Šta je novo?

Najave filmova i serija

Uh, poslednja dva posta.... :) :) :) :) :)

Kad su datumi izlaska?
 
^ uhhhh +1

EDIT: sad proverio, stranger things izlazi 4. jula
 
Poslednja izmena:
4. Jul za Stranger things - odlicno! :)

Da li je bilo price da ce biti neki veci timeskip u prici za ovu sezonu odnosno da se ne nastavlja odmah nakon druge ili sam nesto permutovao?
 
Stranger Things 1 - 1983

Stranger Things 2 - 1984

Stranger Things 3 - 1985
 
Sta fali Slagalici?
 
Ne svadjamo se. [emoji6]
 
Ne kazem da se ti svadjas, nego generalno ljudi na forumu. Eno u temi smesne slike, covek okacio sliku vrata u kasarni i tu je nastao haos.
Slagalica je po meni dobra emisija/kviz (mozda i najbolja kod nas) nego sam uzeo nju kao primer jer je totalno drugacije nego film.
 


:banana::banana::banana:
 
^
"Oh you San Francisco cocksuckers! Now we can finally see the conclusion and go fuck ourselves for the limp dick fuckers we are! "

Bez zezanja sada, odgledao prošlog leta, serija je odlična iako sporija i na ovo se cekalo
 
Ja sam na mišiće obrnuo dve sezone. Timothy u ulozi Setha mi nikako nije legao i tok serije mi nije držao pažnju ali je zato Ian briljirao.Film ce se gledati u svakom slučaju.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Spoiler [emoji846]
d622c3265e9a1361cd6c4a1e6bf2c1bc.jpg
 
Brate nemoj da padas u iskusenje. [emoji39] Cekaj da izadje kvalitetan snimak. Ja cu da sacekam celu sezonu pa onda odgledam sve u nedelju. [emoji846]
 
Otvarajte novu temu za GoT. Ima da da bude izginuce od spoilera. :d
 
Nije procurela, to neki lik bacio buvu na redditu da je odgledao prvu epizodu. Jedini dokazi su mu bili slike iz trailera

Sent from my SM-G965U1 using Tapatalk
 
Dzarmus bogotac



Iziso i trejler

 
Poslednja izmena:
Uh, muka mi je bila kada sam gledao ona 2 dokumentarca. Mislim da će ovo biti još gore.
 
Nazad
Vrh Dno