Šta je novo?

Najave filmova i serija

Beric je zapaljeni mac koristio i u dvoboju sa psetom u 3-oj sezoni cini mi se
Ako se secam dobro,u knjigama

je Beric vec mrtav. Nije iskljuceno da ce u novoj sezoni da zagine a Thoros nece moci da ga vrati pa ce samim tim Jon doci u posed Lightbringera i postati Azor Ahai

Beyond Genius Lies Insanity
 
Dobro se sećaš, zato ja nisam ni očekivao da ga ponovo vidim...
Doduše vidim u trejleru i Brijen a kraj pete knjige mi ne daje baš optimizam da je još tu, ako se dobro sećam...
 
Svi se dobro secate osim da serija skrenula od knjiga jos od trece/cetvrte sezone. Ovi likovi koje spominjete teraju neku drugu pricu u odnosu na knjige.
A mislim da Azor Ahai nece biti ni spominan u seriji.
 
Zasto ne bi bio spominjan u seriji ?
Zar ga Melisandra vec nije spominjala, kad je punila glavu Stanisu. Svetlonosac, ovo ono..
 
@ Uriel

Tek toga se dobro sećamo, ali to već nije ni do kog od nas... A AA je već toliko puta pominjan u seriji tako da stvarno ne znam otkud ti ono u spojleru...
 
Koliko ja znam AA je jedan od bitnijih likova jer je on jedini koji se može suprostaviti WW. Tako da sumnjam da će ga izostaviti iz glavne priče
 
A da, zaboravih na mucenog Stanisa i njegovo lozenje...:D
Mada bice da ce Dzoni biti AA a Sam debeli last hero (lik koji je doneo dragonglass od decice sto je Sam vec uradio)
 
Milsim da se negde spominje
da će Azhor Ahai biti preporođen u formi troglavog zmaja, tj 3 jahača zmajeva - Degeneris, Džon i Tirion posto dele istu krvnu lozu Targerijena te oni mogu jaŠati zmajOve.
.
Svakako jedva čekam sledeću sezonu, prirasla mi je serija srcu. Znam da nije savršena, ali je jedina visokobudžetna fantasy serija posle The legend of the Seeker, ne računajući nesrećnu Šanaru, u poslednje vreme XD
 
Legend of Seeker - totalno opuštajuća serije. Šteta što je nisu nastavili.

Sent from my Mitshubishi Trium using Tapatalk
 
Epic
 
Poslednja izmena:
Sense8 ipak nije mrtav (za sada)

Stiže specijal od 2 sata sledeće godine

tqdE9lB.png
 
Poslednja izmena:
Rick & Morty
Nista mi vise ne treba ovog leta.
 
Nisu dobri, odlični su. Ne pamtim kvalitetniju seriju u tom žanru od Rick and Morthy-ja.
 
otkud znam nije me nesto privlacilo mada nisam se preterano ni interesovao... pristavicu def. deluje da ce da mi legne
 
Ja sam gledao par epizoda na Njetflixu nedavno, mnogo su ludi. Nisam očekivao uopšte ...
 
Odgledao pilot R&M, kakva divna bolest :D officialy hooked
 
^zivo me interesuje dal je ovo po necemu radjeno, zbog zasto i dal je Mercedes OK sa celom pricom?
 
^thx sad mi deluje kao kroz maglu da sam nekde naisao na tu info pre
 


Nadam se da ce biti makar indirektnih poveznica sa SHIELD-ovcima. Super je sto ce biti samo osam epizoda.
 
Nazad
Vrh Dno