Šta je novo?

Najave filmova i serija

Realno pre bih guz*o Dzonu Hila, Seta i Franka nego nju. Odvratna mi je skroz, sto kako izgleda sto kako glumi...

Nisu takve face za prosecne srbende :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Pa dobro... Ako volis metodu "kesa na glavu"... ;)
 
Jel razume neko sta venom prica a i hardi njujorcanin je jos gori...?
 
Screen-Shot-2018-08-01-at-9.38.06-AM.png

Bože me sakloni na šta ovo liči ...
Inače prva slika iz novog Terminatora, direktnog nastavka na T2 ...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ovo u sredini transgender T?
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Toe ona kraljica trotoara iz Blejd Ranera sto je muvala Goslinga, ovde ko biber dzastin nebo mu poljubim...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Sta je bre ovo

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Nemoj zezate Mekenzi je super. Prvi out je videh u Halt and Catch fire pa u San Junipero pa u balde runeru. Rodjena je za ovakve filmove... Dobra je kao glumica, kao riba hm nije moj broj
 
  • Like
Reagovanja: M J
bogami, mene bi presla.. vise puta :smoke:

EDIT:
Sta mu je/joj to na grudima na slici, izgleda kao rez?!
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Ok sad gledam druge fotke, simpa je ali sam ovde stvarno mislio da je musko.. vise sam bio u fazonu sta je ovo i dokle vise blacenja terminatora, Sara konor bas smesno izgleda..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
bogami, mene bi presla.. vise puta :smoke:

EDIT:
Sta mu je/joj to na grudima na slici, izgleda kao rez?!

Au rodjace, procitao sam tvoj post i vristim od smeha...


Odmah si me podsetio na "The Runkle surprise" iz Californication-a.

*i mene bi zeznula...

mali off - ali odlicna serija, moracu da obnovim gradivo uskoro... :d

+edit
@Uriel

Sta fali Bibercetu?! Iz inata... da mu naplatis za sve... :)
 
Poslednja izmena:
m7kokQk.jpg
 
Koliko je lose uradjen venom. Kao neki gel/silikon...a jos i MARVEL humor. [emoji53]
 
Mene samo interesuje kako misle da prouzrokuju ammeziju kod gledaoca i da izbrisu 3 dela...sad kad pomislim uspelo im je...bas se tesko prisecam sta se desilo u 3, 4 i 5 delu.
 
Ovo je taj prvi Terminator o kom smo maštali (bar ja), nakon što su prava vraćena Cameronu. Režiser je Tim Miller (Deadpool) a Cameron je producent. Inače vraća se i Švarci, zajedno sa Stivenom Tylerom, pardon Lindom Hamilton.

Inače se slažem za Mekenzi Dejvis, srednjak na slici, bila je dobra u svemu što sam video sa njom. Nadam se samo da ovde nije Joanna Connor, tj. da John nije uradio promenu pola. SJW i ta sra*nja.
 
Deadpool reziser, obecava.... not.
 
Ček bre, stan'te malo, ono u sredini sendviča je žensko? Original žensko? Nije od onih što se tako samo izjašnjavaju? Žensko kao cura a ne dečačić melanholičnog pogleda?
 
A iz slike izbija: "..digitalna uupraavaaa.."
:d

Sent from my D6503
 
Moze biti da se u ovom tajmlajnu rodila Joana a ne John. Ne bi me cudilo s obzirom sta se desava sa holivudima zadnjih godina...
 
^ kolega nemoj i ti kao Runkle iz Californicationa da prodjes... :d
 
A ne ne... a mozda cak nije ni otac isti. Mozda je Ris ubiven pa je morao neko drugi da otputuje i obradi Saru ...

Kod tog putovanja kroz vreme sve je dozvoljeno. Bas ovih dana sam gledao Timecrimes i Arq pa tu moze da se lupeta sta oces...
 
Terminator kanonski samo dva filma, realno ne vredi komentarisati posle toga...

Evo gledam listu Kameronovih filmova - pogledaj samo sta je sve najavljeno od nastavka... True lies serija, sta reci osim WTF... Covek je ili odlepio ili mu gori pod nogama za kesom.

Znam samo da cu da odgledam Battle Angel Alita - a ostatak necu ni stapom preko ekrana da pipam...
 
Nazad
Vrh Dno