Šta je novo?

Star Wars Battlefront 2

Prve verzije su najbolje ovo smece nemoze da parira.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Cekamo :) Kec mi je bas lepo legao.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
ne bih da zvučim kao neko ko ruši sneška, ali battlefront II sam igrao na psp-ju još pre hrista :)))))
 
DICE nije napravio krstenu kampanju jos od Bad Company 2... valjda ce sad konacno da se potrude, inace ode fransiza.
 
Bad Company nisam igrao, ali Bad Company 2 kampanja je samo okej. Priča je izlizani kliše uz dodatak humora koji kod mene dobija prelaznu ocenu. Misije nisu ni originalne ni naročito zanimljive ali je igra dobra jer za razliku od konkurencije iz tog vremena (Kolodjuti Moderno Ratovanje 2) nudi slobodu izbora na koji način ćeš da igraš i pređeš misiju. Kod Kolodjuti je uvek to samo jedan pravac, jedan "sinematični" način, ako staneš staje i misija a botovi se spawnuju do besvesti sve dok ne pomeriš dupe do sledećeg triggera ili checkpointa ili kako oni to već zovu. Zato nikad nisam vario Kolodjuti, ne volim igre gde me teraju da igram onako kako je autor zamislio. Bad Company 2 sa druge strane ima par misija koje su zatvorenijeg tipa ali ima i par otvorenih gde je objective u sredini mape pa mu možeš prići kako god želiš. Zbog toga je kampanja dobra, ne zbog priče.

Edit: Što se tiče military pucačina novijeg doba najbolje kampanje imaju Far Cry 2 i Spec Ops: The Line, sa aspekta priče gledano. Naravno, postoji dobar razlog za to jer su obe priče varijanta priče iz knjige Džozefa Konrada Heart of Darkness. Jedna od misija iz BC2 se tako i zove i naslanja na tu priču. Najpoznatija ekranizacija te priče je film Apokalipsa Danas.
 
Poslednja izmena:
Uvek toliko zar ne?
 
kampanje su prevaziđene, bez obzira na franšize. ta reč je sad sinonim za tutorial, bar kad su u pitanju multiplay naslovi poput ovog.
 
kampanje su prevaziđene, bez obzira na franšize. ta reč je sad sinonim za tutorial, bar kad su u pitanju multiplay naslovi poput ovog.
Upravo. Ovakve igre se ne uzimaju zbog kampanje vec multija. Vidim da ce biti generalno dosta novina. Kod keca nisam uzimao season pass jer na kraju se ispostavilo da ne bih igrao dva dlc-a.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Šta se dobija preorderom? To jest, koja je razlika ako platim sad preorder 60e i u novembru 60e?
 
EA prejadan.
 


30 min Raw gameplay

Sve DLC mape ce biti free, opametili su se konacno
 
Poslednja izmena:
Bolja akcija neg' u filmovima, bez zezanja.
 

Ne znam kako ih nije bilo sramota da ponavljaju istu pricu sa NBA-om, kao nov nacin tralala la, a ono identicno..koga lazu bre :) I BF2 mi je nekako prazan, sta znam nije to to. Za NFS nemam reci, Fifa tek. Jedino ona coop igra je nesto sto deluje dosta zanimljivo, ostalo.. bedak.
 
Obrnut ce se sp kampanja, za mp ce biti dovoljno i dva dana bete da mi dosadi, kao i prošli put.
Pozitivno je što nove igre najavljuju bez season passa i dlc crapa.
Ea je inače bio pionir i prvi je uveo season pass, dlc, online pass i šta sve ne.
Možda će sad probati sa microtransakcijama?
 
Pa najavljene su mikrotransakcije..
Dabogda bankrotirali.
 
Pa najavljene su mikrotransakcije..
Dabogda bankrotirali.

Pazi da ne bankrotiraju. Sutra mogu da izbace bukvalno gomilu fekalija i ljudi ce i dalje stati u red da kupe.
Prosecan gejmer je id*ot i zato ce kompanije poput EA, Ubisoft, 2k i drugih uvek zgrtati nenormalne pare.
 
Krenula je danas open beta na Originu, traje do devetog.

 
Pazi da ne bankrotiraju. Sutra mogu da izbace bukvalno gomilu fekalija i ljudi ce i dalje stati u red da kupe.
Prosecan gejmer je id*ot i zato ce kompanije poput EA, Ubisoft, 2k i drugih uvek zgrtati nenormalne pare.

+1

totalno se slazem
 
Nazad
Vrh Dno