Šta je novo?

Najave filmova i serija

Ovi Inhumansi izgledaju uber lose.
Nadam se da je samo trejler los, posto je shield skroz ok.

Inace ona druga superhero iz foxa Gifted valjda izgleda puno bolje imho.
 
JL pored ovog Thor trailera deluje kao crtani film [emoji3]
I mene mnogo nervira CGI u njihovim filmovima,mnogo je prenatrpano i veštački sve,plus su skoro uvek sve scene u mraku ne mozes da izvalis sta se desava,mnogo preteruju sa tim.
Jel se zavrsio ComicCon,nista od Infinity War najave?



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
JL pored ovog Thor trailera deluje kao crtani film [emoji3]
I mene mnogo nervira CGI u njihovim filmovima,mnogo je prenatrpano i veštački sve,plus su skoro uvek sve scene u mraku ne mozes da izvalis sta se desava,mnogo preteruju sa tim.
Jel se zavrsio ComicCon,nista od Infinity War najave?



Sent from my iPhone using Tapatalk
Jos danas traje.
Sumnjam da ce biti najave, vise mislim da ce izbaciti kad i Thora

Sent from my SM-G955U using Tapatalk
 
https://youtu.be/ue80QwXMRHg
AUU ovo mnogo mnogo DOBRO deluje
Prvi trailer mi se i nije nesto svideo, ali ovaj deluje kao najnolji marvel film do sada

Sent from my SM-G955U using Tapatalk
Meni deluje kao još jedan pokušaj filma sa neograničeno *****nih komentara koji su valjda deci smešni.
Počinju da mi se gade Marvel filmovi kao i sve te super hero gluposti.
Gde su nestali istorijski spektali ili fantasy?
Ovo je tužno doba filma, muzike, kulture

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 
Kakav je ovo trend nastao da su traileri tizeri, snek peekovi po 4-5 min. Ceo film vidis kroz 2 trailera a u pm.
A Valkira u Toru crnkinja...Valkira crnkinja :D
 
HIPI!

 
Ne znam šta da mislim, malo su toga prikazali, a liči na Transformerse i Moćne Rendžere. Pomislio sam da je najava za igru jer mi CGI nije na nivou visokobudžetnog filma.

 
Uff ovo ce da pokida, kec mi se mnogo svideo a 3D efekat jedan od najboljih koje sam video!

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Meni isto, ali ovde nema Idrisa :( Doduše tu su Ganicus I Ashur . Jedino me malo Boyega od skoro nervira kako je počeo da lupeta o whitewashingu u Got-u.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
U odnosu na staru verziju više akcije, deluje dobro ali mislim da je Čarlsu Bronsonu više ležala ova uloga, više je izgledao kao "normalan" lik na kog niko ne bi posumnjao.

 
Jaoj Death Wish 90ih sam ih sve odgledao iz videokluba, to su bila vremena :)

death_wish_closing_shot_0.jpg
 
Poslednja izmena:
U odnosu na staru verziju više akcije, deluje dobro ali mislim da je Čarlsu Bronsonu više ležala ova uloga, više je izgledao kao "normalan" lik na kog niko ne bi posumnjao.



Definitivno... ovo deluje kao klasičan mindless akcioni film sa neverovatnom količinom leševa i šupljom pričom :trust: Brus Vilis jezivo fejluje sa glumom :lupko:
 



Ne znam sto utihnula tema....

Izgleda da Javier Peña preuzima glavnu ulogu (po meni jaci, tj harizmaticniji lik iz prve dve sezone, naravno uz Mouru) a da ce se Murphy pojavaljivati u par navrata (navodno je glumcu Holbrook-u dojadilo cucanje od skoro godinu dana na jednoj lokaciji- Kolombiji).
Steta jer su bili odlican kombo, a potonji je ubijao sa dobrom naracijom i donosio celokupnoj atmosferi. Mada je generalno ostavio mlak utisak (ali takva mu je i uloga bila)
 
Poslednja izmena:
Nisam znao da Arrested Development ponovo krece, nikako da pocnem da gledam stare sezone. Ima neki komentar od vas koji ste gledali do sada?

MV5BMTk4OTIyNzA5NF5BMl5BanBnXkFtZTcwODQxMTE1OQ@@._V1_SY1000_CR0,0,685,1000_AL_.jpg
 
Jos 3 dana pa The Defenders, trejler je odlican, jedva cekam malo zahebancije da gledam, pre sve ga zbog Sigourney Weaver
 
Da, fenomenalan je bio u Daredevil S02. Jedva cekam ovo. :)
 
Genijalni Lari Dejvid i njegov "Obuzdaj svoje oduševljenje", sezona 9.

 
Od majstora Japanskog ludila stize nov film, adaptacija mange.



Citao sam malo mangu davno, ovog u oziljcima je neka babavestica zarazila parazit crvima koji ga hiluju pa je besmrtan i dace mu lek kad ubije 1000 losih ljudi. A on ima neku tripcinu i bas mu se i ne zivi. Krvavo i ludo.
 
Nazad
Vrh Dno