Šta je novo?

Najave filmova i serija

I meni se cini.
 
7e60ZuGjnW2MFlFsKGjLXt3xlQo.jpg
 
Ovo je valjda vec izaslo i na popcorneu, samo ne znam da li je gledljivo.

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Aaa, ovaj novi Nikolas nemoz ovog meseca.
Preteracu sa cugom..Ne ne, tek dogodine.:d
 
Ne znam na koji tred bi bilo najispravnije postaviti ovaj link, pa ako gresim ja se izvinjavam.. Neka brise mod ako sam zabrljao.
Posebno sto mi se bas logicki sad nastavlja na prethodne postove ljudi ovde, ovde je bas recenzija za taj film prva.:D
Ovo je link za blog koji ja pratim, covek je cini mi se "nase gore list" a zivi u ZG, uzasno me iritira njegova mejl adresa posto ne znam da li je ironicna ili umisljena.. No to je i nebitno, covek je ranije kacio recenziju filma na dan, sada je malo usporio.. ide po festivalima i gleda filmove, ne slazem se sa njim cesto, ali mu i zavidim malo na poslu.. ;)
Svakako mi on bude neka referenca za to sta je novo od filmova i po festivalima a i u bioskopima.

http://film-na-dan.blogspot.com/
 
Pa font naziva je 1/1 isti kao Wolfenstein plus crvena pozadina na sve to.
 
Vrati Legolasu periku i odlazi...:D
I ovi njegovi supermen izrazi lica ne znas dal ce da zaplace ili mu se kenya...
 
Ja sam hteo da napisem pa reko da ne mracim. Meni vise lici na Bubu Miranovic i hoda i dalje kao Supermen.
 
Pa i ne izgleda lose kao mladjani Geralt. Mozda i nije finalni kostim i sminka.
Bitno da su tu bradica i jedan oziljak, za sada :d

Rbs7De6.jpg
 
Dorff .. puu bem im seriju
, a witcher sprdacina ziva :)
 
Poslednja izmena:
Rekao bih da ce biti odlicno, ali nema sanse da bude kao prva koja je savrsenstvo.
 
Ja se i dalje nadam da ce biti dobar Geralt, ovo je samo test sminke, dodace oni tu jos stvari, ne znam koliko im je budzet, ali ako su ispucali pola para da plate glavnog glumca onda ce upropastiti sve ostalo, imaju potencijal da naprave cudo i da iskoriste prazninu kad se GoT zavrsi, vole ljudi ovakve stvari, pogotovu Geralta...za bradu je oke, on u knjigama nema bradu, ali ako pratis knjige onda prati knjige do kraja, a ubacili crnu glumicu za belog lika iz knjige...
 


E ovo deluje odlično.
Prva sezona je bila stvarno neverovatna, a druga me je izgibila, ma koliko voleo Kolina Farela
kao glumca, jednostavno mi radnja i atmosfera nisu legli. Čini mi se da treća sezona upravo
vraća tu atmosferu koja je prvu sezonu učinila nezaboravnom; naravno za to su zaslužni i briljantni Mekonahi i Harelson.
 
Meni nije jasno sto njih dvoje nisu nastavili da snimaju? Jel serija zamisljena da svaku sezonu glume drugi ili je bio problem u parama?
 
Da, u pitanju je tzv. antologijska serije, gde svaka sezona prati potpuno druge likove i dešavanja.
 
Juzni vetar dobija nastavak a potom i seriju.

Takodje sam naleteo na nekoliko filmova na imdb u kojima je Glogovac. Ne znam da li su kompletne sve njegove scene ili je kao sto je bilo sa Heath Ledgerom kad je snimao Imaginarijum doktora Parnasusa pa su ostatak scena odglumeli Jude Law, Johnny Dep i ne secam se ko jos.

Tu mi je najzanimljiviji Apsurdni eksperiment koji će 2019
 
Poslednja izmena:
Kratki Kung Fury dobija nastavak Kung Fury 2

Jako zanimljivo što će od glumaca tu biti Švarci, Fassbender - Brzosavijač :) i naravno David Hasselhoff.
 
Nazad
Vrh Dno