Šta je novo?

Najave filmova i serija

Uf uf...jeza me prolazi...nego zar nije trebala premijera da bude u aprilu? Otkud sad jul?

 
Da, prilično čudan termin za premijeru. Bila je još ranije vest da je jul u pitanju. Nisam ispratio zašto.
 
Meni nešto ostao april u glavi...da li zbog prethodnih sezona koje su počinjale u aprilu...
 
U julu je jer su snimali u pravim zimskim uslovima. Kao sto se zna Winter coming. Doduse mogli su da odu na destinacije koje su hladne sa snegom a ne da cekaju zimske uslove.
 
Poslednja izmena:
Bas tako, a sneg je ove godine zakasnio pa nisu poceli snimanje kad je bilo planirano
 
Ako može molba da se samo prvo napiše naziv filma/serije pa da se onda ispod stavi ovaj video sa trailerom.
 
Zbog ovog filma nisam smeo da spavam tri noci kao dete. Maksimalno glup horor bez poente, sluzi samo da zaplasi malu decu. Ne bi ga pustao maloj deci a da ga ja gledam nemam nameru jer kao sto rekoh em mi to vise nije stasno, em ne nosi poruku.

Zato je knjiga jedna od najboljih koju sam procitao. Više vuče na psihologiju nego na horor.
 
Stvarno deluje zanimljivo.
 
Ja se najiskrenije nadam da će biti bolje urađena nego Under the Dome, bez obzira što je reč o kraćoj noveli.

Inače po trejleru bih rekao da će se prilično razlikovati od filma koji je rađen baš po Kingovom delu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Meni po traileru gledano dosta "miriše" na Under The Dome....nadam se da je neće us*arti kao UTD...
 
Hvala na ovoj najavi, verujem da nikad ne bih naisao na ovu seriju.
Jedva cekam da vidim na sta lici.
Voleo bih da se vise fokusiraju na njegov rad i dostignuca, nego na njegove odnose sa porodicom..
Ne bih ni ja da slucajno nisam video najavu na TV koji inace ne gledam. Ali video sam Geofrey Rusha i zaintrigiralo me o cemu se radi.
I ja sam bio iznenadjen kada sam video da je o Ajnstajnu

Sent from my SM-T561 using Tapatalk
 
Samuel L. "motherfucker" Jackson. :d
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Vidim da je Dizni kupio Lucasfilm (i ostale lucas studije) pa ce svake 2 god po jednu epizodu a izmedju po jedan spinoff da prosipa.
 
To se zna vec godinama.. takodje je i EA uzeo prava za igre, pa ce i oni da stancaju.
Videcemo vise SW naslova u obe sfere vise nego ikad. Samo jos Netflix da krene neku seriju...
 
Dizni uzeo i lukasfilm i marvel i to ima par godina i samo stancuju. Nema sta zarad ludilo ali smorice kao aa Piratima sa Kariba vise ne znas koji je koji je koji deo.
 
Ponosno ističem da nisam gledao nijedan Star Wars by Disney, niti ću. Isto važi i za Marvel gluposti.
 
Zato je knjiga jedna od najboljih koju sam procitao. Više vuče na psihologiju nego na horor.

King je majstor (poremećenih) međuljudskih odnosa, njegove priče je gotovo nemoguće verodostojno preneti na tv platna, jer se uglavnom radi o unutrašnjim problemima i strahovima glavnih likova.
 
Poslednja izmena:
Ponosno ističem da nisam gledao nijedan Star Wars by Disney, niti ću. Isto važi i za Marvel gluposti.

Hvala na podeljen info, ali ne ocekujes valjda da ti udelimo nagradu za to. :)

Nadamo se da necemo videti ovde tvoje eseje o tome kako i sta ne valja kada se bude diskutovalo o novim filmovima iz navedenih fransiza...

Inace svaka preporuka za RO i Logana. Nisu kompletan thrash kakvim smatras da jesu... Naravno tu je DD serija... ;) Just sayin'
 
Nazad
Vrh Dno