Šta je novo?

Star Wars Battlefront 2

ovo je sta znam, lepo graficki ali ***** ***** sto bi rekao vuk karadzic :D
 
Sto, sta fali ovom ?
Nemam vremena da probam, pa eto ko je igrao da malo podeli svoje iskustvo..
Mnogo fps sam odigrao u zivotu i prosto nema vise sta da bude bolje od boljeg postalo ni je sve ravno, realno fps ko i prvi deo samo nasmikanije sto bi rekli ***** ***** [emoji16][emoji16][emoji16]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nisam ni ja iskreno nesto bio odusevljen betom, sacekacu na Origin Accessu da se pojavi i to je to.
 
Šteta što sam propustio na Originu Star Wars Battlefront 1 za 5€. Sada mi se nešto baš igra :D
 
Istina je da je Battlefront 2 dosta bogatiji sadržajem u odnosu na prethodnu igru. Svi DLC su besplatni, ali
ko je igrao betu video one loot box kutije i jasno je da će ubaciti mikrotransakcije koje mogu vrlo lako dovesti do Pay to win modela.
Taj model koristi većina Free to play igara, samo što u slučaju Battlefronta plaćate 60$ + mikrotransakcije koje će biti neophodne zbog loše progresije.
Ovo su moji prvi utisci, nekome može biti od koristi.
 
Odlican review,svaka cast.Ma ovde se i tako ceka samo single player igra,multi je bezveze.
 
60$ placas star wars fransizu i lepu grafiku
lepo su dogurali nema sta
 
Ne znam sto je vecina ljudi ovde toliko negativna. Sta fali prvom delu? Lepa grafika, dobra pucacina i ko voli nek izvoli. Samo negativni komentari.
Kome se ne svidja lepo neka zaobidje i ne igra. BFII deluje da ce biti dobra igra.
 
forumaši svih foruma uvek imaju primedbe. nhf ;)
 
kako ne bi imali primedbe kad je igra zapravo bila ocaj i cisto otimanje para :)
zapravo je cudno da neko uopste razmislja da kupi drugi deo posle fijaska i pljuvacine koji je prvi imao, kapiram da je to zbog SW fransize, da je bilo sta drugo potonulo bi kao poslednji MOH

sva sreca pa sam igru dobio na poklon, ali mi je zao bilo para bacenih na taj poklon
 
Je l ti igraš neki moderan/popularan FPS u mp ili ti je sve bljutavo?

Čisto da znam da li je to "prerastao sam, ništa ne valja danas sindrom" ili nešto drugo. :)
 
Mene je od prvog dela odbio užasno arkadan model napucavanja, igrao sam trial. Na primer uopšte mi ne leže hardkor pucačine tipa Squad ili Insurgency, Battlefield serijal mi je taman ali Battlefront mi je suviše arkadan. U ovom drugom delu vidim da je model napucavanja ostalo isti a ubacili su mikrotransakcije kao uslov za levelovanje. Preskačem. Jedino se nadam da se u izradi novog Battlefield-a neće ugledati na ovu igru. Bolje i premium nego ovakve mikrotransakcije.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne znam sto je vecina ljudi ovde toliko negativna. Sta fali prvom delu? Lepa grafika, dobra pucacina i ko voli nek izvoli. Samo negativni komentari.
Kome se ne svidja lepo neka zaobidje i ne igra. BFII deluje da ce biti dobra igra.

Ne možeš biti toliko površan i da kažeš da je igra bila super, a pritom plaćaš 60$ za igru koja nema sadržaja.
Kao prvo, ne svodi se sve na grafiku... Gde su mape, game modovi, single player kampanja? To su sve dodatno naplaćivali putem Season passa ili DLC.
Dokle god ima glupsona koji će davati pare, igre će biti sve praznije i praznije.
 
Letenje su dosta promenili u odnosu na prvu igru teško mi je dase naviknem jedino sa ovim sporim bombarderem mi nekako ide uspeo sam jednom čak da budem i mvp. Mikro transakcije su narvno loša stvar ali nažalost to je realnost. Da se igre sa mikro transakcijama loše prodaju verovatno bi izdavači igara brzo i odustali od njih,ali realnost je drugačija.

 
Pa dobro, imaš mikrotransakcije npr u Battlefield gde za pare kupuješ skinove za oružija I to ne menja igru. Ali ovde, ako ostane kao u beti, scraps za oružija, kartice i dodatke dobijaš random u loot box-ovima I to neku sitninu. Praktično za kršteno levelovanje ili ti treba enormna količina vremena (pa ćeš verovatno pre osedeti nego otključati sve) ili pare a to je pay 2 win koncept. Meni je to truba i takve igre preskačem.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U pravu si ali ipak mislim da je nivo implementacije u Battlefront 2 i Battlefield igrama neuporediv pa su samim tim i te dve igre sto se tice mikrotransakcija neuporedive. U Battlefield oruzija otkljucavas progresijom kroz nivoe ili kroz specificne zadatke (ona se ne otkljucavaju kroz shortcut). U Battlefront oruzija kostaju odredjenu kolicinu imaginarne valute cija zarada nije zagarantovana progresijom kroz nivoe vec srecom. Koja moze da se kupi :). Tako da ti ostaje na kraju kockanje, da li sa slobodnim vremenom ili kesom ali kocka je kocka. A tek kartice koje ti daju ogromnu prednost su posebna prica i to je na zalost nesto uvodi pay2win sistem ovde.
 
