Šta je novo?

Destiny 2

Rhisonicus

Slavan
Učlanjen(a)
17.02.2014
Poruke
1,431
Poena
210
Poslednja izmena:
"Destiny 2 will be a new beginning of action and adventure that spans the solar system."

Šta god da napišu apsolutno ništa ne verujem. Nakon one gluposti od prvog dela ;)
 
Meni prvi deo nije bio toliko loš u početku, mislio sam da će biti dobra igra, nego ga ubi monotonost, sve je isto, čak se na iste mape vraćamo po 10 puta. Igrao sam i MP malo, ali opet nije bilo dovoljno dobro, nadam se da će ovo biti bolje.
 
Odigrah upravo prvu misiju na Beti...sta znam, manje vise ista igra samo sa taken king vajbom zbog bombasticnih sinematika. Puskaranje i dalje jedno od boljih u zanru (meni licno i jedina stvar koja je bila bas dobra na kecu). Videcemo kako ce ovo da ispadne na kraju. Uzeo sam season pass, ali sam pomalo skeptican jos uvek. Na kecu se jesam naigrao fino i za mene je to vredelo tada ulozenih novaca, ali realno, ako opet z@ser\/ kampanju, od bandzija necu kupiti nista nikad vise :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Offtopic...imate li utisak da su na ps3 nastavci nekako uvek bili lepsi (ako ne i bolji) od originala, a na ps4 sve izgleda ko DLC :) da lsu od nultog dana developeri znali max da izvuku iz hardvera il sta li..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
PS4 je mnogo lakši za development tako da se u startu znalo da neće biti tako velikih razlika u grafici na početku i kraju životnog veka konzole kao kod PS3.
 
"Destiny 2 will be a new beginning of action and adventure that spans the solar system."

Šta god da napišu apsolutno ništa ne verujem. Nakon one gluposti od prvog dela ;)

Pise i na tarabi, ali dok ne vidis i rupu... :p

I kec je isto mega-interesantno delovao ali... Na kraju krajeva ispratis ovo i onaj nov ip od Bethesde i odlucis, mada mi oba deluju sablonski da iskreno nemam volje ni da ih probam sem ako zaista ne budu nesto izuzetno... :)

P.S.
ME Andromeda is not dead, samo je bacena na led, na neodredjeno... :p
 
Offtopic:

Posle originalne trilogije, andromeda mi je dosla ko cevap od macetine posle rasnog poluzivog bifteka prelivenog gorgonzolom. Sta god da naprave novo u tom univerzumu, a da je bez Sheparda u ovom ili onom obliku, ignorisem do daljnjeg.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ijuuu sta mi rade deca na Crucible-u. Opasno sam operisan od MP izgleda. Uopste ne kapiram u cemu je fora [emoji23] pucam ja u njih ko i oni u mene, al ubijem 1 od 5 mozda :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam kako cenis coop, kampanju ili ? Ja tek sada skontao da imam ceo season pass pa sam poceo da se pucam u heroic strike-ovima, radim novu kampanju (dodatak) i light level mi je 295+ verujem.

Ako hoces da grindamo, Mazi7mp, ali da idem kampanju od pocetka jesam 3 puta imam 3 huntera :)
 
Poslednja izmena:
Pa mislio sam na kampanju [emoji52].
Nemam nikog od drugara sa konzolom. A ovo malo smara. Doduse ja sam level 10 a ti 295 hahah... nema ni smisla tako da igramo
 
Ima 20 levela (25 sa ekspanzijom), Light Level je ustvari prosecan skor na gearu. Do skoro je bio 300, 305 sa modovima, cini mi se da je sada pusten do 340.
 
Pa mozemo da se grindamo kad budes hteo jedino onda.
Taj light level mi je 109 za sad,ali ja igram tek 10ak sati mozda

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Ajde dodacu te, ja kad igram pratim one Milestones levo u meniju, da se odigra 10-ak Crucible meceva i dobije Powerful Gear koji je mozda preko mog levela, Heroic Strike-ove dok ne odradim challenge-ove koje sam dobio, eventualno public eventove. Isto i Nightfall Strike je okej mada je to klasican Strike sa time limitom tako da nije nesto posebno. Jedino sto nisam okusio jeste Raid, ali treba 8 coveka za to, slabo da cu ikada probati.
 
Blizzard trenutno daje Destiny 2 dzabe :party:
 
Pokusavaju da navuku narod, bec DLC-a igra kao da ne postoji.
 
Nazad
Vrh Dno