Šta je novo?

DataTata - blog o Data Science-u/Programiranju za pocetnike

SINTER

Slavan
Učlanjen(a)
02.06.2004
Poruke
755
Poena
330
www.datatata.net je sajt koji pokusava da isprica interesantne price o istoriji, politici i umetnosti kroz progamiranje/data science/opendata. Posto je sada sve u izuzetno ranoj fazi setio sam se dobro starog banchmarka u nadi da bih od vas mogao da dobijem feedback za prva tri napisana clanka. Zanima me prvo da li vam je ovako nesto uopste zanimljivo, koliko vam je pristupacno, da li je pruzeno dovoljno informacija da sami krenete da se igrate sa podacima i da li imate predloge za ideje o kojima bi zeleli da citate. Naravno, ako je neko raspolozen da se pridruzi u pisanju vrata su sirom otvorena.

Nisam siguran koliko je ovaj post u skladu sa pravilima foruma posto se moze shvatiti kao promocija (mada je sajt apsolutno neprofitabilan/nekomercijalan). Ostavicu tu procenu moderatorima.
 
Ne znam puno o ovome, ali mi se čini da si uložio dosta truda, tako da imaš moju podršku. Kad/ako nađem malo vremena pročitaću detaljnije...
 
Pozdrav Sinteru, nema te dugo na forumu :)

Inace, ovakve kreativne i edukativne stvari ce uvek imati podrsku. Ako si u mogucnosti temu redovno apdejtuj novostima jer edukacije nikad dosta.
 
Nazad
Vrh Dno