Ne možeš biti toliko površan i da kažeš da je igra bila super, a pritom plaćaš 60$ za igru koja nema sadržaja.
Kao prvo, ne svodi se sve na grafiku... Gde su mape, game modovi, single player kampanja? To su sve dodatno naplaćivali putem Season passa ili DLC.
Dokle god ima glupsona koji će davati pare, igre će biti sve praznije i praznije.

To je tvoje misljenje. U ostalom ko je kupio igru i kome se ne svidja, moze da dobije refund u mesec dana. Dotle si mogao da testiras, da se naigras do mile volje i na kraju jos povratis pare. Ili da za dve godine kupis za par evra.
Putem season pass-a nisu naplacivali single player. Igra je i zamisljena kao Multiplayer i ne vidim u cemu je tu problem. Evo stize vam Battlefront 2 pa tu igrajte single player, mada je po meni zanimljivije multy.

Jednostavno prvi deo je takav kakav je, drugi je bogatiji i to je to. Licno ne vidim nista lose u prvom delu.
 
@vladat1

E cao od skoro su nesto na Originu to drndali, nisam mogao ni DLC za BF1 da kupim, mora sa karticom koja je devizna, ove dinarske(kreditne, debitne i paypal ako su vezna za njega) koje imaju konverziju vise ne rade na Origin.
Zasto ne znam. Na drugim mestima prolaze. Kolega mi uzeo s njegovom na kraju internet ali devizna....
 
To je tvoje misljenje. U ostalom ko je kupio igru i kome se ne svidja, moze da dobije refund u mesec dana. Dotle si mogao da testiras, da se naigras do mile volje i na kraju jos povratis pare. Ili da za dve godine kupis za par evra.
Putem season pass-a nisu naplacivali single player. Igra je i zamisljena kao Multiplayer i ne vidim u cemu je tu problem. Evo stize vam Battlefront 2 pa tu igrajte single player, mada je po meni zanimljivije multy.

Jednostavno prvi deo je takav kakav je, drugi je bogatiji i to je to. Licno ne vidim nista lose u prvom delu.


Cak sta vise, meni je prvi deo odlican. SP ionako ne preferiram.

Sto se tice B2 bete, isprobao sam je i nisam zadovoljan. Nesto izmedju Battlefronta 1 i Battlefilda 1 - sto mi nije bas interesantno.
 
Igrace se samo kada dodje na OA. Nemam ja vise ni vremena ni zivaca da kupujem igre od 50+e a ne odigram ni 10h.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Nije čitav sistem bio dostupan u beti:
Addressing player concerns that loot crates could effectively lead to pay-to-win scenarios for Battlefront 2, DICE explained that, "as a balance goal", it's working to implement a system where the most powerful items can only be earned via in-game achievements. Additionally, it will be possible to earn crates - which include a mix of of Star Cards, Outfits, Emotes or Victory Poses - either by purchasing them with in-game credits or Crystals, or by completing challenges and other gameplay milestones.

Star Cards have been another thorny issue during the beta, given that these randomly dropped, dramatically game-changing skill cards have the potential to severely unbalance the game. However, DICE has assured players that they won't be doled out entirely randomly in the final release; rather, their acquisition will be based on individual level.

"You have to earn the right to be able to upgrade Star Cards and unlock most Weapons", it explained, "You can only upgrade or unlock them if you have reached a high enough rank, which is determined by playing the game." Any duplicate Star Card that you receive, incidentally, will provide crafting parts for upgrading the card of your choice.

http://www.eurogamer.net/articles/2...ars-battlefront-2s-controversial-crate-system
 
Poslednja izmena:
^ videli backlash publike i da je vrag odneo salu...

A sta ce biti sa ljudima koji su vec kesirali "upgrade system"?
 
Cak sta vise, meni je prvi deo odlican. SP ionako ne preferiram.

Sto se tice B2 bete, isprobao sam je i nisam zadovoljan. Nesto izmedju Battlefronta 1 i Battlefilda 1 - sto mi nije bas interesantno.

sta je to tacno izmedju ove dve igre, mislim moze neki detalj :)
ako je kao prvi deo- ne prilazim jer ono prosto previse arkadni osecaj ima za moj ukus
 
Ko ima OA moze da proba 10h trial :)
 
Nazad
Vrh Dno