Šta je novo?

Najave filmova i serija

mene cudi da je i ovo odradio, mozda je u startu planirao sa onima 25 god kasnije...posto mi deluje da je "prevazisao" kreiranje materijala da ga voze neke druge stvari
 


Znači ovo ladno može što se FOX-a tiče, a Firefly dobio šut kartu onomad ...
 
Meni Set nije smešan, ne samo ovo nego sve što radi. Dopada mi se što je parodija ali džabe kada nije smešno. Čeka se nova sezona Ash vs Evil Dead.
 
tumblr_opsn054Yoi1rp0vkjo1_500.gif
 
Kad je Rebellion počeo da radi TV serije? Mislio sam da je u pitanju plakat za igricu :D
 


Moglo bi biti dobro. Sviđa mi se kako imaju konkretnu misiju vezanu za Kilngonce. Nije varijanta kao dosad, idemo u ovom pravcu pa na šta naletimo ...
 
To bi trebalo da bude četrnaesti film u serijalu. Evo liste:

1979 IMDb 6,4 Star Trek: The Motion Picture
1982 IMDb 7,7 Star Trek: The Wrath of Khan
1984 IMDb 6,6 Star Trek III: The Search for Spock
1986 IMDb 7,3 Star Trek IV: The Voyage Home
1989 IMDb 5,4 Star Trek V: The Final Frontier
1991 IMDb 7,2 Star Trek VI: The Undiscovered Country
1994 IMDb 6,6 Star Trek: Generations
1996 IMDb 7,6 Star Trek: First Contact
1998 IMDb 6,4 Star Trek: Insurrection
2002 IMDb 6,4 Star Trek: Nemesis
2009 IMDb 8,0 Star Trek
2013 IMDb 7,8 Star Trek Into Darkness
2016 IMDb 7,1 Star Trek Beyond
 
Ovo je serija .Meni trailer izgleda loše , možda serija ispadne bolja.
 
Fox spremio par komedija, mada kako deluju saseći će oni to brzo :D .
 
Ovo je serija .Meni trailer izgleda loše , možda serija ispadne bolja.

15 epizoda, po novom (13 je trebalo). Kreće na jesen. Meni svakako izgleda mnogo čudno. Skoro ko neka dramska serija, a i bilo je reči da će menjati ton tih budućih ST serija. Neće više biti onako sterilne kao ranije.
 
Za fanove GoT-a, debeli Martin se raspisao po blogu (umesto po Vetrovima zime, za koje predvidja izlazak nakon kraja GoT-a), pa eto malo da prenesem.
Spremaju se spin off serije. Za sad postoje 4 (moguce i 5), prica, a moguce uskoro i scenarija za koje ce biti odradjene pilot epizode pa sta glavesine iz HBO odaberu, to ce se emitovati. Sasvim dobri pisci rade pojedinacno na svakom projektu, i svakom od njih pomaze Martin. Dakle po njegovim recima, nije odluceno koliko ce serija HBO prihvatiti da radi, ali rece da je moguce i svih 4, sto bi po meni bilo previse. Uglavnom, ceka nas najmanje jedna, nova serija iz Sveta leda i vatre, cim GoT bude zavrsen. Odmah je rekao da nece biti Robertova buna, niti price o Danku i Jajetu. Postoji jos milion mogucih tema iz knjiga i istorije.. ja licno jedva cekam da vidim sta spremaju, pogotovu jer sam procitao sve knjige, a i serija mi je ok.
 
Kažu da će probati da vrate Karla Urbana ako bude imao vremena, to bi bio pun pogodak.
 
^ Kill it with fire!!!!!
 
E samo sam cekao kad ce njih da "obrade" i Dalas seriju. Moja prva sapunica koju sam gledao. :)
 
Tom Kruz najavio Top Gan 2. Snimanje pocinje u toku godine (trajace oko godinu dana). http://m.eonline.com/news/856628/tom-cruise-just-confirmed-a-top-gun-sequel-is-in-the-works
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno