Šta je novo?

Problem: Ne prikazuje slike sve dok ne podigne sistem!

allx01

Poštovan
Učlanjen(a)
03.04.2017
Poruke
6
Poena
51
Pozdrav svima,
Imam jedan problem, monitor mi ne prikazuje sliku prilikom paljenja racunara, znaci kad upalim racunar nema slike crn ekran ali na monitoru lampica radi. Tek kad se podigne sistem,kad se loguje na desktop, onda prikazuje sliku. Povezao sam na tv LG FULL HD 32" sve radi normalno i ima slku, mogu da udjem u bios itd,sto kod monitora nije slucaj. E sad ovo je model SAMSUNG LED 27" C27F591FDU a graficka je HD-7750. To je sve pocelo od kad sam kupio monitor(pre 6-7meseci) , u pocetku nisam ni primecivao ,posto mi je brzo podizao sistem preko SSD-a , ali kad sam probao da reinstaliram windows nisam mogao da pristupim BIOS-u itd... U opste ne mogu da provalim u cemu je problem,ako moze neko da mi kaze sta je problem i kako da resim? Mozda je i do monitora? U garanciji ne pa ako je do njega da ga reklamiram.
Hvala unapred! :)
 
Čisto sumljam da je do monitora, pre će biti do video kartice, za svaki slučaj vidi da li monitor ima Auto adjust dugme il na njegovom meniju.
 
Da li monitor pokazuje meni?

Probaj podešavanja za Source.
 
a pre svegatoga upali i monitor i tv dok dižeš sistem....[emoji1]
 
Možda da ti je nakačen i TV i monitor, pa da ti monitor tretira kao Secondary a TV Primary, vidi u Display podešavanjima.
 
Izgleda da je graficka , probao sam neku stariju. Radi normalno i prikazuje sliku cim upalim komp. Sta da joj radim ? Ocistio sam prasinu probao opet , drajvere updejtovao al isto.
 
Koji izlaz na kartici koristiš ?
Da li je u BIOS-u namešten PCIe kao default ?
 
HDMI a probao sam preko dvi/vga adaptera da povezem i isto se desava , nisam nasao tu opciju u biosu.
 
Nazad
Vrh Dno