cim se kabl pomeri propast. Sreca ima poseban punjac sa drugacijim ulazom koji radi bez greske.
E sad kod tebe ako sam razumeo puni bez greske ali ne pokazuje da puni? Ako ne pokazuje kako znas da je pun?

Послато са Nokia 3410 уз помоћ Тапатока
 
Pokazuje % baterije, ali u nekim trenucima ne pokazuje da puni(pise not charging), a povecava se % baterije.

Sta da radim sa ulazom, nista?
Jel stvarno mora da se puni sa svojim punjacem i ne moze sa drugim?

P9 Lite TT
 
Oznaka not charging moze da se javi i normalno, kad trenutna potrosnja ne dozvoljava i punjenje nego punjac samo podmiruje potrebe, meni se redovno desava kad koristim IGo na tabletu sa nekim kineskim auto punjacem, kao sto se desava sa telefonima ukljucenim na laptop usb port. Tako da ima logike da no name punjaci ne odgovaraju a da li ima veze i sa portom ne znam, za to najbolje da se javi neko sa vise iskustva, ko menja ili ko je menjao :)

Послато са Nokia 3410 уз помоћ Тапатока
 
Taj sa kojim ga trenutno punim jeste original.

P9 Lite TT
 
Pa imao sam njegov original punjac zaturen negde, punio ga sa nekim obicnim :D

P9 Lite TT
 
Promeni konektor ako je već toliko razdrndan, to ti je 10e

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jel nema nekih rizika sa tim?

Odradice mi zamenu u servisu kod prijatelja, sad sam ga zvao, rekao da moze da odradi.

P9 Lite TT
 
Nazad
Vrh Dno