Šta je novo?

Trenutno najjeftinija opcija za legalni Win7/10

U sustini ja po toj logici imam.... 50 licenci za svaki Windows i Office i jos ponesto, preko 5 razlicitih MSDNova :)

Au, sto cu se sada obogaatiti od prodaje :d
 
Lol :D Alfa bacaj se na posao :D
 
I toga su se setili :d
 
Preskupo je to... imaš na ebay -ju za 2,3$
 
A da li moze na ebay da se kupuje direktno sa nasim karticama ?
Paypal odbija saradnju sa mojom osvezenom visa electron, prosla mi je istekla i kada pokusam ovu novu da dodam paypal mi rezervise evro ali nista kao failed to add a card, probao par puta i sebi 3-4e zarobio na par nedelja nizasta xD

A inace da li cu dati 3 ili 10e za win mi je smesna razlika, bitno je da radi.

Samo mi cudno da retail odjednom prodaju za 10e to nigde nisam video.
 
Sad još neko da napiše kako ne dobijete za retail dvd i nalepnicu,nemate AV fiskalni,nije legalan znači ne možete preko granice jerbo će vam
zapleniti winjdows i lapitopi...a i vas ne daj Bože ćorkiraju...E da znaju ovi sa hrkgames šta nam rade ovde,... :D
 
A da li moze na ebay da se kupuje direktno sa nasim karticama ?
Paypal odbija saradnju sa mojom osvezenom visa electron, prosla mi je istekla i kada pokusam ovu novu da dodam paypal mi rezervise evro ali nista kao failed to add a card, probao par puta i sebi 3-4e zarobio na par nedelja nizasta xD

A inace da li cu dati 3 ili 10e za win mi je smesna razlika, bitno je da radi.

Samo mi cudno da retail odjednom prodaju za 10e to nigde nisam video.

nista ne treba da te cudi, pitanje je vremena kada ce windows 10 postati free, a moze da se desi vrlo uskoro
 
Добијем понуду да јефтино купим себи полован лаптоп са oem инсталацијом Windows 7 home premium. Убијем постојећи Windows и инсталирам Windows 7 profesional. После инсталације одмах се сам активирао.
Одем на сајт
https://www.microsoft.com/en-us/acc...2459594)(TnL5HPStwNw-LkPl.jzFeVYVaS.34lP2xw)()
И скинем апликацију за upgrade са Windows 7 на Windows 10.
После свега се систем сам активирао!
Ипак је остала могућност бесплатног активирања Windows 10 professional дигиталне лиценце.
Е сад, ко још увек може да среди себи "легалан" Windows 7, може бесплатно да пређе на најновији систем.
Извините за линковање, куцам преко мобилног.
 
Ako iole čitaš pažljivo, tu je moralna dilema.
 
Ko moze da sredi W7 licencu, a ima barem 1 kliker, nece prelaziti na W10 :)
 
Добијем понуду да јефтино купим себи полован лаптоп са oem инсталацијом Windows 7 home premium. Убијем постојећи Windows и инсталирам Windows 7 profesional. После инсталације одмах се сам активирао.
Одем на сајт
https://www.microsoft.com/en-us/acc...2459594)(TnL5HPStwNw-LkPl.jzFeVYVaS.34lP2xw)()
И скинем апликацију за upgrade са Windows 7 на Windows 10.
После свега се систем сам активирао!
Ипак је остала могућност бесплатног активирања Windows 10 professional дигиталне лиценце.
Е сад, ко још увек може да среди себи "легалан" Windows 7, може бесплатно да пређе на најновији систем.
Извините за линковање, куцам преко мобилног.

Ako iole čitaš pažljivo, tu je moralna dilema.

Isto se desi i ako samo pokreneš Creators Update instalaciju na Windows 7, uopšte te ništa ne pita.
 
Aktiviran, ne znači i legalan.

Samo sam želeo istaći, kome je namenjeno.

Otud i moralna dilema.
 
Баш напротив, овде је и легалан! Добијеш дигиталну лиценцу која ти стоји у рачунару и нико је неће оспорити!
 
