Šta je novo?

Najave filmova i serija

Obzirom na glumačku ekipu ne bi trebao da omaši. Deluje zanimljivo.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Odlično izabran glumac za glavnu ulogu, izgleda da je solo za razliku od prve dve sezone?
 
Previse podseca na prvu sezonu, na osnovu trailera.
 
Henry Cavill Will Lead Netflix's Witcher Series as Geralt of Rivia

o1VGQby.png
 
Jezivo :vomit:
Onaj slovenacki glumac Sebastian Cavazza isti Geralt.
 
Ma iznece ga Cavill bez problema, nije sve u fizickoj slicnosti.
 
^koji app koristiš za praćenje serija?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Vezano za spojler, dalo se očekivati. Jedva čekam sledeću sezonu. Gomorra na samom vrhu sa žicom i Tonijem Sopranom.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ne znam bas sa slika sa snimanja ima ga na dosta fotki sa debelim. Mozda im samo pravi drustvo...
 
Ma iznece ga Cavill bez problema, nije sve u fizickoj slicnosti.

Neka scenario, casting i budzet budu na nivou, za ostalo nece biti zime... Kavil mozda nije najsretnija opcija ali opet dovoljno high profile da obecava.

Pitanje je samo da publika - kako ce da odreaguje ne satre seriju u prvoj serzon sa losom ocenom, jer bih pre rekao da ocekuju CDPR-ovu iteraciju Vesca nego ovu koju ce Netflix da da i koja je vise bliza izvornom stivu. A da se ne lazemo Sapkovskove sage o Vescu ne odisu bas nekim kvalitetom...

Kada bi Evi Grin dali ulogu Jenefer bilo bi odlicno (mada ni Daddario samo zbog makar dva atributa nije losa opcija) :) A Mikelsena sam video vise kao Vesca nego ovog iz Slovenije (ali je nedovoljno visok i nema tu konstituciju + mator)


mik.jpg
 
Poslednja izmena:
Da na trenutak zanemarimo Geralta i Henri Kavila, mene živo interesuje ko će igrati Jenefer, Šani, Filipu, Siri i naročito Triš Merigold koja mi je i u igrama bila favorit...
 
^ C.Lambert za Vesemira... :p
 
^ C.Lambert za Vesemira... :p
Vezano za onaj tvoj gornji post. Jel se zna mozda koji deo sage se obradjuje ? Od samog pocetka ili ? Koliko se secam "Poslednja zelja" je zbirka pripovedaka i realno, nije bas neko stivo za visoko kvalitetnu seriju. Jedino ako scenaristi zablistaju i nadmase izvorni sadrzaj.. sto je u 99% slucajeva obrnuto (pogledati pod GOT npr).
 
Generalno nista jos nije poznato osim da se kombinuje izvorni materijal sa CDPR-ovom iteracijom Vesca - verovatno da pogode sto veci auditorijum (fanove knjiga i gejmere). Moje nagadjanje je origin prica kroz flashbackove i neki novi setting po njihovoj viziji. Mada nije da nemaju sta da izvuku iz knjiga ali cisto sumnjam da ce biti ekranizacija celog serijala poput Martinovog...

Nije generalno za svaku seriju, ali ako Netflix ulozi dosta novca i imaju dobar scenario mogu da naprave uspeh jer ce posle GoT ostati velika rupa u zanru serija sa epskom fantastikom - zbog cega verujem i da su izabrali serijal (+slepanje na popularnost igre). Eventualno ce Amazonov Silmarilion biti konkurencija. Ako su zaista ozbiljni i ako hoce da urade nesto ozbiljnije kao sto je HBO to radio, a ne recimo Shannara Chronicles, mozda i bude ok...

Moj utisak je da obe serije nece imati bas neku prodju kod mainstream publike i da ce to vise biti dobar fan service za nas i nadam se vetar u ledja za neka mnogo bolja dela epske fantastike koja zaista zasluzuju ekranizaciju...
 
Nazad
Vrh Dno