Šta je novo?

Star Wars Battlefront 2

Parama možeš da otključavaš nove heroje, koji po pravilu uglavnom ne budu dobro izbalansirani, a da bi zaradio u igri svotu za otključavanje heroja ti treba par dana igranja. Tako da je i to svakako p2w.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

nije uopste p2w. Potpuno si promasio koncept.
 
Naravno da jeste jer heroje možeš da otključavaš i trošenjem pravih para, a ne samo grindovanjem. Jedina poštena opcija za mobe je da su svi heroji otključani svim igračima od starta ili barem da ih nije moguće otključavati trošenjem realnog novca.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 


Da zanemarimo ovu modernu lootbox travestiju, igrao sam pre nekih mesec dana multiplayer i mogu reci da je smer igre totalni promasaj u odnosu na prethodnika. Sav taj fini balans sa pickup itemima i po jednim selektivnim herojem po partiji je unisten zeljom za grindom/progresijom/sargarepom i apsolutnim haosom koji nastaje kad svi dobiju pare (credits) da kupuju sta hoce. Najvise me podseca na progresiju COD MW na COD MW2 gde je killstreak fazon u prvom bio bas kako treba, do apsolutne katastrofe kad je postao jedina opsesija i cela poenta igranja i dan kad je COD multiplayer otisao u ponor.
Ovo mi je nekako upravo to isto, svaka partija pocinje normalno i kako odmice (citaj kako neko pocinje da dobija credits) postaje sve veci clusterfuck heroja, antiheroja i nekih super jedinica gde neki put do kraja partije vise i ne znas sta se desava, pogotovo ako ne udjes od pocetka. Vidi se da je balans bilo cega u igri bio van bitnih diskusija i samo je vestacki smanjen, mislim mozes za male pare da kupis voznju AT-AT koji je navodno "izbalansiran" tako sto je ubojita moc nekih (ne svih) oruzja smanjena u odnosu na keca gde je bio najmocnija stvar...

Naravno za ovo treba delimicno kriviti i neke "igrace" posto im je jelte prvi deo bio isprazan i priprost pa je to moralo da se nadoknadi osnovnim stvarima svake moderne igre, grindovanje, levelovanje, budzenje i jednostavno samo sto vise svega da bude ubaceno, pa su to devs/EA veoma mudro iskoristili da (pokusaju) da sto vise okrenu njima u korist.

Kampanja mi je bila nista spec, mozda da kazem OK, iskreno sam ocekivao da ce mi biti bas losa videvsi onaj najgluplji moguci twist na pola kampanje ali opet nije me toliko iznervirala i odigrao sam je do kraja kao i onaj Resurection dodatak.
 
Igra li jos neko ovu igru na forumu sem mene :d?
 
Misliš na originalni Battlefront 2 ili na ovo novijeg datuma, Battlefield kopile?:D
 
Interesuje me da li moze kampanja da se igra offline ili zahteva internet konekciju? Odigrao bih kampanju samo, pa da znam cisto da li da se nadam narodnoj verziji ili da gledam na youtube xD
 
Ako se ne varam mislim da su prebacili igru u obican Origin Access, tako da za 4 Evra imas mesec dana da se igras.
 
$4.5 na US Amazonu, za te pare ću i da rizikujem sa igrom :)
 
Šta znam. Ja sam platio $15 bio i iskreno zadovoljan sam. Koliko sam skontao dosta je drugačija igra u odnosu na launch. Još su sada ubacili in 2 nova heroja + Geonosis mapu.
Jedina zamerka koju imam je što nisu ubacili Geonosans kao playable characters.
Trudim se da odigram svaki dan po koju partiju, izgrajndovao sam obične trooper-e, sad sam počeo da grajndujem heroje. Međutim, ćivot :(, pa ne stignem da igram onoliko koliko bih hteo. Imam igru već skoro pola godina, a Heroje i Star Fighter-e nisam skoro ni zagrebao što se levelovanja tiče.

Čini mi se čak i da se popravila situacija u odnosu na pre pola godine kada sam kupio igru, bilo je dosta teško naleteti na partiju u kojoj su timovi izjednačeni, sada mi se čini da je to sve više slučaj i da se ne dešava jako često da jedan tim počisti drugi već u prvoj fazi (ovo se odnosi na galactic assault).

Sve u svemu zabavna igra, relativno fino izbalansirana kada je kompozicija timova dobra, a SW setting mi je šlag na torti :)
 
Poslednja izmena:
Za te pare definitivno vredi ali i pored bilo kakve duze podrske i dalje sam pri onom stavu gore, nikakvog uklanjanje lootboxova i dodvoravanje komjunitiju ne popravlja moj utisak igre.
 
Ja sam uzeo igru na Originu za 9.99 Evra...meni igra izgleda skoro ista kao prvi deo samo sa lepšom grafikom...trenutno igram single player kampanju...
 
Pozdrav. Mala pomoc, igram kampanju igre koju sam skinuo sa neta i imam problem oko kartica za bilo kog karaktera u igri, cim izaberem tri kartice i vratim se nazad u igru, ni jedna od njih nije dodata. Da li ima neko resenje, fix neki ili patch koji ispravlja ovaj bug?
 
Kada kažeš sa neta misliš na origin ili...?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nije Origin. Narodna ima taj problem jer je to popravljeno tek sa novijom legit verzijom igre.
 
Mislim da sada vec i za SP vredi dati jednomesecnu clanarinu za EA Access s obzirom da kosta kao kutija cigara, a pritom je kampanja smesna, predje se za jedno poslepodne i onda mu ostane 30 dana da igra MP :)
 
Ja sam cuo od par njih da je online ocajan, i da su ga mnogo napljuvali...zato hocu kampanju da predjem
 
Poslednja izmena:
ma ni ja nista SP ne igram samo MP. neznam da li da je uzmem, sad je nepunih 10e na cdkeys, a vec mi je instalirana na kompu, dok sam koristio onaj origin premier sam je skinuo....
igrao sam nesto malo, ali slabo je bilo servera, pa neznam kakva je sad situacija.....
 
ma ni ja nista SP ne igram samo MP. neznam da li da je uzmem, sad je nepunih 10e na cdkeys, a vec mi je instalirana na kompu, dok sam koristio onaj origin premier sam je skinuo....
igrao sam nesto malo, ali slabo je bilo servera, pa neznam kakva je sad situacija.....

Na originu sada na popustu ti je 4.49€
 
Igrao sam ja MP, pa sam pauzirao kada je izasao Apex. Sad s vremena na vreme odigram i nije mi uopste los. Naprotiv, ne nerviram se toliko koliko se nerviram u Apexu :D

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno