Šta je novo?

Nvidia Titan Xp Thread

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dogzilla

Slavan
Učlanjen(a)
06.12.2013
Poruke
2,976
Poena
435
Avgust 2, 2016 - Titan X(P) /$1200

Mart 5, 2017 - 1080 Ti /$699

April 6, 2017 - Titan Xp /$1200 (trebalo da bude April 1 za max impact) <btw nije gaming, is deep learning gpu.

Maj 7, 2017 - 1080 Tip /$949

Jun 8, 2017 - Titan Xp Black / $1200 <is deep learning ?

Jul 9, 2017 - Titan Xp Black Z /$1337 (2x Titan Xp not-Black HBM2) <is ?

Isto uz 1080 Tip da ide kozna jakna potpisana, a uz Xp Black Z, gravura preko desne strane grudi na jakni.

Ili mislite da je dosta za sad barem dok se vega ne pojavi kakva god da je ?

https://www.youtube.com/watch?v=EYlMrxIgoME

JayzTwoCents rant iznad.

Oh isto bez sarkazma(prvi put) skidam kapu Jen-Hsun-u, gosn Huang, nadmasio je sebe.
 
Poslednja izmena:
Vau, vremenom izlaze brže kartice, ko bi rekao? :d

Da nije u pitanju?


BNiypa1.jpg

^
 
I treba, udri po nVidia fanboysima. BTW, ta tvoja Titan Z po toj ceni bi otisla momentalno. Titan Z je kostao 2999 USD. Ne razumem zasto ljudi kukaju, niko vas ne tera da kupujete nVidia proizvode. Ocigledno ima ljudi koji vole da placaju karte toliko, samo napred.
 
:), nije vremenski period sam po sebi odvojen od svega bitan toliko koliko kad se sve kockice sklope je ovo u stvari evolucija trollovanja :)

Ja licno jedva cekam da vidim kako ce se razviti situacija u narednih 2-3 godine i da uporedim koliko ce se poklopiti troll-ovanje nvidie i njenog ceo-a sa mojim licnim timeline-om. Za sad sam ispao previse konzervativan po procenama, sto je sramotno, ...

Takodje pre nego sto se bilo ko da u kontriranje ili rabotu/debatu da prokljuvi sta ja specificno u ovoj situaciji smatram pod troll-ovanjem, moram dati disclaimer (zbog kvarenja znacenja reci troll-ovanje u zadnjih 3-4 godine) da je sta ja smatranjem troll-ovanjem definitivno najverovatnije drukcije od toga sta 99% na svetu smatra za troll-ovanjem u bilo kojem datom trenutku/situaciji a specificno u ovoj navedenoj poruci.

Hint 1 : recimo u deo ovog grand post-modern trollovanja racunam : " studiozno proracunate pametne ekonomski-reklamne odluke donesene u cilju prouzrokovanja maksimalnog nivoa kognitivne disonance kod nekolicine ciljnih grupa potrosaca "

Hint 2 : " uskracivanje informacija/prouzrokovanje zacudjenosti kod nekolicine medijskih licnosti kako fizickih tako i pravnih na medijima socijalno-mreznih i drugih priroda u daljem cilju prouzrokavanja unakrsnog skoka pregleda sto opet yo-yo efektom prouzrokuje vecu sansu za dolazenje do stanja fizicke ili drukcije potrebe kupovanja proracunato-zbunjuceg-naziva-uzetog-iz-naroda(linustechtips) za specificnu seriju 'deep learning' artikala.

ili ti kako bi ja to "umetnicki" nazvao : Why not make money, build a corporate entity and have some fun along the way ! ( Zasto se ne zabavljati malo, dok pravimo korporaciju i sticemo novac ! )
 
Poslednja izmena:
Tema za "troll-ovanje"? Nece da moze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno