Šta je novo?

Najave filmova i serija

Колико сам начуо, требало би на јесен да стигне Амазон прајм видео и код нас.
 
Колико сам начуо, требало би на јесен да стигне Амазон прајм видео и код нас.
To bi bilo fantastično. Baš sam listala skoro njihov sadržaj i videla da su ubacili srpski prevod za novi film Hotel Transilvanija, pa sam se pitala šta se dešava, iznenadilo me je.
 
Колико сам начуо, требало би на јесен да стигне Амазон прајм видео и код нас.

Amazon Prime Video je zvanično dostupan u Srbiji od 2016 ako se ne varam. Samo što nema od lokalizacije ni traga ni glasa jer je verovatno plaća 5 osoba iz Srbije.
 
Amazon Prime Video je zvanično dostupan u Srbiji od 2016 ako se ne varam. Samo što nema od lokalizacije ni traga ni glasa jer je verovatno plaća 5 osoba iz Srbije.
Ja sam deo jedne familije i nisam dosad naisao na nase prevode.
Moram reci da bar kod nas Amazon Prime ima najlosiji ponudu, ne znam kako je u US.
 
Ja sam deo jedne familije i nisam dosad naisao na nase prevode.
Moram reci da bar kod nas Amazon Prime ima najlosiji ponudu, ne znam kako je u US.

Evo jedan:


trans.jpg


Otišli smo od teme, dobićemo po tamburi.
 
Ja sam bas zapazio da ima naših prevoda, čak su i imena filmova prevedena
 
Ima, ali bolje da ih nema. Bukvalno Google Translate prevodi.
 
Netflix je apsolutno NEZAUSTAVLJIV!

 
Biće ovo spektakl, osećam. Živi bili pa u Septembru videli. 💍⚔️

FKr2aRCWUAQJ4RZ
FKr2aREX0AAgMqv

FKr2aRIXsAIJLuE
FKr2aRqXMAEtcaR
 
Ali Prime Video je godinama već dostupan kod nas, maltene je došao kad i Netflix.
 
Ne treba mesati dostupnost servisa sa ulaskom na trziste sa titlovanim i/ili sinhronizovanim sadrzajem.
 
Ja neću sigurno.:)
Moja Genijalna Prijateljica je meni bilo prijatno iznenađenje, pogotovo što lično visoko kotiram evropsku kinematografiju. Tačno je da je I sezona bila (bar meni) fenomenalna (u bukvalnom smislu te reči), dok je II za nijansu lošija, ali svakako ne treba propustiti III.;)
Sviđa mi se način na koji obrađuje pitanje ženskog identiteta, ženskih odnosa, muškost, odrastanja, a posebno društvenog jaza i ženskog položaja u italijanskom društvu u to vreme. Svakako spada u jednu od boljih serija koja, možda zbog jezika, možda zbog usporene radnje ili zbog nedostatka superheroja koji spašavaju svet od armagedona, nije dobila dovoljno pažnje koju je zaslužila.
Kostimografija i scenografija su besprekorne u svakom smislu, dok je vezivno tkivo muzika Maksa Rihtera, koja je nekako drugačija i opet odlična.
Kakve smo sve gluposti gledali u poslednje vreme, ova je “briljantna”:)
 
E-dURUKVgAYn_lR
E-dURUIVgAMSCbJ


 
Netflix je jednostavno nezaustavljiv!

 
Stara verzija je kultni film, videćemo kako će ova da prođe.
 
zavisi ko ga bude radio, mislim da to nije Favrouvov projekat
 
Nazad
Vrh Dno