Šta je novo?

Najave filmova i serija

^
Svojevremeno procitao doticni serijal koji je nasiroko hvaljen uz Sagu koja je hajpovana kao "novi Star Wars" (radio sa suprogom i uskoro treba da privedu kraju) - sasvim dovoljno mi je da znam da ne bih nista pipnuo od doticnog. Oba serijala su nazalost ciljano za "progresivni" auditorijum napisana.

Btw. nema jos uvek trejlera ali Sony je otkupio prava za Jeff Lemirov Descender strip i film je navodno vec u produkciji. (strip je mix/omaz AI + Mass Effect)
 
Брус Вљиљис и Никола С Кејџ - мртва трка се наставља. Предлог продуцентима и режисерима да их убаце у један филм, нека заједно тону.
 
od jeseni, ako sam dobro rayumeo, na Nova S

 
^
Ako ubace Tobey Maguire-a verujem da ce ocene za film biti "through the roof"... :)
 
^
Ako ubace Tobey Maguire-a verujem da ce ocene za film biti "through the roof"... :)
 
Prve slike.


Pogledajte prilog 315582Pogledajte prilog 315583
B9jODTn.gif
 
Hahaha, i ja dobijam neki Altered Carbon season 2 vibe 😔
 


Cini mi se da ce Kristin Stjuart prvi put pokazati da zna da glumi. :)
 


Kakav ce tek kancer amazon da napravi sa tlotr serijom...
 
Očekivanja sa moje strane su ogromna. Nadam se da će i The Wheel of Time i Lord of the Rings biti uspešne serije.
 
Ja cekam ovaj Foundation jako, kao i Dune od filmova.
 
Što se Foundation-a tiče i dalje sam skeptičan.

Za Dune mislim da je pun pogotak pogotovo što je jedan review kao zamerku naveo herojstvo belog čoveka 🤮.
 
Сад видим на Imdb Dune има metascore 76/100,иако још нема званично рејтинг пошто је премијера 15-ог...😂?
 
Nazad
Vrh Dno