Šta je novo?

Najave filmova i serija

Ako budem imao celjad niko nece spavati dok ne pobegnu od kuce.



 


 

Делује занимљиво, за узраст до 14 година...
 
 


Ovi bas udarili na staru slavu da prave pare.

Disney to radi već godinama, i to veoma uspešno.

Počeli su opet da izbacuju trejlere za trejlere. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 
“A disturbed babysitter experiences a sexual awakening while using LSD to alternatively treat a seemingly “sick” child from a family with dark secrets of their own.”
Nema da omane.

 
Precizno, najavljenje dve, potencijalno tri. 😂
Prva, već u radu, sa radnim naslovom Dexter Origins, prequel, radi je Klajd Filips, baviće se "mladim" Deksterom, njegovom pričom pre stupanja u policiju Majamija.
Koliko sam video nije precizirano ko će preuzeti ulogu.

Potvđena 2. sezona New Blood... Naravno baviće se Harisonom.

I kao vrlo moguće, u najavi spin-off Trinity Killer, vrlo moguće da će John Lithgow reprizirati ulogu u tom slučaju.
 
Samo da dodam, Origins ima preciziran timeline: "mladi" Dekster podrazumeva momenat pridruživanja Dekstera u redove Miami Metro, uz naglasak da će biti u interakciji sa dosta "mlađih" kolega poznatih iz originalne serije.

Na Redditu već diskutuju da će ovo biti jedan od većih fijaska u istoriji televizije sa ovakvim narativom, ukoliko ne bude podrazumevao angažovanje originalne postave koja će reprizirati svoje likove uz naravno obimnu de-aging postprodukciju.

Kako god bilo, kao veliki fan Dextera čvrsto verujem da nakon jednog od najgorih finala u istoriji televizije, posle kojeg je usledilo drugo još gore, samo je nebo granica ekipi koja radi ovo.
 
Jedino mogu da razumem nekako Lithgow Trinity spinoff kao neku mini seriju između 5 i 10 epizoda koja može da bude ok.
 
Meni ovo nekako promaklo, ne znam da li i vama.

 
Lepo, uvek mi je drago kad izbace neku novu SF seriju (sezonu), ali uopste ne vidim da ima ikakve veze sa knjigama Isaka Asimova, osim naslova.
 
 
Nazad
Vrh Dno