Šta je novo?

Najave filmova i serija

Ne znam da li je neko kacio vec:




Adaptacija Murove Saga of the Swamp Thing (po meni jedan od njegovih boljih stripova, ali je "klasican" A.Mur) - vise je horor nego klasicna "superhero story". TPB izdanja stripa imam, u planu je da zamenim sa Absolute izdanje koje treba da izadje, jer je zaista dobra prica (uz Watchmen, From Hell i League of Extraordinary Gentleman je "must read") tako da dosta ocekujem od serije.




Justice League + Watchmen + Cocaine = THE BOYS :)
 
Ne znam da li je neko kacio vec:

Adaptacija Murove Saga of the Swamp Thing (po meni jedan od njegovih boljih stripova, ali je "klasican" A.Mur) - vise je horor nego klasicna "superhero story". TPB izdanja stripa imam, u planu je da zamenim sa Absolute izdanje koje treba da izadje, jer je zaista dobra prica (uz Watchmen, From Hell i League of Extraordinary Gentleman je "must read") tako da dosta ocekujem od serije.

Jedan od omiljenih likova moje mladosti, uz Srebrnog Letaca......
Nadam se da nece biti suv horor, nego da ce preneti dubinu njegove price....
 
Ne znam da li je neko kacio vec:




Adaptacija Murove Saga of the Swamp Thing (po meni jedan od njegovih boljih stripova, ali je "klasican" A.Mur) - vise je horor nego klasicna "superhero story". TPB izdanja stripa imam, u planu je da zamenim sa Absolute izdanje koje treba da izadje, jer je zaista dobra prica (uz Watchmen, From Hell i League of Extraordinary Gentleman je "must read") tako da dosta ocekujem od serije.




Justice League + Watchmen + Cocaine = THE BOYS :)
The Boys ima potencijal samo takav [emoji15][emoji2957][emoji856] ovo ce da se gleda pod obavezno.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Midsommar (zbog thumbnail-a koji ''otkriva'' :d ide u spoiler)
 
Poslednja izmena:
^ :)

tumblr_n986hnNIjm1slytpho1_1280.jpg
 
^
Damn, good to see Trisha Paytas back in Hollywood
:d
 
^ Naran'i ga Keanu sa knjigom... Jel' to metaforicki odradjena scena, zbog izgleda? :p :p :p
 
Pojma nemam. :)



Neko je odrastao uz ovu seriju. :)
 
Slazem se (mada ko zna mozda i pogledam) nije to kao kada su bili mladji a za vreme snimanja su bili matori za uzrast koji su glumili a nema vise ni Dilana.
Ja sam studirao kada se emitovala serija.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da Amazon ozbiljno planira da konkurise Netflixu i Dizniju/Marvelu.
Ugrabili su R.Kirkmenov (The Walking Dead) serijal Invincible koji je prilicno popularan superhero comic run kod jenkija, navodno bolji od Walking Dead. Doduse u planu je animirana serija ali je prilicno "gore galore" (R+ verzija Supermena, Iron Mana, Hulka i jos par drugih prepoznatljivih heroja u Kirkmenovom izdanju), takodje serijal ima 3k+ stranica i skoro se zavrsio.

Sa druge strane Netflix radi reboot Berserka - za produkciju zaduzen lik koji je radio na Castlevania seriji sa netflixa (navodno u planu je rucno crtano izdanje, bez CGI bullshita)
 
Poslednja izmena:
Robert Pattinson novi Betmen... Aflek sada deluje kao fantastican izbor.

DC menadzment ocigledno se svojski trudi da im filmovi budu krs...
 
U izboru za WW je bila i Rijana... Ne potcenjujmo DC menadzment [emoji23]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Izgleda da Amazon ozbiljno planira da konkurise Netflixu i Dizniju/Marvelu.
Ugrabili su R.Kirkmenov (The Walking Dead) serijal Invincible koji je prilicno popularan superhero comic run kod jenkija, navodno bolji od Walking Dead. Doduse u planu je animirana serija ali je prilicno "gore galore" (R+ verzija Supermena, Iron Mana, Hulka i jos par drugih prepoznatljivih heroja u Kirkmenovom izdanju), takodje serijal ima 3k+ stranica i skoro se zavrsio.

Sa druge strane Netflix radi reboot Berserka - za produkciju zaduzen lik koji je radio na Castlevania seriji sa netflixa (navodno u planu je rucno crtano izdanje, bez CGI bullshita)
Nemam pojma o cemu se radi, ali deluje jako zanimljivo i jedva cekam. [emoji846]
 
U izboru za WW je bila i Rijana... Ne potcenjujmo DC menadzment [emoji23]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Zezas?!
Ovo sa Patisonom za sismisa - rekao bih da su definitivno i zakopali fransizu.

Meni nije jasno kako kompanija poput DC-a koja ima mnogo bolje (i ozbiljnije) stripove od Marvela moze takve krseve i promasaje od filmova da stancuje... I pritom povlace lose poteze (do sada su moglic makar jos 2 filma o Supermenu da izbace)
Shazam i Aquaman im deluju kao anomalija jer su tu iole normalne poteze za rezisere povukli.
A gledajuci njihov kalendar treba ocekivati nesto od Aquaman 2, Jokera (sa Fenixom), Green Lantern Corps (Geoff Johns odradio odlican posao sa stripom, isto kao i reboot za Aquaman-a) i eventualno The Trench (Aquaman univerzum)


@Bobaja

Baci pogled na strip Invincible - Kirkmen je odradio prakticno svoju sagu o Supermenu (i jos par drugih likova koje je lako prepoznati) jer bi tesko dobio pravo/licencu da radi tj da bi mu DC dozvolio da radi na istom... Krece vrlo naivno ali posle toga postaje izuzetno krvav sa dobrim tvistovima i okretanje klasicnih fazona zanra naglavacke.
 
Poslednja izmena:
Pre mislim da je to Disney>WB nego sto je Marvel>DC.

U smislu pametnog poslovanja sa super heroj franšizama
 
Mislim da ih je Marvel preduhitrio sa ekranizacijama...
Posle Nolanovog Betmena i uspeha koji su imali, nisu imali neki plan na duze staze. Mahom im sve od filmova deluje zbrzano kako bi ispratili Marvel ( a pritom i greske u izboru rezije)
 
Sad videh strip Invincible od Kirkmena. Bas je krvavo i to mi se dopada.
Generalno vise volim DC heroje i to su im filmovi mracni za razliku od Marvelovih smesnih, ali opet na kraju Marvel napravi bolji film. Pogotovo CGI.
 
Zato sam ja na vreme prestao sa GOT serijom. Poceo prvu sezonu, video gde to vodi i cao zdravo. :D Vikinge sam stopirao na pola puta, za nos te vodaju svi...
 
Nikako, trebao je da batali i ranije. [emoji16]
 
Nazad
Vrh Dno