Šta je novo?

Najave filmova i serija

Mjuzikl u pozorištu je nesto sasvim drugo iskustvo. Ja ga "gledam" kao koncert i topla preporuka bez obzira na tematiku. Ipak je to in real life iskustvo.

Mjuzikl Jokera sa Lejdi Gagom mi zvuci kao parodija.
 
A zasto mislis da ce biti mjuzikl, zato sto pise na imdb?
Mene najvise iznenadjuje cinjenica da Hoakin uopste glumi u nekom nastavku, bar se ja ne secam ijednog.
EDIT: ja mjuzikle inace ne gledam, ali cak i ako Joker2 bude bio delimicno mjuzikl, pogledacu ga zbog Hoakina i .... mozda promenim misljenje, i pogledam i lala land, wonku, i slicne :D
 
A zasto mislis da ce biti mjuzikl, zato sto pise na imdb?
Mene najvise iznenadjuje cinjenica da Hoakin uopste glumi u nekom nastavku, bar se ja ne secam ijednog.
EDIT: ja mjuzikle inace ne gledam, ali cak i ako Joker2 bude bio delimicno mjuzikl, pogledacu ga zbog Hoakina i .... mozda promenim misljenje, i pogledam i lala land, wonku, i slicne :D
Unlike Joker, Joker: Folie à Deux will be a musical and is expected to include 15 numbers, Variety reported, with most of them being covers of pre-existing songs, including That's Entertainment from the 1953 musical The Band Wagon, which was also famously sung by Judy Garland.
 
Nisam to znao... otvorenog uma prihvatam i gledacu, ali da me pitas... pre bih gledao Book of Mormons na Brodveju nego Jokera 2 film/mjuzikl iskreno :)
Videcemo, mozda i ispadne vrh...
 
 
Joker mi toliko nije za mjuzikl da je to uzas. Kao Terminatora da rimejkuju i onda pevuse i djipaju kao kretencine. La La Land je iako zavijaju tu i tamo ipak odlicna drama.
 

Deluje da moze biti interesatno, ali sam morao da prekinem trailer da ne bi bukvalno ceo film otkrili, a bas mi deluje da je poenta ne znati o cemu se tacno radi.

Inace, najjaci komentar
Wow James McAvoy has almost completed his transformation into Gerard Butler!

EDIT: koliko vidim, rimejk je Dansko/Holandskog filma od pre 2 godine.
 
Da gledaj taj film ovaj deluje kao limunada + sto su ti u trajleru prakticno otkrili sve.
A od Jamesa psihopate pogledaj Filth
 
Nisam to znao... otvorenog uma prihvatam i gledacu, ali da me pitas... pre bih gledao Book of Mormons na Brodveju nego Jokera 2 film/mjuzikl iskreno :)
Videcemo, mozda i ispadne vrh...
Ne volim mjuzikle, ali na filmu i u pozorištu bas ima razlike. Inace sam gledao Book of Mormons u Londonu, predobar je.
 
 
 


trejler za trejler :D
 
Nazad
Vrh Dno