Šta je novo?

Najave filmova i serija

Klasicno holivudsko silovanje glumaca. Kad nadju nekog solidnog i finog exploatisu ga dok svima ne pripadne muka. Savrsen primer ona nesretna Jennifer Lawrence koja jeste pokidala u Winter's bone i tu sa glumom stala. A Pedro ima malo baby face pa i nije za neke zeznute likove. Ali ej, moglo je i mnogo, mnogo gore (zapravo bas me cudi da cnce ili indijce nisu izabrali).
Bas htedoh da kazem, mogli su da izaberu Jamie Foxxa npr, tako da je ovo i dobro.
 
Idealno bi bilo da Dzoela glumi cerka vila smita a Eli ronda rauzi. E to bi bas onako lepo cucnulo...dao bi i neki dinar da to gledam.
 
Sta kazu za The Rock-a? Hoce li on da glumi Abby?
 
^
Pretece me... Deluje da konacno mogu da odrade dobar MK film, mada ni ona mini-serija nije bila losa
 
Mind blown! Go go Power Rangers! Ups, mislim GET OVER HERE!
 
Japanci koji glume kineze koji tripuju da su amerikanci... a nema mi Barake i Sajreksa... Mogao je neki brat rom da se nadje za to dvoje. Pozdrav za ekipu iz Laudonovog sanca i Mileve Andric.
 
Pa zar po lore-u Scorpion i Sub-Zero nisu japanci, poslednje min...ovaj nindze iz njihovih klanova?
@Uriel
Pusti rome, nema Sindel i Mileene :p
 
nisam nesto upucen u te likove, ali vidim po MK wiki-ju da "Mika is a light-skinned woman with blonde hair"... ova na 1:34 mi je totalna suprotnost od toga.
 
Nova komedija kralja romskih filmadzija.

 
shamalan ding dong shamalan ding dong u uuuuuuuuu.....

pre neki dan upalili The Happening wtf ugasili posle 10 minuta
 
On ima mnogo losih filmova :rolleyes:
meni je The Visit jedino prijatno iznenadjenje s' njegove strane
 
Nisam, niti nesto imam plan... nisam ni Lady in the Water, ni Praying in the Water.... Vidim da su i tim filmovima lose ocene...
 
obozavam seriju,ali iz teksta nisam najbolje razumeo o cemu se radi...na leto dobijamo 7 sezonu..pa nakon toga krece nova serija?
 
Tako je, na leto je finalna sezona a onda ce biti nova serija koja ce pratiti odnos dva mozda i najzanimljivija lika :)
 
RE reboot nam stize ove godine. Trebali su mog caleta da uzmu za Jill ali nacionalna manjina je morala biti ubacena,,,


Resident-Evil.jpg
 
Sledeći RE reboot reci ćalu da se spremi. Kako je krenulo doći će i on na red.
 
Nazad
Vrh Dno