Šta je novo?

Najave filmova i serija



Ahahahhahha kako je dobro (kontam najava je pa može ovde)
 
Poslednja izmena:
Takodje i covek koji pravi katastrofe od filmova.. :D
 
Pa na Mdwayu i jeste bila katastrofa tako da ce se taman osecati na svome
 
Sumnjam ja da će to biti dobro. Zadnji dobar film mu je bio Stargate, trash je ali ga obožavam. Sve ostalo mu je raspad.
 
Sumnjam ja da će to biti dobro. Zadnji dobar film mu je bio Stargate, trash je ali ga obožavam. Sve ostalo mu je raspad.
Meni se Patriota sa Gibsonom dosta bio svideo...

1. Univerzalni Vojnik
2. Stargate
3. Patriota

Po meni njegova top 3 filma...nisu remek dela ali uvek mogu da ih gledam..

Sent from my SM-T561 using Tapatalk
 
Bas je zaposlen, ID 3 ahahhaha ni 2 nisam gledao kolko je ispljuvana

Independence Day 3 (announced)
Midway (pre-production)
Moonfall (announced)
Stargate (announced)
 
Green bas zauzet, covek bas radi na dosta aktuelnih naslova.
 


Bogami STOJA na Rottenu, proverio sam - https://goo.gl/9VotMw

Inače, domaći distributer "nema u planu" prikazivanje ovog filma u našim bioskopima zasad (tek možda krajem avgusta ili u septembru) ... `nuff said taman filmovi danas i dođu kao WEB DL za 2-3 meseca na torrente.
 
Poslednja izmena:
Dobar trejler,samo sto mi ovi svemirski brodovi,tj ove letelice i sci fi stvari uopste ne idu uz Pantera i ovu dzunglu,afriku i okruženje. Nadam se da nece da preteraju sa tim.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Dobar trejler,samo sto mi ovi svemirski brodovi,tj ove letelice i sci fi stvari uopste ne idu uz Pantera i ovu dzunglu,afriku i okruženje. Nadam se da nece da preteraju sa tim.


Sent from my iPad using Tapatalk

Pa takva je zemlja Wakanda.. ne znam koliko si upoznat sa stripovima.
 
Dobar trejler,samo sto mi ovi svemirski brodovi,tj ove letelice i sci fi stvari uopste ne idu uz Pantera i ovu dzunglu,afriku i okruženje. Nadam se da nece da preteraju sa tim.


Sent from my iPad using Tapatalk

Pa varijanta El Dorado, skriveno od svih a neizmerno bogatstvo na raspolaganju. Taj deo mi takođe vrlo diskutabilno izgleda, ali i u Civil War post credit sceni se vidi high tech raskoš.
 
Jos jedna femme fatale od 50kg koja pobije njih 100 dok pokusava da bude biseks i nevidjeno cool...:vomit:
 
I meni se cini da je ovo sto Martin kaze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ono jeste Berik Dondarion ali siguran sam da niti je ono "Svetlonosac" niti je on Azor Ahai već je pre reč o običnom maču sa efektom vatre koji je uzrokovala neka smesa...
takav fake Lightbringer je imao i Stannis u jednoj od epizoda. Ne verujem ni ja da je on Azor ali obzirom da je 6 umirao i da ga je Thoros isto toliko puta vracao mozda zbog toga moze da vitla sa Lightbringerom,tj Thoros mu je mozda dao mac i mogucnost da ga koristi dok se ne pojavi pravi Azor

Naravno,nagadjam samo....

Sent from my SM-T561 using Tapatalk
 
Moguće je, ja sam mislio da je on inače već davno bivši ali eto...

Ali da ne pričamo o tome na ovoj temi...
 
Beric je zapaljeni mac koristio i u dvoboju sa psetom u 3-oj sezoni cini mi se
 
Nazad
Vrh Dno