Šta je novo?

Periferni uređaji Koji gamepad za PC?

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

wladymeer

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2009
Poruke
3,783
Poena
505
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i5-4690 (3.5GHz)
Matična ploča
MSI H97M Eco
RAM
Patriot 16GB DDR3 800 MHz
GPU
NVidia GTX 1060 3GB
Storage
Samsung 840 Evo 250GB • Gigabyte GP 480GB • Hitachi HDD 2TB
Zvuk
SSL 2+ • JBL LSR305
Monitor
Hisense H39A5100
Ostale periferije
Audio Technica M50x
Laptop
Apple Macbook M1 (16/256)
Tablet
iPad 2 / iPad 3
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S20 FE
Pametni uređaji
Soundpeats Sonic
Steam
djedroid
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Hteo bih da kupim neki budget gamepad za PC sa analogom... Šta biste preporučili? Da li ima nešto pristojno da se kupi ispod 3.000?
 
Planiram da pazarim Xbox series X gamepad.

Imam nedoumicu, da li uzeti za 110e sa windows 10 wireless dongle i original punjivu bateriju, ili ici na varijantu za 60tak evra samo gamepad i koristiti uz njega bt 5.0 dongle ili kabl i naci neke punjive baterije.

Ne igram nista profesionalno niti stalno, hocu da ga imam da ga koristim kad mi dodje.

Da li se isplati skoro duplo dati za full pakovanje?
 
110e brate moj... Bilo 60e sa sve dongle-om.

Definitivno uzimaj sa windows usb dongle-om jer su šanse za probleme sa njim skoro nepostojeće, a sa dodatno kupljenim malo-malo pa nešto neće i tripuje.

Samo ne treba ti i original punjiva baterija, furaj kao sva deca Ikea Ladda baterije i punjač.

Guglaj "STENKOL / LADDA Punjač s 4 baterije", 1600 dinara.

edit: još uvek je od 60 do 70e sa sve adapterom. Me cimaš tu. :) Kupujemprodajem i hungaroring kombinacije i to je to.
 
Sve zajedno najjeftinije sto sam nasao je bilo 90e, dok je na Iponu pre 3 dana bilo na lageru. Gamepad se krece tako oko 60+ sa adapterom, a baterija je 30e.

Ovo u prvom postu sto sam naveo od 110e su trenutne cene kod prodavca koji ima na svom lageru.

Gamepad sa adapterom je trenutno 80e, u krajnjem slucaju da sacekam da se ponovo vrati na Ipon pa nadjem jeftinije...
 
Poslednja izmena:
Hteo bih da kupim neki budget gamepad za PC sa analogom... Šta biste preporučili? Da li ima nešto pristojno da se kupi ispod 3.000?

Hvale Frog na AE. I ja se razmišljam da ga kupim. Mada mi najviše odgovara XBox. Videću šta pre izleti
 
Nazad
Vrh Dno