Šta je novo?

Najave filmova i serija



Nije adaptacija mange/anime već je smeštena u taj univerzum.
 
Film ne da ce da ukakaju nego je to strasno, a zasto pa Liam Neeson je ok glumac ali nije komicar da bi mogo da iznese taj film na tom nivou. Lesli Nilsen je bio takav lik da je dovoljno da ga samo vidis pa ces se nasmejati.

Sta su oni razmisljali kada su Liam Neeson angazovali nista mi nije jasno.
 
Ma vidiš da se njima izbor adekvatnog glumca sveo samo na to da ima identične inicijale LN i da mu ime i prezime budu što sličniji - možda se neko ko ne zna da je originalni LN "Dead and Loving it" zezne pa pomisli da glumi i ovom rebootu.
 
U gajbu piva...🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻
Liam Neeson ce u rimejku biti sed.
 
Ekstra zna li se kad ce?
Mozda za godinu dve. Nemaju jos ni scenario. Inace se merace oko Neuromansera jos tamo negde 2015/17. Nema sumnje da ce apple da ga urnise, eventualno uz neku srecu dobijemo matrix za sirotinju.
 
Pa mozda i ne bude lose.

Nekako pre nego sto su pokazali glavnu glumicu spreda (zaboravio sam ko je bio izabran), prodje mi kroz glavu Mary Elizabeth Winstead i nekako cenim da bi mi ona vise legla kao izbor u seriji.

PS Ako ne bude Deathclaw u nekoj epizodi, dzabe su krecili.
 
Ne znam, ja čim sam video ovog da igra jednu od glavnih uloga entuzijazam mi je odmah splasnuo pošto nekako ne mogu da ga svarim ...

Capture.PNG
 
Ja bas nekako nisam obratio pažnju na kasting osim glavne glumice, ovog lika što uvodi u trailer, on je valjda i serif (zaboravih mu ime) i znam da je glavni good guy neki crnac.
Ili su mi sa druge strane bili potpuno neupecatljivi 😄

Dacu joj šansu, pa cemo videti.
 

Cak je i Dev Patel poceo da se fajta. Inace ovo je i njegov prvi rediteljski debi. Masala.
 
 
upravo ide original soundtrack :)
 
Nazad
Vrh Dno