Šta je novo?

Preporuka za laptop do 40.000 dinara

VKMP

Poštovan
Učlanjen(a)
27.03.2017
Poruke
0
Poena
50
Pozdrav svima,

Obrnuo sam svaki kamen, proverio na gomili stranica domaćih marketa računarske opreme, ali nikako da iskopam nekakav laptop koji bi se sasvim uklopio u ono što mi treba, a što pritom moj džep može da iznese. Naime, potrebno mi je nešto što ima makar minimum kvaliteta potrebnih za valjanu "poslovnu" mašinu: da bez mnogo znoja paralelno gura Chrome sa nekoliko otvorenih Google dokumenata, Excell i još dva-tri programa prosečne zahtevnosti.

Polovni računari su mi uvek mačka u džaku, pa možda bolje da izbegnemo priču o tome.

Igre mi nisu važne, tako da verujem da mi nije potrebna neka specijalna grafička - integrisana će, verujem, sasvim dobro obaviti posao.

Optički drajv - može, prednost onima koji ga imaju, ali nije obavezno.

Procesor i RAM su mi najbitniji, ali kako dosad nikad nisam kupovao laptop, ne mogu da donesem najmudriju odluku, pa bih vas zamolio za neki savet. Jasno mi je - ako želiš 8GB RAM i i3 ili i5, moraš da izdvojiš bar 43-4 hiljade, ali ne mogu toliko da razvučem gornju granicu (budžet i ovako puca po šavovima). Moraće da posluži i neki jeftiniji, a nešto slabiji - ili, ukoliko bude sreće, podjednako dobar.

Znate li, možda, kakve mi opcije preostaju?

Hvala!
 
Nema bolji od tog Acer Packerd Bella- za 39.000 dinara , to je akcija do kraja meseca , preporucio bih ti da sto pre narucis , koje Tehnomanija radnje imaju na stanji imas dole kada kliknes na Gde kupiti.
 
Nazad
Vrh Dno