Ako se računar koristi u nekoj firmi kao sredstvo za rad, ta firma mora da poseduje fiskalni račun na kome stoji da je windows ili deo računara ili je posebno kupljen.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Može li meki aktuelni link za kupovinu Win10 key, ako je neko skoro kupovao i aktivirao uspešno, a da nije ebay?
 
Prijavi key sa MS nalogom, posle ti možda neće ni tražiti key na toj nekoj drugoj mašini nego isto samo prijava sa MS nalogom.
 
Kupio kod za $2 na bitify.com

Ta kupovina je bila obavljena jos u Maju 2016. godine.

Sad imam vazeci Windows na laptop-u i na racunaru kako sam to uspeo ne znam, ali i dalje radi kao od prvog dana.
 
Imaš par postova ranije moj,hrk games sigurno 100%.

Sad mi nešto pade na pamet... vezano za priču o "refurbished" keys... koja je verovatnoća da je kupljeni win10 retail key neko koristio ranije i vezao ga uz svoj MS nalog, postoji li onda neka veza između starog i novog MS accounta preko tog key-a?
 
Poslednja izmena:
^^ Ne b' trebalo da ima veze. I sada kada Win10 resetuješ na factory dafault, on od početka traži nalog k'o da ga pališ prvi put. A onda možeš da staviš bilo koji nalog, novi ili stari.
K'o i android uostalom.
 
^^ Ne b' trebalo da ima veze. I sada kada Win10 resetuješ na factory dafault, on od početka traži nalog k'o da ga pališ prvi put. A onda možeš da staviš bilo koji nalog, novi ili stari.
K'o i android uostalom.
Hvala. Pomenu neko ranije nešto slično kod vm instalacije pa mi palo na pamet.
 
Pitanje, da ne otvaram novu temu, nadjoh jedan original OEM cd Windowsa XP Profesional ... pisalo se da je mnogima prosao Win 7 key ... to kojim slucajem ne vazi za XP key ?
 
Ja naleteh na nekog ebay dilera (sellkorea17) kljucevima. 138 pozitivnih ocena. Uzmem Win7Ultimate Retail za 4€. Izgledalo je nemoguce zbog ovog Retail, ali nesto se nije mnogo ljudi zalilo. Tek dvojica. Kontam, nije neki rizik. Poslao mi covek link na megashare (mega.nz) i kljuc uz upustvo da ce kljuc raditi samo sa njegovom verzijom Windowsa :d Ja proverim kljuc iz svog Windowsa i server odmah prijavi da nije OK. Odem na MS sajt gde se moze skinuti ISO, ali se mora ukucati kljuc i tu mi isto izbaci neku gresku. Kontaktiram ga i trazim pare nazad, a on meni preporuci da koristim Win koji je on okacio i da ne radi povracaj novca jer je on tako napisao :d Sacekam ono vreme na ebay, pokrenem spor, on ne odgovori nista i tu mi ebay automatski vrati pare.

Pitanje: Moze li se kupiti neki Retail Win 8 ili Win 10 (samo kljuc) i aktivirati isti na Win 7 bez da se Win7 nadogradi na Win8/10, pa da se radi downgrade?
 
Naravno da ne može Win ključ za 8 ili 10 na 7.

Pitanje, da ne otvaram novu temu, nadjoh jedan original OEM cd Windowsa XP Profesional ... pisalo se da je mnogima prosao Win 7 key ... to kojim slucajem ne vazi za XP key ?

Takođe ne.
 
Imam kupljenu jednu GGK licencu za svoj radni komp.

E sad, dobio sam na poklon 3 kompjutera za nove kolege, na dva imaju nalepnice na kućištu. Takođe, na svom laptopu koji bih koristio u kancelariji takođe imam nalepnicu za Win 7.

Pretpostavljam da su mi te nalepnice apsolutno beznačajne, jer mi treba dokaz o kupovini? Ispravite me ako grešim....


p.s. ima li neka jeftinija varijanta za 3+ licence, od 3 x 18k din za GGK licence?
 
Za mesec dana treba da letim za Brisel a u laptopu imam win koji nije legalan. Pratio sam postove na nekoliko stranica i vidim preporuke za kupovinu windowsa na hrkgame. Da li sa tim win 10 mogu proći na kontroli u BG a posle i u Briselu?
 
Nazad
Vrh Dno