Šta je novo?

Najave filmova i serija

Ni meni ovo nije jasno... već godinama tražim neki smislen razlog.
 
 
Uklopise konacno muziku i kasting :LOL:
 
Repčuga u Witcher-u. :unsure:
Očekivano od Netflixa.
 
Malo ljudi zna da su staroslovenski pagani izumeli trep. On je tokom vekova pao u zaborav ali mi je drago da je ipak ostavio korena u africkoj i indijskoj kulturi.
 
Ima li informacija, vise nisam u toku, hoce li se snimati dalje, Ozark, Westworld, True Detective, Gomora? Ima ih jos 10ak, trenutno mi samo ove padaju na pamet..
 
 
10. novembar

film koji je dobio odlične kritike posle pretpremijere.
Videćemo😁
 
Ima li informacija, vise nisam u toku, hoce li se snimati dalje, Ozark, Westworld, True Detective, Gomora? Ima ih jos 10ak, trenutno mi samo ove padaju na pamet..
Westworld da (u toku je snimanje poslednje sezone)
True Detective još se ne zna, cenim da se neće više snimati
 
Krenuo Crnu Svadbu pa usao na sajt produkcijske kuce, oni imaju ozbiljne projekte u najavi. Pekićevo Besnilo, Lauševićevu knjigu, Konstantinovo raskrsce... i jos 20 projekata. Kad oni ocekuju sve da realizuju nije mi jasno... ali pozdravljam smer u kome idu.
 
Besnilo je za holivudski film od 150+ milki. Jos kad bi neko dao Arfonskom, vreme cuda da procita, da se istripuje i snimi bilo bi sjajno.
 
Krenuo Crnu Svadbu pa usao na sajt produkcijske kuce, oni imaju ozbiljne projekte u najavi. Pekićevo Besnilo, Lauševićevu knjigu, Konstantinovo raskrsce... i jos 20 projekata. Kad oni ocekuju sve da realizuju nije mi jasno... ali pozdravljam smer u kome idu.
Pa lako je kada imas takvu zaledjinu da pravis serije ;) no no necemo o tome.

Jedva cekam Ozark i da li se zna kada ce Lupin?
 
ne ulazim u to, sigurno da imaju zaledjinu... nego zanimljivi projekti
 
Premijera zakazana za 21.januar 2022.
 
 
Nazad
Vrh Dno