Šta je novo?

Huawei Honor 8 Pro

Nece dobiti Honor 8, mislim da ima ta informacija i u Honor podforumu.
Edit: Moja greska, Honor 8 ce dobiti EMUI 8 ali nece android 8.0
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, mozda i bolje da dobije Emui 8.00 nego android 8. :)

Sent from Huawei P10 using Tapatalk
 
Ne verujem da ce pre mesec dana.

.s. vidim da imas Honor 8 Pro,kako si zadovoljan telefonom? Mogao bi da napises neke utiske ako te ne mrzi :)
 
Najkraće rečeno PREZADOVOLJAN. Telefon uglavnom koristim u poslovne svrhe (administracija email servera, VPN pristup korporativnoj mreži i admistracija domena, servera fajlova i ERP softvera) kada nisam za računarom. Sve poslove sa njim odrađujem bez problema.
Kamere mi nisu prioritet, ali rade korektno svoj posao. Baterija bez problema dva dana. 6 GB rama čini da mi za ova 2 meseca koliko ga imam još ni jednom nije štucnuo. Sve pohvale i preporuka za ovaj telefon, a pogotovo sada kada je cena pala ispod 500 eura.

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
E hvala ti puno.Ajde samo ako imas neku fotku dnevnu u punoj rezoluciji,nesto napolju slikano kao pejzaz neki okaci link da pogledam,ili kasnije ako uslikas nesto okaci.hvala :)
 
E hvala ti puno.Ajde samo ako imas neku fotku dnevnu u punoj rezoluciji,nesto napolju slikano kao pejzaz neki okaci link da pogledam,ili kasnije ako uslikas nesto okaci.hvala :)
Evo dve slike. Jedna napolju i jedna unutra, bez filtera i efekata, automatske...
e832ca3637fa38078a49dedaac62f506.jpg
4d69a03163767171d1bc3a41be74d96d.jpg


Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
E hvala ti,ova prva je idealna za ono sto hocu da pogledam.Mozes li da okacis na flickr ili neki host sajt u punoj rezoluciji ili da mi posaljes na email?
 
Pogledao sam sliku sto si mi poslao,i stvarno je vrh kamera :) deluje bolje i Honor 8 i Honor 9.Perfektna kamera.
 
Ako sve bude kako treba,od prekosutra se druzimo ja i ovaj telefon.Navy blue edicija :)
 
Jel zna neko koja je zadnja verzija softvera i sta donosi, kakve promene?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
E hvala.Valjda ce oreo uskoro za njega.
 
Videću da nadjem na drugom forumu što se tiče update itd itd... Ovo sam na brzinu našao, Update od pre par dana.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
E hvala.

Da li vredi uzimati neki bolji VR headset za ovaj fon i koliko se krecu cene?Jel neko koristio na telefonu VR,ima li nekog posebnog smisla?
 
Nije moguce da niko ne koristi VR?

Btw,odlucio sam se ipak za plavi,jel stvarno bukvalno prelepo izgleda,najlepse od svih boja.Mozda sam mogao da idem na polovan P10 Plus,ali ne zalim.420 e sa garancijom godinu dana cuvene radnje iz Balanske.
 
Jel zna neko koja je zadnja verzija softvera i sta donosi, kakve promene?

U zavisnosti od toga koji model i verziju softvera koristis (za koji region) OVDE mozes pronaci auziraranja za sve Huawei/Honor modele.

Ili.. instaliras Firmware Finder na telefon, i on ce ti prilikom prvog pokretanja izlistati isto to, ali samo za tvoj model, plus sto iz njega mozes pokrenuti i download/instalaciju update-a.

.
 
Poslednja izmena:
gfx hvala za prvi link,a za firmware finder znam, odavno ga koristim.

Poslato sa Huawei P10 VTR-L09
 
Stigo lepotan

 
Bogami fino, skupio si ti sad lepu kolekciju Huawei /Honor telefona... Svaka čast.. :)
Fali ti nesto u kolekciji... Jedan smarthwatch i jedan kršten Huawei Tablet :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Haha,da znas da sam merkao T3 da uzmem,ali necu ipak neko vreme uzimati nista od tehnike.
Ovaj 8 Pro je zver u najmanju ruku u svim aspektima.
 
Al kesira, bolje nego Sony :)

2fef862c88664688dc9d2750d42382f3.jpg


Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Prvo punjenje
5f4c80d801625a5bad88fbb5c81424a9.jpg
4ed7f262f8c84756ae45b778fb17b9ba.jpg


Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Prezadovoljan. Kako stvari stoje necu raditi update dok ne izadje stabilna verzija Osmice.
3bdf320ca88397c1c102034bb273ecf0.jpg
f46eea4d771b7e735ddf992574f558ac.jpg


Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Huawei, opet objasnio što se tiče baterije o ootimizacije :)
Zapostavljen telefon na našem tržištu, šteta...
Odlična baterija, dizajneraki stvarno Leo fon i jos odlicna kamera :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Hvala, da znas da je sve tako kao sto kazes. I moram da pohvalim i ekran koji ke perfektan kao i zvuk na slusalicama koji kida. :)

Nema ovog fona kod nas jer nije bio kod opetatera,a i mnogi uopste i ne znaju da postoji ovaj model.

Inace, krenula je nadogradnja na Oreo, moguce da cu ovih dana dobiti obavestenje za nadogradnju.

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Utisci nakon nekoliko dana koriscenja.

1.Dizajn i izdrada 10/10 izradjen od metala,ostavlja bas premium osecaj u ruci kad se nosi.Onaj presijavajuce svetlosni efekat ima na prednjem strani kucista oko displeja,za razliku od H8 i H9(ja mislio da nema uospte)Meni licno prelep telefon.

2.Displej.10/10. fenomenalan 2K displej,najbolji displej koji sam video do sad,realne boje,kontrast,saturacija.

3.Softver-10/10.U radu sve otvara instant,nema da se desi da stucne nikad,sve klizi sve glatko,odlican multitasking.Emui savrseno iskustvo sto se mene tice.

4.Kvalitet razgovora 9/10.najbolji do sad na nekom Huaweiju,odlicno se cuje,i zvuk ima i dubinu,nije plitak kao na nekim modelima,nemam zamerke.

5.Zvucnik.8/10 sasvim dobar zvucnik,sasvim se ok cuje,nema sanse da imate propusten poziv,u rangu je zvucnika na P10 i H9.

6.Zvuk na slusalicama 10/10 Perfektan.volim povremeno da slusam muziku i imam samo reci hvale.Zvuk je pun,topao,idealan za slusanje bilo koje vrste muzike uz ok slusalice.

7.Kamera 9/10.dobra je kamera vrlo,u rangu sa P10 i H9,detalji na slikama vrlo dobri.Ono sto sam zamerio je da ponekad slika ne ispadne cista iako slikate preko dana ako vam ruka nije mirna,inace sve ok,kamera je top.Selfi kamera perfektna.

8.Baterija 10/10 Baterija me je posebno odusevila.Kacio sam rezultate.Komotno se moze izvuci 2 dana umerene upotrebe ili da se ostvari puno rada ekrana tj sot za jedan dan,odlicna baterija.

Nadam se da ce nekom koristiti ako se bude odlucio da pazari 8 Pro.Ja sam malo je reci prezadovoljan,kupio me je za sve pare.

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Novi firrmware, ali ne prolazi autorizaciju.
e0405a44370300c2834335a1c6c05ee6.jpg


Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno