Šta je novo?

Najave filmova i serija

Odgledao prvu epizodu novog “Seks i Grad” i definitivno fali Samanta.
Za početak nije loše.
 
Ne videh nigde da je to njena odluka, veća mi je verovatnoća da je jednostavno nisu pozvali jer je manjina bojkotuje apsolutno bez razloga i mnogo su se okomili na nju.

U kom budućem scenariju, Fantastične Zveri? Gde si to pročitao? Koji bolesnik bi tako nešto ubacio i to u porodični film, zvuči mi kao totalna izmišljotina...
.. dok su navodno pravi razlozi eksplicitne scene koje je Katralova odbila da tumači, i to sa maloletnim sinom njene prijateljice, Mirande Hobs, Bredijem.
Bredi (14) bi po scenariju
trebalo da bude uhvaćen tokom masturbacije, a da zatim šalje eksplicitne fotografije Samanti, što glumica nije prihvatila.
IZVOR: NEW LINE CINEMA / ENTERTAINMENT PICTURES / PROFIMEDIA
 
Ne videh nigde da je to njena odluka, veća mi je verovatnoća da je jednostavno nisu pozvali jer je manjina bojkotuje apsolutno bez razloga i mnogo su se okomili na nju.

U kom budućem scenariju, Fantastične Zveri? Gde si to pročitao? Koji bolesnik bi tako nešto ubacio i to u porodični film, zvuči mi kao totalna izmišljotina...
Pricate o razlicitim filmovima (serijama)...:p
 
Samanta odavno nije u dobrim. odnosima sa Jesikom, zena pratila svojevremeno 5 puta 😂 pa znam. Valjda je posle filmova rekla da nece vise ucestvovati....
 
.. dok su navodno pravi razlozi eksplicitne scene koje je Katralova odbila da tumači, i to sa maloletnim sinom njene prijateljice, Mirande Hobs, Bredijem.
Bredi (14) bi po scenariju
trebalo da bude uhvaćen tokom masturbacije, a da zatim šalje eksplicitne fotografije Samanti, što glumica nije prihvatila.
IZVOR: NEW LINE CINEMA / ENTERTAINMENT PICTURES / PROFIMEDIA
Šteta za Bredlija, mora da je bio jako razočaran. :p :D

Uz ovo ide i prigodna slika sa "Zanimljive i smešne slike" koja je danas objavljena. :)

fb_img_1639064981615-jpg.327207
 
 
 
 
😁
 

Saga o vikenzima koja obećava.:)
Tim koji potpisuje film sigurno, a glumačka ekipa kojoj se pridružila Björk još više, buduće da istaknute uloge imaju Willem Dafoe, Ethan Hawke, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman, Claes Bang, i Bill Skarsgård dok Alexander Skarsgård ima glavnu ulogu kao viking Amleth.
Jedva čekam!
 
Saga o vikenzima koja obećava.:)
Tim koji potpisuje film sigurno, a glumačka ekipa kojoj se pridružila Björk još više, buduće da istaknute uloge imaju Willem Dafoe, Ethan Hawke, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman, Claes Bang, i Bill Skarsgård dok Alexander Skarsgård ima glavnu ulogu kao viking Amleth.
Jedva čekam!
Pored Batman-a, bice ovo jedan od najboljih filmova sledece godine :D
 
Ne prizivaj, jezik pregrizo :)
Možda nešto i bude od ovog filma.
 
Nazad
Vrh Dno