Šta je novo?

Graficka AMD 6850 Powercolor problem

smolcha

Cenjen
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruke
19
Poena
154
Pre par dana mi dok mi je burazer igrao neku igricu na fejsu , komp se restartovao , pri ulasku u win pojavile se zute i crne linije po ekranu i komp se opet restartuje.
Ja obrisem stare drajvere , instaliram nove , radi sve ok. Prodje neko vreme opet isti problem.
Juce ceo dan sam bio za kompom radilo sve , sad posle par minuta opet rikne.
Proveravao sam temperaturu , i to je ok .
Ima li neko iskustva sa ovim problemom ?
 
Imao isti sa slicnom HD i to ce ti raditi sve cesce... polako ti riknjava grafa...
 
Najverovatnije crkava grafička, te linije u raznim bojama uglavnom signaliziraju da je u pitanju grafika. Ali može da bude u pitanju i RAM, napajanje ili nešto treće. Nosi u servis. :smash: Ne može ti niko reći šta je problem dok se sve ne istestira.
 
Naravno,proveris napajanje i sl.,mada ne verujem...

Tako je i meni krenulo sa restartima,kreshovanje drajvera pa reinstal i onda random kresh,nebitno sta radio...

Edit: sad se setih. Izvadi grafu i pogledaj da li se deformisala tj da li se stampana ploca iskrivila u blagom luku na sredini
 
Poslednja izmena:
ddd

Cini mi se da nije.
Ma da , ne mogu da tvrdim da burezer to nije cackao pre mene , a i ima obicaj da sutira komp.
 
Poslednja izmena:
Primetio sam i ovo.
Samo najnoviji drajver prihvata da instalira , kada pokusam neki stariji da ubacim , u toku instalacije komp mi se restartuje.
 
Ako mozes,testiraj na drugom kompu. Ako isto radi,odsvirala je svoje...
 
Grafa je rikavela .
Moracu novu da uzmem .
Vagam izmedju Asus r7360 mini ili MSI r7 360
 
Ako uzimas novu onda RX 460, nije cenovno velika razlika u odnosu na 360, a bolja je karta.

Eventualno gtx 1050.
P9 Lite TT
 
Mislis ovu Strix 4gb ?
Sad sam je gledao.
Na Kp je 145 evra.
Hvala na savetu , ako mislimo na istu grafu :D
 
Poslednja izmena:
Rx 460 se uzima samo u 2GB izvedbi.

4GB RX 460 je bacena para niz vodu [emoji4]

P9 Lite TT
 
ima za 120 e gigabajtova 1050 2gb valja li ona ista?
 
Nasao gigabyte rx460 2gb ddr5 za 105 e
Ma da ima i msi 1050 za 120
 
Poslednja izmena:
1050 je bolji izbor od RX 460 i vredi doplata od 15e za nju.

P9 Lite TT
 
Nazad
Vrh Dno