Šta je novo?

Najave filmova i serija

Dune je 21.10 u našim bioskopima a 22.10 je već dostupna online.

Ja ću se u ovom slučaju ipak opredeliti za bioskopsko platno.
 

Bože, zar im bukvalno ništa nije sveto? 😔

Ali kontam i njih ako im je Gaiman prodao prava (a jeste), i ako njega boli uvo što će da mu us.ru životno delo, koje se, iako strip, studira na Oksfordu u okviru odeljka Antropologija religije, šta njih briga...

Bar Sandman nije gojazna crnjkinja nesiguran/nesigurna/nesigurno u svoje rodno opredeljenje... :ROFLMAO:
 
@Čika_Kure
Hbga, njima (Gaiman-u,Morrison-u, Ennis-u i ostaloj ekipi) je poslednji je poslednji voz da uzmu dobru lovu na racun kultnih dela dok traje ova pomama-hajp za ekranizacijama stripova.
Cini mi se da i nisu neku lovu uzeli iako su imali pravi boom 80-/90tih (1$ po prodatoj kopiji cini mi se, znam da ih je DC/Marvel prilicno eksploatisao tada kao nove pisce iako je Vertigo spasio DC od bankrota tada).

Meni licno ne smeta jer sam sve od DC-evog Vertiga procitao, bilo bi kul ako bi mogli celu Vertigo postavku izdanja da ekranizuju jer su u pitanju sve odlicni naslovi. Za sada smo dobili sasvim solidnog Preachera, Doom Patrol isto nije lose ispao, evo Sandman moze ok da ispadne ako im nije slobode dao Gaiman.
Ko hoce moze nakon sto je odgledao seriju da se baci na stripove, jer su originali uvek klasu-dve iznad adaptacija na malom/velikom platnu.

Inace Y-the last man ce biti flop, licno mi je sve od B.K. Vaugnh-a overrated woke thrash, iako zna da dotakne neke interesantne teme lik nikad nije mogao da "isporuci" dobar kraj

Ja se nadam najavi za Scalped, to bi bila vrhunska gritty neo-western adaptacija ako je odrade bez cenzure i sto pribliznije originalu...
 
Opa!!! :giggle:

 
Moze ovo dobro da ispadne, kaci Fire & Blood. Imaju materijala dobrog. Koliko se secam preko 10 zmajeva im je ostalo. Steta sto nisu krenuli od pocetka, dok su Targaryeni bili musavi pastiri, klosarcine.
 
Da li neko može da mi sažme ima li baš nekih opšte i jako iščekivanih serija u narednom periodu...

Dexter ide početkom novembra, i ovaj Appleov sci-fi Invasion vidim da je hajpovan... sem toga ne znam da li ima još šta...
 
Komentar sa YT: This is so faithful to the original material that they even recreated the cheesy acting and 1990s visual effects!
 
Film režira lik kojem su u opusu horori B produkcije, tako da se ni ne može očekivati nešto što izgleda malo ozbiljnije od fan made filma. Čudo je da Sony uopšte pokriva ovo.

A i kasting je u skladu sa B formatom... Ovo dvoje deluju kao Kler i Kris Redfild sa AliExpressa.
 
Toliko je sve lose i jadno da nekako izgleda zanimljivo. Nesto kao kada bi rados bajic s kamerom uleteo medju kosplejere
 
Da li će wheel of time da puste odjednom ili po nedeljama?
Slično pitanje, kad će expanse I zaboravio sam da li je prošli put išao odjednom?
 
Amazon nekad ima obicaj da pusti prve tri epizode odjednom a onda nedeljno po jednu (tako je bilo prosle sezone i druga sezona the boys) a npr. bosch su pustili istog dana celu sezonu.
 
Da li će wheel of time da puste odjednom ili po nedeljama?
Slično pitanje, kad će expanse I zaboravio sam da li je prošli put išao odjednom?
Prve tri epizode The Wheel of Time biće dostupne 18. Novembra.
Sezona će imati 8 epizoda.
 
Nazad
Vrh Dno