Šta je novo?

Huawei Honor 8 Pro

Pojavio se na F finderu Oreo firmware 8.0.0.360,ali ne prolazi autoriaziciju sa ili bez imei provere.Verovatno je za neki uzi region,dok su modeli C675 za Azijsko trziste vecina dobili oreo update.
 
Poslednji update b189 je zeznuo malo kvalitet kamere.Nadam se da ce na osmici biti sredjene i malo bolje fotke.
 
Uradio foru po preporuci sa XDA foruma. Prebacio fon u offline i pokrenuo f finder i sad je prosla autorizacija na Oreu.
Skida se sad 2,73 gb update nosi.

Poslato sa Huawei P10 VTR-L09
 
Screenshot_20180212-125710.png

Screenshot_20180212-125807.png


Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ti si ovde usamljen sa 8 pro.... :)

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
blue moon jel mozes da uporedis fizicki sa H9 ako ga imas i dalje ? Zanima me sirina uredjaja i visina najvise , ali pre svega sirina , na nekim recenzijama su uglavnom uporedjivali sa 7+ jabukom i deluju mi skoro isto , a on je presirok po mom misljenju....

Videh da si napisao dosta pozitvinih utisaka i sada se i ja premisljam da odem do poznate radnje u Balkanskoj da ga pazarim , da li si cekao neko vreme ili su ga imali na stanju ? Da li ga imaju samo u plavoj boji ako znas mozda ? Jel bi mogao mozda da uporedis zvucnik na Pro i H9 ? Hvala ti...
 
Pa siri je i duzi od H9,ipak on ima 5,7 ekran a ovaj 5,15.Imas na netu da nadjes poredjenje.Sto se tice kupovine imali su ga odmah na stanju i plavi je bio jedino u ponudi tad.
 
Jel te ne bi mrzelo da slikas sirinu ta 2 uredjaja ? da stavis honor na Pro na primer ?
Super ako je odmah dostupan , bilo bi jos bolje ako bi imao crni...
 
Aj videcu sutra da okacim?Pa procitaj dimenznije na gsmarena i shvatices odprilike :)Imas i uporednih testova na yt.
Ja sam hteo plavi tako da mi je odgovaralo kad sam ga uzimao.Vidim da je sad na nekim mestima malo pala cena,ali nije kod svih.
Inace Oreo bi na sve uredjaje trebao da stigne do kraja meseca.
 
Hvala ti :) nije hitno ;) citao sam sinoc , ali ne mogu bas sliku da stvorim lepo , moram da odem da vidim...

Jeste cena malo u padu , ali u poznatoj radnji je skroz korektna , narocito sta se dobije za te pare , mislim da je bolji izbor od P10 Plus....

Za Oreo sam video vesti :)
 
Koja cena je u pitanju, ako sme da se zna?

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Od 380 do 400,a bila je 420.
 
4gb ili 6gb? Po toj ceni?

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
6GB. Mislim da se samo 6GB prodaje kod nas.

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Baterija shiba ko luda


3926772676ebca5cf460e57e7a8c436c.jpg
65083f2b1fe108f5e40e13b8cc753883.jpg


Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Reci mi, koliko izvlacis samo na 4g? Ako si uopšte testirao bateriju samo na 4g? Nekako je to merodavnije na 4g....

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Pa jeste merodavnije na 4G mada jos nisam u potpunosti istestirao na taj nacin. Ne radim vec duze vreme, a ovde u stanu imam wifi stalno, a 4G mi nema bas neki signal.
Jos jedna stvar, pocesto mi uopste signal mreze najveci deo vremena bude zut tako da treba i to uzeti u obzir, jer da je jos i tu idealan rezultati bi bili i bolji.

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Cackah ga juce u Uscu i to crni , presiroko je ono za mene , iskreno....slicno kao i Mate 9 , p10+ mnogo lepse lezi u ruci , to je neka gornja granica za sirinu , ovako deluje stvarno odlicno uredjaj sve u svemu.
 
Ja sam se navikao na dimenzije i ok mi je,a nemam nesto veliku saku tako da je podnosljivo ipak...
 
Jedna panorama sa 8 Pro

 
Reci mi, koliko izvlacis samo na 4g? Ako si uopšte testirao bateriju samo na 4g? Nekako je to merodavnije na 4g....

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
A sto je merodavniji test baterije na 4G, sta sa tim sto 77% nas fura najveci deo vremena wi-fi ili je u nepokrivenom 4G delu ili ne skida torente na telefon pa mu i 3G dosta? :)

OnePlus 3 A3000
 
Stigao Oreo.
Utisci:
Lepo radi sve, kamera dobra, baterija isto. Trenutno imam 2h sot na 66 %a fon je vec bez punjaca 33 i po sata.
Dobra stvar je sto moze rezolucija ekrana da se menja sa QHD,FHD i HD.

Jel zna neko kako se namesta da nema navigacionih dugmica uopste na ekranu posto se sve radi preko onog floating?
 
E nek si i ti dočekao Android 8 :)
Pogledaj u podešavanjima, ne znam sad tačno gde je to, ali naći ćeš... :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Ne mogu da nadjem da iskljucim dole navigacione tipke,a video sam da moze na klipu sa yt.
Jos kad bi ubacili face unlock.
 
Može, to sam ja namestio kod mene na Mate 10 pro a isto tako i na Mate 9 kad je dobio Android 8.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Nazad
Vrh Dno